ZPRÁVY

Úchylák je za mřížemi. Díky svědkům.

20. října 2014, 18:09, Jaroslav Kropáč
Šumperk - Podrobné informace od svědků zásadně přispěly k dopadení nemravy, který v Šumperku sexuálně obtěžoval ženy. Policie jej dopadla krátce poté, co o spolupráci požádala prostřednictvím médií veřejnost. Muž je v současné době vyšetřován na svobodě.

 „Podezřelý byl zadržen ve středu 15. října. Čtyřiadvacetiletý muž se k jednání doznal. V současné době mu hrozí až dva roky odnětí svobody,“ dodal k případu podrobnosti mluvčí šumperské policie Josef Bednařík. Muži zákona pachatele dopadli tři dny poté, co se nemrava dopustil posledního z útoků.
Šumperská policie přijala od tří žen oznámení o nebezpečném sexuálním deviantovi ve druhém říjnovém týdnu. Muž měl ve městě obtěžovat v rozestupu několika dnů hned tři ženy. Před jednou onanoval, zbývajícím dvěma se snažil vloudit do bytu a osahával je.

Svědci půjdou na policii

Velmi významný podíl svědků na dopadení pachatele chtějí policisté odměnit po svém. „Se třemi svědky, kteří o dotyčné osobě poskytli podrobné informace, se sejde vedoucí územního odboru Libor Giesel a osobně jim poděkuje,“ uvedl Bednařík. O dalším osudu dopadeného muže rozhodnou soudní znalci z oboru psychologie a sexuologie.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 20.10.2014 18:38
Titulek: svoboda vs. mříže
Autor: orlov
123
123
....Úchylák je za mřížemi. Super titulek , konec to trošku kazí ....je v současné době vyšetřován na svobodě.
Reagovat

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.