SPORT

Tým Metelesku Blesku ovládl tradiční Floorball Session

28. května 2012, 13:45, téma FLORBAL, Michal Šíma
Libina – Tradiční venkovní florbalový turnaj na umělém povrchu v Libině vyhráli hráči týmu Metelesku Blesku.
Nejprve se utkalo osm týmů ve dvou skupinách o pozice ve čtvrtfinále. Skupinu A vyhrál Metelesku Blesku, známý ze šumperské florbalové ligy. Druzí skončili pořádající Beerboys, třetí Vychlazená jedenáctka a čtvrtý libinští No conflict.

Odpolední skupina přinesla očekávané výsledky. O prvenství se utkaly Icemani a spojený tým Včelek Medulek a Lazy Swines. Včelky vyhrály o skóre, Icemani skončili druzí, třetí byli hosté z Kostelce na Hané Molodci a poslední šumperští Puzzlers.

Čtvrtfinálové boje nabídly dramatickou podívanou. Metelesku Blesku sice nejprve přejel Puzzlers jasně 9:0, ale poté musely dvakrát rozhodnout až samostatné nájezdy. Kostelec šťastně zdolal domácí Beerboys a Včelky si poradily s No conflict. Vychlazená jedenáctka pak v posledním utkání dokázala porazit Icemany 4:2.

V semifinále však už nestačila na velice silné Metelesku Blesku. Hráči v pruhovaném zvítězili jasně 9:1. Ve druhém semifinálovém klání přehrály Včelky Medulky Kostelec 3:1. Souboj o třetí místo vyšel lépe Molodcům z Kostelce. Po všech stránkách unavená Jedenáctka nakonec podlehla 3:4.

Závěrečné finále se stalo jasnou záležitostí. Hráči Metelesku nepovolili Medulkám více než jeden gól a sami jich vsítili osm.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

DO DIVADLA ZADARMO


Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na literární pořad LiStOVáNí s hercem Lukášem Hejlíkem, který se uskuteční 1. února v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který získá dvě vstupenky.

Soutěžní otázka:

Jakou knihu tentokrát představí Lukáš Hejlík v šumperském divadle v rámci pořadu ?

A) Co by můj syn měl vědět o světě
B) Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce
C) Vím, že nic nevím, a přece něco vím

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert kytarového virtuosa LUBOMÍRA BRABCE, který se uskuteční 25. ledna v DK Šumperk, vyhráli Petr Tkadlec ze Šumperka, Milan Uhl z Bludova, Mirka Janů ze Šumperka, Miroslav Diviš z Postřelmova a Marcela Haramiová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.