SPORT

Trávníček řádil jako uragán! Pět gólů sám dal, na jeden přihrál

5. listopadu 2014, 11:33, téma FLORBAL, Petr Fišer
Trávníček řádil jako uragán! Pět gólů sám dal, na jeden přihrál Šumperk - Pět gólů sám dal a na jeden přihrál. Rozdílovou postavou regionálního utkání druhé florbalové ligy mezi Šumperkem a Uničovem byl domácí snajpr Jiří Trávníček. Hlavně jeho zásluhou putovaly všechny body na konto hostitelů. V sobotu večer řádil jako uragán.

 Druhá liga, divize D
ASPER ŠUMPERK – FBC UNIČOV 6:4 (2:0, 2:1, 2:3)


Mladý útočník, o jehož služby projevili v nedávné minulosti zájem pražští Bohemians, rozehrál velkolepý koncert po pouhých deseti vteřinách hry. Asper byl při chuti a díky produktivní dvojici Trávníček – Šíma, která si uměla vyhovět, utekl až do čtyřbrankového vedení.
Ani luxusní náskok mu ovšem nestačil k tomu, aby dobře rozehrané utkání dovedl do bezproblémového konce. Příznivou situaci si vydatně zkomplikoval v 54. minutě, v níž inkasoval hned dvakrát. A najednou to bylo jen o gól.
Potvrzující pečeť přinesla až uničovská hra bez brankáře. Opuštěnou klec Hanáků netrefil nikdo jiný než v sobotu šestibodový spasitel Šumperka.

BRANKY

1. Trávníček (Šíma) – 1:0, 12. Šíma (Trávníček) – 2:0, 26. Trávníček (Šíma) – 3:0, 28. Trávníček – 4:0, 34. Jemelka – 4:1, 50. Jemelka – 4:2, 53. Trávníček (Matěj) – 5:2, 54. Rotrekl – 5:3, 54. Galatka – 5:4, 60. Trávníček (Matěj) – 6:4.
ASPER ŠUMPERK: Světnický – Vařeka, M. Šíma, Mrázek, Trávníček, Kamler, Chladil, Zapletal, Křivohlávek, J. Gruntorád, P. Matěj, O. Kováč, Pudil, F. Jáně, Štúr.

PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ

1. Havířov 20 bodů, 2. Poruba 16, 3. Šumperk 13, 4. Holešov 12, 5. Přerov 12, 6. Hluk 10, 7. Telnice 9, 8. Horní Suchá 9, 9. Bulldogs Brno B 7, 10. Počenice 6, 11. Olomouc 6, 12. Uničov 3.

DALŠÍ PROGRAM

SOBOTA 15. LISTOPADU: 20.00 Bulldogs Brno B - Šumperk.
NEDĚLE 16. LISTOPADU: 11.00 Telnice – Šumperk.


Foto: Petr Fišer

Mužstvo Jakuba Gruntoráda sice k očekávanému vítězství dokráčelo, ale po zbytečně komplikované cestě.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.