SPORT

Třetí kolo ŠFL

6. října 2012, 15:40, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk - Třetí kolo Šumperské florbalové ligy přineslo několik zajímavých výsledků.
První páteční duel v hale Obchodní akademie byl jasnou záležitostí. Loňští vicemistři Icemani si i bez výraznější snahy pohrály s Falcons. Za zmínku stojí šest gólů kanonýra Šíbla. Falcons budou muset ještě pořádně zapracovat, aby se stali předním ligovým týmům důstojným soupeřem. Konečný výsledek 14:2 hovoří za vše.

Icemani - Falcons  14:2

Párci se ve druhém utkání střetli s Lazy Swines. Mladí hráči týmu Párků se letos potýkají s úzkou soupiskou a tentokrát musel dokonce do branky obvyklý obránce Zapletal. Zápas se hrál v pomalém tempu. Oba týmy spíše vyčkávaly a šetřily síly. Párci sice vedli, ale Swině dokázaly vývoj utkání otočit a především díky většímu důrazu a hattricku Brablce slavily lehce překvapivé vítězství 5:3.

Párci - Lazy Swines  3:5

V úvodu šlágru kola mezi Medulkami a Metelesku Blesku se postaral o komickou vložku hráč Včelek Wiesner, který zřejmě ještě nezaregistroval, že má na sobě od nové sezony růžový dres a atakoval svého spoluhráče. Poté se ovšem rozhořela pěkná bitva, která se dá jednoznačně označit za vrchol večera. Hráči Včelek však po celé utkání tahali za delší konec provazu a poločasové vedení 3:1 nakonec dotáhli do vítězného konce v poměru 6:4.

Včelky Medulky - Metelesku Blesku  6:4

Mírným favoritem byli King Size v duelu s Puzzlers. V polovině utkání však svítil na ukazateli skóre stav 3:3 a až góly Klečky a Zouhara znamenaly výhru hráčů v modrém. 

King Size - Puzzlers  5:3

Vychlazená Jedenáctka působila před zápasem s Dívčím snem trochu unaveným dojmem. Jejich vůdce Dohnal zřejmě zvýšil svému týmu tréninkové dávky a výsledkem bylo vedení velkého outsidera 2:0. Ještě do poločasu ale došlo ke snížení a v druhé půli už Jedenáctka utkání suverénně opanovala. Druhých patnáct minut vyhrála 8:0 a celkově tedy 9:2.

Vychlazená 11 - Dívčí sen  9:2


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).