SPORT

Turnaj města ZábřehaFOTO

29. června 2011, 17:00, téma VOLEJBAL, rejdakce
Turnaj města Zábřeha Zábřeh - V sobotu 18. června 2011 se uskutečnil v Zábřehu na volejbalových kurtech turnaj města Zábřeha, kterého se zúčastnil vysoký počet 19 družstev, a to nejen z Olomouckého kraje, ale i tři družstva z Prahy.

V turnaji potvrdila roli favoritů dvě pražská družstva „Horský kozy“ a „Jedna rodina“. Po vítězstvích ve svých základních skupinách měla tyto družstva první problémy až v semifinále, kde jim rovnocenně sekundovala okresní družstva „Šumperk“ a „Skrytá hrozba“(ta se dvěma Zábřežáky v sestavě). Nakonec se z obou semifinálových zápasů probojovaly do finále „Jedna rodina“ a „Skrytá hrozba“.
Ve finále, které mělo výbornou úroveň, zvítězilo skvěle fyzicky vybavené družstvo „Jedna rodina“ 2:1 na sety.

Výsledky:

  • 1. Jedna rodina (Praha)
  • 2. Skrytá hrozba (Šumperk, Zábřeh)
  • 3. Šumperk (Šumperk)
  • 4. Horský kozy (Praha)
  • 5. Kyblík tým (Zábřeh)
  • 6. Smečka (Břidličná)
FOTOGALERIE TURNAJ MĚSTA ZÁBŘEHA
 
 
 
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

DO DIVADLA ZADARMO


Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na literární pořad LiStOVáNí s hercem Lukášem Hejlíkem, který se uskuteční 1. února v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který získá dvě vstupenky.

Soutěžní otázka:

Jakou knihu tentokrát představí Lukáš Hejlík v šumperském divadle v rámci pořadu ?

A) Co by můj syn měl vědět o světě
B) Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce
C) Vím, že nic nevím, a přece něco vím

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert kytarového virtuosa LUBOMÍRA BRABCE, který se uskuteční 25. ledna v DK Šumperk, vyhráli Petr Tkadlec ze Šumperka, Milan Uhl z Bludova, Mirka Janů ze Šumperka, Miroslav Diviš z Postřelmova a Marcela Haramiová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.