ZPRÁVY

Umění žít se Zdeňkou Jordánovou

16. září 2015, 00:00, redakce, placená reklama
Umění žít se Zdeňkou Jordánovou Dne 13. října od 17 hodin se v sále Divadla Šumperk uskuteční jedinečná přednáška spisovatelky a učitelky osobního rozvoje dr. Zdeňky Jordánové. Není z těch, kteří o něčem přednáší a učí, ale dělají to jinak. Je autentická, je neuvěřitelně energická, a co víc zůstává i v dnešní době skutečně sama sebou. Setkání s touto charismatickou ženou jsou nezapomenutelná. Ukáže Vám svůj pohled na svět, a pokud budete chtít, pomůže vám najít cestu k řešení zdánlivě neřešitelného.
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NA FLÁM FEST ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na FLÁM FEST, který se uskuteční na zábřežském bazénu v sobotu 9. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na festival zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kolikátý ročník Flám festu se letos uskuteční?

A) druhý
B) čtvrtý
C) šestý

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna, vyhráli Petra Jelínková z Nového Malína, Adéla Borseníková ze Sobotína a Daniel Poštulka ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO Šumperk.