SPORT

Tenisté loupili v "ráji"

13. května 2014, 20:13, Petr Fišer
Tenisté loupili v "ráji" Véska - Véska je malá obec na Olomoucku. Že ji neznáte? Žádné překvapení. Není to tak dávno, co v ní bydlelo 200 obyvatel a ničím zajímavým nevyčnívala. Poté, co se do ní nastěhoval exministr vnitra Ivan Langer, ale vzkvétá jako žádné jiné místo v širokém okolí.

Místní kravín už brzy nahradí luxusní hotel. Nechybí osmnáctijamkové golfové hřiště ani moderní tenisový areál. Dlouho neznámý "zapadákov" kvete díky bohatým státním dotacím.

Do ukrytého ráje se před několika dny vydali šumperští tenisté. Čekalo je tam první kolo nové sezony, kterou stráví v oblastním přeboru. Ještě loni se krčili na samém dně soutěží pro smíšená družstva, teď je přece jen o trochu veseleji.

Premiéra na půdě nevyzpytatelného soupeře jim vyšla. Důležitým dílem k tomu přispěla dívčí část týmu, která uzmula tři zápasové body.

SK VÉSKA - SOKOL ŠUMPERK 3:6

J. Perůtka - O. Niče 6:1, 6:1, Trunečka - Číž 5:7, 1:6, Krajíčková - Pánová 0:6, 3:6, Hyánková - Vybíralová 1:2 skreč, O. Perůtka - Jordanov 1:6, 2:6, Tesařík - Blaťák 6:7, 6:0, 6:3, J. Perůtka, O. Perůtka - Blaťák, Číž 6:2, 6:3, Krajíčková, Hyánková - Pánová, Vybíralová 7:6, 6:7, 0:1, Trunečka, Tesařík - O. Niče, Jordanov 0:6, 5:7.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na Jiřího Kolbabu zadarmo.

Soutěžní otázka:

Které území nazývá Jiří Kolbaba Ukradenou zemí?

A) jihozápad USA
B) jižní Afriku
C) střední Moravu

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny KATAPULT, který se uskuteční v pátek 23. března v DK Šumperk, vyhráli Pavla Němčíková z Nového Malína, Pavel Gargulák z Loučné nad Desnou, Marta Vláčelová z Nemile, Tomáš Zbíral z Bohuslavic a Karel Trojek ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).