ZPRÁVY

Umění žít se Zdeňkou Jordánovou

16. září 2015, 00:00, redakce, placená reklama
Umění žít se Zdeňkou Jordánovou Dne 13. října od 17 hodin se v sále Divadla Šumperk uskuteční jedinečná přednáška spisovatelky a učitelky osobního rozvoje dr. Zdeňky Jordánové. Není z těch, kteří o něčem přednáší a učí, ale dělají to jinak. Je autentická, je neuvěřitelně energická, a co víc zůstává i v dnešní době skutečně sama sebou. Setkání s touto charismatickou ženou jsou nezapomenutelná. Ukáže Vám svůj pohled na svět, a pokud budete chtít, pomůže vám najít cestu k řešení zdánlivě neřešitelného.
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).