SPORT

Třinácté kolo ŠFL

11. prosince 2010, 19:18, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk - Třinácté kolo šumperské florbalové ligy s sebou neslo jasný tahák v podobě utkání Spádové Legie s Včelkami Medulkami.
 I jiné zápasy však byly atraktivní. Vychlazená 11 totiž v roli outsidera v zápase s Párky dokázala vést již 5:2. Pak však hráči ve žlutém přepli na vyšší rychlost a otočili vývoj ve svůj prospěch. 

Párci za dolar - Vychlazená 11  7:5


Největší překvapení večera měli na svědomí hráči King Size. Ti přejeli Lazy Swines rozdílem třídy 8:3, přestože se spíše čekalo vítězství Sviní. Vicenec v barvách King Size však byl nezastavitelný a pětí góly se nejvíce podílel na postupu svého týmu na pátou příčku tabulky.

King Size - Lazy Swines  8:3


Očekávaný šlágr kola nakonec nepřinesl příliš florbalové krásy. Legie se trápila v kombinaci a ani hráči Včelek neoplývali svojí tradiční kreativitou. Přesto však vydřeli hubenou výhru 3:2.

Včelky Medulky - Spádová Legie  3:2


Icemani nastoupili proti nepříjemnému Bílému Baletu pouze v pěti hráčích do pole, ale ani to jim nezabránilo k vítězství 5:3, které se však nerodilo vůbec lehce. Nejlepším mužem na hřišti byl brankář Icemanů Mošonec, jenž nejenže vychytal střelce Baletu, ale připravil i dva góly rychlými výhozy.


Bílý Balet - Icemani  3:5


Závěrečný zápas obstarali poslední Youngers Glow a předposlední Minimax. Nudný zápas s přehledem opanoval Minimax a přiblížil se tak Baletu na osmé příčce zaručující play-off.


Minimax - Youngers Glow  8:1


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

DO DIVADLA ZADARMO


Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na literární pořad LiStOVáNí s hercem Lukášem Hejlíkem, který se uskuteční 1. února v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který získá dvě vstupenky.

Soutěžní otázka:

Jakou knihu tentokrát představí Lukáš Hejlík v šumperském divadle v rámci pořadu ?

A) Co by můj syn měl vědět o světě
B) Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce
C) Vím, že nic nevím, a přece něco vím

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert kytarového virtuosa LUBOMÍRA BRABCE, který se uskuteční 25. ledna v DK Šumperk, vyhráli Petr Tkadlec ze Šumperka, Milan Uhl z Bludova, Mirka Janů ze Šumperka, Miroslav Diviš z Postřelmova a Marcela Haramiová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.