SPORT

Třinácté kolo ŠFL

11. prosince 2010, 19:18, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk - Třinácté kolo šumperské florbalové ligy s sebou neslo jasný tahák v podobě utkání Spádové Legie s Včelkami Medulkami.
 I jiné zápasy však byly atraktivní. Vychlazená 11 totiž v roli outsidera v zápase s Párky dokázala vést již 5:2. Pak však hráči ve žlutém přepli na vyšší rychlost a otočili vývoj ve svůj prospěch. 

Párci za dolar - Vychlazená 11  7:5


Největší překvapení večera měli na svědomí hráči King Size. Ti přejeli Lazy Swines rozdílem třídy 8:3, přestože se spíše čekalo vítězství Sviní. Vicenec v barvách King Size však byl nezastavitelný a pětí góly se nejvíce podílel na postupu svého týmu na pátou příčku tabulky.

King Size - Lazy Swines  8:3


Očekávaný šlágr kola nakonec nepřinesl příliš florbalové krásy. Legie se trápila v kombinaci a ani hráči Včelek neoplývali svojí tradiční kreativitou. Přesto však vydřeli hubenou výhru 3:2.

Včelky Medulky - Spádová Legie  3:2


Icemani nastoupili proti nepříjemnému Bílému Baletu pouze v pěti hráčích do pole, ale ani to jim nezabránilo k vítězství 5:3, které se však nerodilo vůbec lehce. Nejlepším mužem na hřišti byl brankář Icemanů Mošonec, jenž nejenže vychytal střelce Baletu, ale připravil i dva góly rychlými výhozy.


Bílý Balet - Icemani  3:5


Závěrečný zápas obstarali poslední Youngers Glow a předposlední Minimax. Nudný zápas s přehledem opanoval Minimax a přiblížil se tak Baletu na osmé příčce zaručující play-off.


Minimax - Youngers Glow  8:1


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.