SPORT

Moták opouští pozici kouče prvoligových Draků

30. ledna 2013, 23:43, téma HOKEJ, Michal Šíma
Šumperk – Po utkání s Litoměřicemi skončil na vlastní žádost trenér Draků Zdeněk Moták. Na pozici hlavního trenéra se posune Radek Kučera.
Moták se tak rozhodl po středečním nevydařeném zápase s Litoměřicemi. Mužstvo převezme dosavadní asistent Radek Kučera. Kromě trenéra končí v týmu po vzájemné dohodě také obránce Jiří Suchý. Obě informace byly zveřejněny na oficiálních webových stránkách Draků. 
Radek Kučera zastával pozici hlavního kouče už v minulé sezóně a od začátku té nynější. Po jeho odvolání v polovině ledna po zápasu s Mostem ho nahradil Zdeněk Moták. Ten vedl šumperské hokejisty pouze ve čtrnácti zápasech, v nichž tým získal čtrnáct bodů.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.