SPORT

Tenista Niče se podepsal pod senzaci, zaúřadoval na velkém turnaji

9. dubna 2014, 08:01, Petr Fišer
Tenista Niče se podepsal pod senzaci, zaúřadoval na velkém turnaji Ostrava - Ondřej Niče dosáhl na největší úspěch v dosavadní sportovní kariéře. Zanedlouho osmnáctiletý odchovanec tenisového Šumperka, který se před sedmi roky přestěhoval na prestižnější adresu do Přerova, důkladně zazářil na posledním turnaji letošní "zimy". V Ostravě soupeřilo 32 nejlepších dorostenců z celé republiky.

Ve dvouhře mu nepřálo štěstí. I proto, že mu los přiřkl pátého nasazeného Matěje Vocela z Olympu Praha. I když ze sebe vymačkal maximum, po dech beroucí tříhodinové bitvě nakonec padl nejtěsnějším možným způsobem. Po setech 7:6, 3:6, 6:7 se z postupu radoval jeho soupeř.

Niče si všechno vynahradil v deblu. Společně s Dominikem Bartoněm z Valašského Meziříčí, s nímž se na jedné straně dvorce sešel vůbec poprvé, se postarali o senzaci. Šestnáctý a dvaadvacátý hráč národního žebříčku spojili síly i tenisový um a postupně odklidili z vítězné cesty všechny překážky. Nestačili na ně ani zástupci celorepublikových klubů, včetně všech borců z Prostějova. Velké překvapení tak bylo na světě.

Ondřej Niče se po menší výkonnostní stagnaci z předchozích let začal s výškovým a fyzickým vzrůstem prudce zlepšovat. V Ostravě jen navázal na dobré výsledky z poslední doby. Za zmínku stojí především tři týdny starý triumf z turnaje ve Frýdku-Místku. Na horké severomoravské půdě nedal svým protivníkům žádnou šanci a mohl se radovat ze zaslouženého prvenství v prestižnějším singlu.

Ondřej Niče v dobrém rozmaru. V poslední době se mu daří.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 7.1.2015 08:54
Titulek: gsddstgs
Autor: gsdgdss
73
černí už hrají aji tenis ? nestačí jim basketbal .
Reagovat
Datum: 7.1.2015 08:58
Titulek: Re: gsddstgs
Autor: Azamat Bagatov
70
Naprosto suhlasím ... 3 nejlepší hráč v celém Kazachstánu
Reagovat
Datum: 7.1.2015 09:03
Titulek: Re: gsddstgs
Autor: Borat Sagdiyev
85
Naprosto souhlasím pane Bagatov.
Reagovat
Datum: 7.1.2015 09:06
Titulek: Re: gsddstgs
Autor: O
86
101
Zgadzam się, panie Bagetov.
Reagovat
Datum: 7.1.2015 19:00
Titulek: Co? Zase cenzura?
Autor: Smyl Flek z Nohavic
109
148
To jako teď, po té, co se objevila reklama na telefon komurkowy amerikansky, se bude cenzurovat všechno, co se jen trošku otře o Poláky? Nevím, co mohlo být na aNONYMově příspěvku až tak politicky nekorektního, že to muselo tak rychle zmizet.
To je fakt hnus, co se tady děje.
Reagovat
Datum: 7.1.2015 19:49
Titulek: Re: Co? Zase cenzura?
Autor: aNONYM
84
Díky Smyle za zastání, ale já bych tentokrát možná až tak kritický nebyl. Věřím tomu, že to vlákno nebylo smazáno kvůli mému příspěvku, ale spíš kvůli těm sprostým nade mnou.
Reagovat
Datum: 7.1.2015 23:38
Titulek: Re: Co? Zase cenzura?
Autor: Smyl Flek z Nohavic
96
To je jedno. Jsem myslel, že už se to naučili - jak moderovat diskuzi. Bohužel jsem se unáhlil. Už tu párkrát admini zasáhli správně - nevhodný komentář nahradili větou, že příspěvek byl smazán redakcí. Teď ale bohužel opět sklouzli k tomu nevhodnému mazání celých vláken. Já už nevím, jak jim to vysvětlit... Tak snad ještě poslední pokus...

Ošklivá redakce! Nee-esmí! Ne! Fuj je to!
Reagovat

 

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert legendárního folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká je původní profese písničkáře Vladimíra Merty?

A) strojvedoucí
B) architekt
C) pedagog

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na ŠUMPERSKÝ PLES, který se uskutečnil 9. února v DK Šumperk, vyhrál Václav Nováček z Loučné nad Desnou.
Blahopřejeme! Výhru jsme výherci předali před konáním Šumperského plesu.