ZPRAVODAJSTVÍ

Tluče mě manželka, volal muž na policii

16. července 2019, 15:00, jak
Mohelnice – Neobvyklý případ domácího násilí vyšetřovali ve čtvrtek 11. července policisté v Mohelnici. Na linku 158 volal zoufalý muž a prosil o pomoc. Mužům zákona tvrdil, že ho tluče manželka. Když policie dorazila na místo, zjistila, že vše je úplně jinak.

 „Agresorem byl nakonec sám muž, který na policejní linku volal. Napadal nejen svoji manželku, ale také syna,“ uvedla mluvčí policie Tereza Neubauerová.

Policisté na místě zjistili, že násilník má v dechu téměř čtyři promile alkoholu. Navíc vyšlo najevo, že stejný muž měl v minulosti i jiné opletačky se zákonem.

Hlídka se nakonec rozhodla, že agresivního opilce z místa trvalého pobytu vykáže. Domů se nesmí vrátit dalších deset dnů, a pokud to soud uzná za vhodné, může mu zákaz prodloužit až na půl roku.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Naposledy v letošním roce můžete soutěžit s Týdnem na severu. Opět nabídneme dvě otázky, opět rozdělíme několik výher. Čekají na vás volňásky na hudební večer skupiny Dying Passion a jejich hostů a dále dvojvstupenka na koncert Moravia Big Bandu (MBB). Tak soutěžte a nezapomeňte poslat číslo i písmeno odpovědi!

Soutěžní otázka č. 1: ( Předvánoční koncert MBB, 18. 12., 19.00, Zábřežská kulturní, 1x 2 vstupenky)

Kolikáté výročí od svého vzniku letos oslavil orchestr MORAVIA BIG BAND?
1A) 30.
1B) 35.
1C) 40.

Soutěžní otázka č. 2: ( Mezi svátky VIII., 27.12., H-Club, Šumperk , 3 vstupenky)

Jak se jmenuje zpěvačka Dying Passion?
2A) Zuzana Jelínková
2B) Hana Horecká
2c) Elis Mraz

Odpovědi posílejte do pátku jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě podle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ:
Dvě volné vstupenky na koncert Skupiny Olympic, konaný 13. prosince v šumperském Domě kultury vyhrávají: Eva Vaňková ze Šumperka a Martina Pinosová z D. Libiny. Dvojvstupenku na koncert Tomáše Kočko s orchestrem budou mít v KKC Rapotín zadarmo rezervovanou Josef Janota z Loučné n. D. a Vlasta Španihelová z N. Malína. Blahopřejeme! O vstupenky se přihlaste u pořadatelů.