Třetí kolo ŠFL

6. října 2012, 15:40, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk - Třetí kolo Šumperské florbalové ligy přineslo několik zajímavých výsledků.
První páteční duel v hale Obchodní akademie byl jasnou záležitostí. Loňští vicemistři Icemani si i bez výraznější snahy pohrály s Falcons. Za zmínku stojí šest gólů kanonýra Šíbla. Falcons budou muset ještě pořádně zapracovat, aby se stali předním ligovým týmům důstojným soupeřem. Konečný výsledek 14:2 hovoří za vše.

Icemani - Falcons  14:2

Párci se ve druhém utkání střetli s Lazy Swines. Mladí hráči týmu Párků se letos potýkají s úzkou soupiskou a tentokrát musel dokonce do branky obvyklý obránce Zapletal. Zápas se hrál v pomalém tempu. Oba týmy spíše vyčkávaly a šetřily síly. Párci sice vedli, ale Swině dokázaly vývoj utkání otočit a především díky většímu důrazu a hattricku Brablce slavily lehce překvapivé vítězství 5:3.

Párci - Lazy Swines  3:5

V úvodu šlágru kola mezi Medulkami a Metelesku Blesku se postaral o komickou vložku hráč Včelek Wiesner, který zřejmě ještě nezaregistroval, že má na sobě od nové sezony růžový dres a atakoval svého spoluhráče. Poté se ovšem rozhořela pěkná bitva, která se dá jednoznačně označit za vrchol večera. Hráči Včelek však po celé utkání tahali za delší konec provazu a poločasové vedení 3:1 nakonec dotáhli do vítězného konce v poměru 6:4.

Včelky Medulky - Metelesku Blesku  6:4

Mírným favoritem byli King Size v duelu s Puzzlers. V polovině utkání však svítil na ukazateli skóre stav 3:3 a až góly Klečky a Zouhara znamenaly výhru hráčů v modrém.

King Size - Puzzlers  5:3

Vychlazená Jedenáctka působila před zápasem s Dívčím snem trochu unaveným dojmem. Jejich vůdce Dohnal zřejmě zvýšil svému týmu tréninkové dávky a výsledkem bylo vedení velkého outsidera 2:0. Ještě do poločasu ale došlo ke snížení a v druhé půli už Jedenáctka utkání suverénně opanovala. Druhých patnáct minut vyhrála 8:0 a celkově tedy 9:2.

Vychlazená 11 - Dívčí sen  9:2

CD FLEKSIBLE ZADARMO

Hrajte s REJEM o debutové album skupiny FLEKSIBLE, které muzikanti pokřtí tento týden ve středu před šumperským divadlem. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jméno šťastlivce, který získá podepsané CD zadarmo.

Podle čeho vznikl název kapely Fleksible?

A) podle hudebního stylu ze 70. let
B) podle příjmení zpěváka Radka Fleka
C) podle slavné písně Deep Purple

Vstupenku na YOUSHOW s DenisemTV, Pjayem a Naty, která se uskuteční v KD Zábřeh v sobotu 16. prosince, vyhráli Filip Drozd ze Šumperka, Vendula Chlupová z Libiny, Josef Haramia ze Šumperka a Radek Vevoda z Chromče.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).