SPORT

Tenisový Šumperk se propadl na dno, svádí těžké boje v nejnižší oblastní soutěži

17. května 2017, 15:00, Petr Fišer
Tenisový Šumperk se propadl na dno, svádí těžké boje v nejnižší oblastní soutěži Šumperk - Ani liga, ani divize, ani přebor. Šumperský tenis spadl v soutěžích smíšených družstev na nejnižší oblastní úroveň. Nemá tam na růžích ustláno. Potom, co parta kolem Petra Jordanova se štěstím udolala opavské béčko a následně o jediný zápasový bod podlehla Olomouci, sehrála další těsné utkání proti Kopřivnici. Po houpačkovém průběhu mělo vítěznou pointu.

 Současný výběr z okresního města spadá do skupiny velmi mladých týmů. O to víc bije do očí ročník narození veterána Jiřího Cikryta, jenž mateřskému klubu píchl ve druhém střetnutí a oba „olomoucké“ souboje zvládl s naprostým přehledem. V dívčím seskupení by měla být největší oporou kapitánka Markéta Arbeitová. Jinak se jedná o soupisku plnou tenisových „benjamínků“, což mimo jiné potvrdilo nasazení od května teprve čtrnáctileté Kateřiny Mikové v duelu s kopřivnickým soupeřem.

OBLASTNÍ SOUTĚŽ

ŠUMPERK – KOPŘIVNICE 5:4. Jordanov – Michalík 6:0, 6:0, Blaťák – Bartoň 3:6, 4:6, Číž – Michenka 6:3, 3:6, 7:5, Tomášek – Suchánek 7:5, 6:3, Arbeitová – Dobiášová 6:2, 6:0, Miková – Čuláková 3:6, 0:6, Jordanov, Číž – Michenka, Suchánek 6:2, 6:4, Blaťák, Tomášek – Bartoň, Michalík 1:6, 6:4, 5:10, Arbeitová, Noviková – Dobiášová, Čuláková 3:6, 6:4, 3:10.

TÝM ŠUMPERKA

Petr Jordanov, David Blaťák, Jiří Cikryt, Ondřej Niče, Lukáš Číž, Lukáš Chalupa, Jakub Tomášek, Tomáš Pechal, Markéta Arbeitová, Magdalena Lonková, Soňa Noviková, Anna Turková, Tereza Šalamounová, Kateřina Miková.

DALŠÍ PROGRAM

20. KVĚTNA: Opava A – Šumperk. 27. KVĚTNA: Šumperk – Vrbno. 10. ČERVNA: Uničov – Šumperk. 17. ČERVNA: Šumperk – Zábřeh.Foto: Petr Fišer

Kapitánkou mladého družstva je Markéta Arbeitová.
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).