SPORT

Moták opouští pozici kouče prvoligových Draků

30. ledna 2013, 23:43, téma HOKEJ, Michal Šíma
Šumperk – Po utkání s Litoměřicemi skončil na vlastní žádost trenér Draků Zdeněk Moták. Na pozici hlavního trenéra se posune Radek Kučera.
Moták se tak rozhodl po středečním nevydařeném zápase s Litoměřicemi. Mužstvo převezme dosavadní asistent Radek Kučera. Kromě trenéra končí v týmu po vzájemné dohodě také obránce Jiří Suchý. Obě informace byly zveřejněny na oficiálních webových stránkách Draků. 
Radek Kučera zastával pozici hlavního kouče už v minulé sezóně a od začátku té nynější. Po jeho odvolání v polovině ledna po zápasu s Mostem ho nahradil Zdeněk Moták. Ten vedl šumperské hokejisty pouze ve čtrnácti zápasech, v nichž tým získal čtrnáct bodů.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA FLÁM FEST ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na FLÁM FEST, který se uskuteční na zábřežském bazénu v sobotu 9. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na festival zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kolikátý ročník Flám festu se letos uskuteční?

A) druhý
B) čtvrtý
C) šestý

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna, vyhráli Petra Jelínková z Nového Malína, Adéla Borseníková ze Sobotína a Daniel Poštulka ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO Šumperk.