SPORT

Moták opouští pozici kouče prvoligových Draků

30. ledna 2013, 23:43, téma HOKEJ, Michal Šíma
Šumperk – Po utkání s Litoměřicemi skončil na vlastní žádost trenér Draků Zdeněk Moták. Na pozici hlavního trenéra se posune Radek Kučera.
Moták se tak rozhodl po středečním nevydařeném zápase s Litoměřicemi. Mužstvo převezme dosavadní asistent Radek Kučera. Kromě trenéra končí v týmu po vzájemné dohodě také obránce Jiří Suchý. Obě informace byly zveřejněny na oficiálních webových stránkách Draků. 
Radek Kučera zastával pozici hlavního kouče už v minulé sezóně a od začátku té nynější. Po jeho odvolání v polovině ledna po zápasu s Mostem ho nahradil Zdeněk Moták. Ten vedl šumperské hokejisty pouze ve čtrnácti zápasech, v nichž tým získal čtrnáct bodů.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na Jiřího Kolbabu zadarmo.

Soutěžní otázka:

Které území nazývá Jiří Kolbaba Ukradenou zemí?

A) jihozápad USA
B) jižní Afriku
C) střední Moravu

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny KATAPULT, který se uskuteční v pátek 23. března v DK Šumperk, vyhráli Pavla Němčíková z Nového Malína, Pavel Gargulák z Loučné nad Desnou, Marta Vláčelová z Nemile, Tomáš Zbíral z Bohuslavic a Karel Trojek ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).