SPORT

Mohelničtí karatisti získali cenné medaile

20. března 2013, 14:00, téma KARATE, redakce, LD
Hanušovice – Nejedno ocenění získal mohelnický oddíl moderního sportovního karate na výukovém semináři a turnaji Ligy MSKA v Hanušovicích. Soutěžilo se ve dvou disciplínách: po formách následovaly boje.
Završením víkendového snažení bylo udělování vyšších technických stupňů v karate, tedy získání vyššího pásu, což se týkalo čtyř členů oddílu. Na tomto turnaji nakonec Mohelničtí obsadili druhé místo mezi všemi oddíly v České republice.


Formy

Forma Prima
Martin Balcárek: 2. místo
Matěj Zigal: 3. místo
Daniel Matějček: 5. místo

Forma Tercia
Zdeněk Bombera: 1. místo
Jaroslav Fričer: 2. místo

Forma Qvarta
Prokop Chmelina: 4. místo
Ladislav Daříček: 5. místo

Forma Qvinta
Tomáš Braun: 3. místo

Forma Set
Tomáš Braun: 2. místo


Boje

Boje muži žlutí pod 13 let
Martin Balcárek: 1. místo
Daniel Matějček: 2. místo

Boje muži žlutí pod 16 let
Matěj Zigal: 5. místo

Boje muži zelení
Zdeněk Bombera: 3. místo

Boje muži modří
Prokop Chmelina: 1. místo
Ladislav Daříček: 3. místo


Vyšší technické stupně

Martin Balcárek: 9. kyu
Daniel Matějček: 9. kyu
Matěj Zigal: 8. kyu
Zdeněk Bombera: 5. kyu


Zleva: Mistr Miroslav Zezulka V. Dan, Prokop Chmelina , Daniel Matějček, Martin Balcárek, Matěj Zigal, Jaroslav Fričer, Zdeněk Bombera, Ladislav Daříček, Tomáš Brau.

Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s Rejem o tři lístky na film Rocketman.Životní příběh hudební legendy Eltona Johna, vinoucí se od jeho hudebních začátků až na samotný vrchol, protkaný jeho největšími hity. Režie se ujal Dexter Fletcher, který stál za dokončením filmu Bohemian Rhapsody. Šumperské kino OKO ho promítá ve čtvrtek 30. května. Můžete být u toho, pokud odpovíte správně na soutěžní otázku. Výherce zveřejníme v příštím čísle.

Otázka:
V hlavní roli Eltona Johna zazáří Taron Egerton. V jakém kresleném filmu si Eltona Johna již zazpíval

A) Tajný život mazlíčků
B) Ledová královna
C) Zpívej

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO a ADRESU na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Volné vstupenky pro třikrát dvě osoby na zahajovací koncert festivalu Klášterní hudební slavnosti 2019 konaný v šumperském Domě kultury 7. června, vyhrávají: L. Odehnalová z Kolšova, M. Kulhaj ze Šumperka a Z. Trhalová ze Zábřeha. Blahopřejeme! Vstupenky si vyzvedněte v pokladně DK.