SPORT

Trávníček řádil jako uragán! Pět gólů sám dal, na jeden přihrál

5. listopadu 2014, 11:33, téma FLORBAL, Petr Fišer
Trávníček řádil jako uragán! Pět gólů sám dal, na jeden přihrál Šumperk - Pět gólů sám dal a na jeden přihrál. Rozdílovou postavou regionálního utkání druhé florbalové ligy mezi Šumperkem a Uničovem byl domácí snajpr Jiří Trávníček. Hlavně jeho zásluhou putovaly všechny body na konto hostitelů. V sobotu večer řádil jako uragán.

 Druhá liga, divize D
ASPER ŠUMPERK – FBC UNIČOV 6:4 (2:0, 2:1, 2:3)


Mladý útočník, o jehož služby projevili v nedávné minulosti zájem pražští Bohemians, rozehrál velkolepý koncert po pouhých deseti vteřinách hry. Asper byl při chuti a díky produktivní dvojici Trávníček – Šíma, která si uměla vyhovět, utekl až do čtyřbrankového vedení.
Ani luxusní náskok mu ovšem nestačil k tomu, aby dobře rozehrané utkání dovedl do bezproblémového konce. Příznivou situaci si vydatně zkomplikoval v 54. minutě, v níž inkasoval hned dvakrát. A najednou to bylo jen o gól.
Potvrzující pečeť přinesla až uničovská hra bez brankáře. Opuštěnou klec Hanáků netrefil nikdo jiný než v sobotu šestibodový spasitel Šumperka.

BRANKY

1. Trávníček (Šíma) – 1:0, 12. Šíma (Trávníček) – 2:0, 26. Trávníček (Šíma) – 3:0, 28. Trávníček – 4:0, 34. Jemelka – 4:1, 50. Jemelka – 4:2, 53. Trávníček (Matěj) – 5:2, 54. Rotrekl – 5:3, 54. Galatka – 5:4, 60. Trávníček (Matěj) – 6:4.
ASPER ŠUMPERK: Světnický – Vařeka, M. Šíma, Mrázek, Trávníček, Kamler, Chladil, Zapletal, Křivohlávek, J. Gruntorád, P. Matěj, O. Kováč, Pudil, F. Jáně, Štúr.

PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ

1. Havířov 20 bodů, 2. Poruba 16, 3. Šumperk 13, 4. Holešov 12, 5. Přerov 12, 6. Hluk 10, 7. Telnice 9, 8. Horní Suchá 9, 9. Bulldogs Brno B 7, 10. Počenice 6, 11. Olomouc 6, 12. Uničov 3.

DALŠÍ PROGRAM

SOBOTA 15. LISTOPADU: 20.00 Bulldogs Brno B - Šumperk.
NEDĚLE 16. LISTOPADU: 11.00 Telnice – Šumperk.


Foto: Petr Fišer

Mužstvo Jakuba Gruntoráda sice k očekávanému vítězství dokráčelo, ale po zbytečně komplikované cestě.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

DO DIVADLA ZADARMO


Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na literární pořad LiStOVáNí s hercem Lukášem Hejlíkem, který se uskuteční 1. února v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který získá dvě vstupenky.

Soutěžní otázka:

Jakou knihu tentokrát představí Lukáš Hejlík v šumperském divadle v rámci pořadu ?

A) Co by můj syn měl vědět o světě
B) Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce
C) Vím, že nic nevím, a přece něco vím

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert kytarového virtuosa LUBOMÍRA BRABCE, který se uskuteční 25. ledna v DK Šumperk, vyhráli Petr Tkadlec ze Šumperka, Milan Uhl z Bludova, Mirka Janů ze Šumperka, Miroslav Diviš z Postřelmova a Marcela Haramiová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.