ZPRÁVY

Umění žít se Zdeňkou Jordánovou

16. září 2015, 00:00, redakce, placená reklama
Umění žít se Zdeňkou Jordánovou Dne 13. října od 17 hodin se v sále Divadla Šumperk uskuteční jedinečná přednáška spisovatelky a učitelky osobního rozvoje dr. Zdeňky Jordánové. Není z těch, kteří o něčem přednáší a učí, ale dělají to jinak. Je autentická, je neuvěřitelně energická, a co víc zůstává i v dnešní době skutečně sama sebou. Setkání s touto charismatickou ženou jsou nezapomenutelná. Ukáže Vám svůj pohled na svět, a pokud budete chtít, pomůže vám najít cestu k řešení zdánlivě neřešitelného.
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).