ZPRÁVY

U dveří seniorky zazvonil lupič s nožem

8. dubna 2015, 05:29, jak
Zábřeh - Šok zažila pětasedmdesátiletá důchodkyně ze Zábřeha, když u jejích dveří zazvonil v neděli 29. března lupič s nožem. Ženu zatlačil dovnitř bytu a vyžadoval po ní peníze. Nebohá seniorka přitom upadla na zem, kde se snažila přivolat pomoc.

 „Pachatel následně z místa činu utekl. Ke zranění osob při incidentu nedošlo,“ uvedl k případu další informace mluvčí šumperské policie Josef Bednařík. K loupežnému přepadení došlo kolem třetí hodiny odpoledne v ulici Zelená. Pachatel policii uniká, zda si svoji oběť vybral náhodně, nebo ji měl vytipovanou, zatím policisté netuší. „Muž se tímto chováním dopustil trestného činu loupež a porušování domovní svobody,“ uvedl Bednařík.
Svědci události se mohou policii přihlásit na kterékoli místní služebně nebo využít bezplatné linky 158. Násilníkovi hrozí v případě dopadení až deset let odnětí svobody. 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.