ZPRÁVY

Úchylák je za mřížemi. Díky svědkům.

20. října 2014, 18:09, Jaroslav Kropáč
Šumperk - Podrobné informace od svědků zásadně přispěly k dopadení nemravy, který v Šumperku sexuálně obtěžoval ženy. Policie jej dopadla krátce poté, co o spolupráci požádala prostřednictvím médií veřejnost. Muž je v současné době vyšetřován na svobodě.

 „Podezřelý byl zadržen ve středu 15. října. Čtyřiadvacetiletý muž se k jednání doznal. V současné době mu hrozí až dva roky odnětí svobody,“ dodal k případu podrobnosti mluvčí šumperské policie Josef Bednařík. Muži zákona pachatele dopadli tři dny poté, co se nemrava dopustil posledního z útoků.
Šumperská policie přijala od tří žen oznámení o nebezpečném sexuálním deviantovi ve druhém říjnovém týdnu. Muž měl ve městě obtěžovat v rozestupu několika dnů hned tři ženy. Před jednou onanoval, zbývajícím dvěma se snažil vloudit do bytu a osahával je.

Svědci půjdou na policii

Velmi významný podíl svědků na dopadení pachatele chtějí policisté odměnit po svém. „Se třemi svědky, kteří o dotyčné osobě poskytli podrobné informace, se sejde vedoucí územního odboru Libor Giesel a osobně jim poděkuje,“ uvedl Bednařík. O dalším osudu dopadeného muže rozhodnou soudní znalci z oboru psychologie a sexuologie.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 20.10.2014 18:38
Titulek: svoboda vs. mříže
Autor: orlov
117
123
....Úchylák je za mřížemi. Super titulek , konec to trošku kazí ....je v současné době vyšetřován na svobodě.
Reagovat

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na Jiřího Kolbabu zadarmo.

Soutěžní otázka:

Které území nazývá Jiří Kolbaba Ukradenou zemí?

A) jihozápad USA
B) jižní Afriku
C) střední Moravu

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny KATAPULT, který se uskuteční v pátek 23. března v DK Šumperk, vyhráli Pavla Němčíková z Nového Malína, Pavel Gargulák z Loučné nad Desnou, Marta Vláčelová z Nemile, Tomáš Zbíral z Bohuslavic a Karel Trojek ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).