SPORT

Moták opouští pozici kouče prvoligových Draků

30. ledna 2013, 23:43, téma HOKEJ, Michal Šíma
Šumperk – Po utkání s Litoměřicemi skončil na vlastní žádost trenér Draků Zdeněk Moták. Na pozici hlavního trenéra se posune Radek Kučera.
Moták se tak rozhodl po středečním nevydařeném zápase s Litoměřicemi. Mužstvo převezme dosavadní asistent Radek Kučera. Kromě trenéra končí v týmu po vzájemné dohodě také obránce Jiří Suchý. Obě informace byly zveřejněny na oficiálních webových stránkách Draků. 
Radek Kučera zastával pozici hlavního kouče už v minulé sezóně a od začátku té nynější. Po jeho odvolání v polovině ledna po zápasu s Mostem ho nahradil Zdeněk Moták. Ten vedl šumperské hokejisty pouze ve čtrnácti zápasech, v nichž tým získal čtrnáct bodů.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

DO DIVADLA ZADARMO


Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na literární pořad LiStOVáNí s hercem Lukášem Hejlíkem, který se uskuteční 1. února v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který získá dvě vstupenky.

Soutěžní otázka:

Jakou knihu tentokrát představí Lukáš Hejlík v šumperském divadle v rámci pořadu ?

A) Co by můj syn měl vědět o světě
B) Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce
C) Vím, že nic nevím, a přece něco vím

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert kytarového virtuosa LUBOMÍRA BRABCE, který se uskuteční 25. ledna v DK Šumperk, vyhráli Petr Tkadlec ze Šumperka, Milan Uhl z Bludova, Mirka Janů ze Šumperka, Miroslav Diviš z Postřelmova a Marcela Haramiová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.