ZPRÁVY

U dveří seniorky zazvonil lupič s nožem

8. dubna 2015, 05:29, jak
Zábřeh - Šok zažila pětasedmdesátiletá důchodkyně ze Zábřeha, když u jejích dveří zazvonil v neděli 29. března lupič s nožem. Ženu zatlačil dovnitř bytu a vyžadoval po ní peníze. Nebohá seniorka přitom upadla na zem, kde se snažila přivolat pomoc.

 „Pachatel následně z místa činu utekl. Ke zranění osob při incidentu nedošlo,“ uvedl k případu další informace mluvčí šumperské policie Josef Bednařík. K loupežnému přepadení došlo kolem třetí hodiny odpoledne v ulici Zelená. Pachatel policii uniká, zda si svoji oběť vybral náhodně, nebo ji měl vytipovanou, zatím policisté netuší. „Muž se tímto chováním dopustil trestného činu loupež a porušování domovní svobody,“ uvedl Bednařík.
Svědci události se mohou policii přihlásit na kterékoli místní služebně nebo využít bezplatné linky 158. Násilníkovi hrozí v případě dopadení až deset let odnětí svobody. 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.