SPORT

Tenisté loupili v "ráji"

13. května 2014, 20:13, Petr Fišer
Tenisté loupili v "ráji" Véska - Véska je malá obec na Olomoucku. Že ji neznáte? Žádné překvapení. Není to tak dávno, co v ní bydlelo 200 obyvatel a ničím zajímavým nevyčnívala. Poté, co se do ní nastěhoval exministr vnitra Ivan Langer, ale vzkvétá jako žádné jiné místo v širokém okolí.

Místní kravín už brzy nahradí luxusní hotel. Nechybí osmnáctijamkové golfové hřiště ani moderní tenisový areál. Dlouho neznámý "zapadákov" kvete díky bohatým státním dotacím.

Do ukrytého ráje se před několika dny vydali šumperští tenisté. Čekalo je tam první kolo nové sezony, kterou stráví v oblastním přeboru. Ještě loni se krčili na samém dně soutěží pro smíšená družstva, teď je přece jen o trochu veseleji.

Premiéra na půdě nevyzpytatelného soupeře jim vyšla. Důležitým dílem k tomu přispěla dívčí část týmu, která uzmula tři zápasové body.

SK VÉSKA - SOKOL ŠUMPERK 3:6

J. Perůtka - O. Niče 6:1, 6:1, Trunečka - Číž 5:7, 1:6, Krajíčková - Pánová 0:6, 3:6, Hyánková - Vybíralová 1:2 skreč, O. Perůtka - Jordanov 1:6, 2:6, Tesařík - Blaťák 6:7, 6:0, 6:3, J. Perůtka, O. Perůtka - Blaťák, Číž 6:2, 6:3, Krajíčková, Hyánková - Pánová, Vybíralová 7:6, 6:7, 0:1, Trunečka, Tesařík - O. Niče, Jordanov 0:6, 5:7.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.