SPORT

Tenisový Šumperk se propadl na dno, svádí těžké boje v nejnižší oblastní soutěži

17. května 2017, 15:00, Petr Fišer
Tenisový Šumperk se propadl na dno, svádí těžké boje v nejnižší oblastní soutěži Šumperk - Ani liga, ani divize, ani přebor. Šumperský tenis spadl v soutěžích smíšených družstev na nejnižší oblastní úroveň. Nemá tam na růžích ustláno. Potom, co parta kolem Petra Jordanova se štěstím udolala opavské béčko a následně o jediný zápasový bod podlehla Olomouci, sehrála další těsné utkání proti Kopřivnici. Po houpačkovém průběhu mělo vítěznou pointu.

 Současný výběr z okresního města spadá do skupiny velmi mladých týmů. O to víc bije do očí ročník narození veterána Jiřího Cikryta, jenž mateřskému klubu píchl ve druhém střetnutí a oba „olomoucké“ souboje zvládl s naprostým přehledem. V dívčím seskupení by měla být největší oporou kapitánka Markéta Arbeitová. Jinak se jedná o soupisku plnou tenisových „benjamínků“, což mimo jiné potvrdilo nasazení od května teprve čtrnáctileté Kateřiny Mikové v duelu s kopřivnickým soupeřem.

OBLASTNÍ SOUTĚŽ

ŠUMPERK – KOPŘIVNICE 5:4. Jordanov – Michalík 6:0, 6:0, Blaťák – Bartoň 3:6, 4:6, Číž – Michenka 6:3, 3:6, 7:5, Tomášek – Suchánek 7:5, 6:3, Arbeitová – Dobiášová 6:2, 6:0, Miková – Čuláková 3:6, 0:6, Jordanov, Číž – Michenka, Suchánek 6:2, 6:4, Blaťák, Tomášek – Bartoň, Michalík 1:6, 6:4, 5:10, Arbeitová, Noviková – Dobiášová, Čuláková 3:6, 6:4, 3:10.

TÝM ŠUMPERKA

Petr Jordanov, David Blaťák, Jiří Cikryt, Ondřej Niče, Lukáš Číž, Lukáš Chalupa, Jakub Tomášek, Tomáš Pechal, Markéta Arbeitová, Magdalena Lonková, Soňa Noviková, Anna Turková, Tereza Šalamounová, Kateřina Miková.

DALŠÍ PROGRAM

20. KVĚTNA: Opava A – Šumperk. 27. KVĚTNA: Šumperk – Vrbno. 10. ČERVNA: Uničov – Šumperk. 17. ČERVNA: Šumperk – Zábřeh.Foto: Petr Fišer

Kapitánkou mladého družstva je Markéta Arbeitová.
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).