SPORT

TÝDEN HOKEJE: Staň se šumperským Drakem!

17. ledna 2018, 13:00, Petr Fišer
TÝDEN HOKEJE: Staň se šumperským Drakem! Šumperk - Úterý 23. ledna by si měl do diáře zaznamenat každý, kdo touží po tom stát se šumperským Drakem. Od 17 hodin budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. Klub ze Šumperka ve spolupráci se svazem pořádá na zimním stadiónu akci v rámci celorepublikového projektu Týden hokeje.

 Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledové ploše si každé dítě odnese domů zajímavý dárek. Přijďte si vyzkoušet nejrychlejší kolektivní hru na světě a zažijte spoustu zábavy!
Stačí mít brusle, helmu a rukavice (postačí lyžařské). Vítány jsou i chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení. Pokud základním vybavením nedisponujete, můžete se obrátit na trenéra Petra Klepsu s dotazem na možnost zapůjčení přímo na místě.
Týden hokeje je série sportovních setkání pořádaných pro mládežníky ve věku od čtyř do osmi let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro příchozí účastníky bude připraven zábavný program na ledě i mimo něj. Rodičovský doprovod získá podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos populárního odvětví pro fyzický a osobnostní rozvoj dětských adeptů.
Každý, kdo se do projektu Pojď hrát hokej přihlásí a klub ho následně zaregistruje do Českého svazu ledního hokeje, získá poukaz v hodnotě 1500 korun na nákup výstroje od CCM.
Týden hokeje probíhá po celé republice už počtvrté. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost téměř 11 tisíc dětí.
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o 3 vstupenky na festival FLÁM FEST, který se uskuteční v areálu zábřežské plovárny v sobotu 8. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou na festival zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jak se jmenoval festival, který se konal v areálu zábřežského bazénu v minulých letech?

A) Rockový Welzl
B) 7 a ½ fest
C) Rocková 7

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na nové české drama JAN PALACH, které promítá šumperské kino Oko od 21. do 29. srpna, vyhráli Zdeňka Šmeráková ze Šumperka, Tereza Moravcová ze Šumperka a Jiří Komberec ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO Šumperk.