SPORT

Tenisové září v Šumperku aneb 23. ročník turnaje osobností ProKennex

27. srpna 2010, 00:00, -zag-, T.J. Sokol Šumperk
Šumperk - Ve dnech 10. a 11. září 2010 se opět sejde na šumperských tenisový dvorcích T.J. Sokol řada osobností z oblasti kultury, sportu a podnikatelské sféry.
Tenisový víkend bude zahájen v pátek 10.9. ve 14:30 turnajem internacionálů, kde se představí bývalí špičkoví čeští reprezentanti Petr a Pavel Huťkovi, kteří tuto celou akci pořádají, dále F. Pála, J. Hřebec, Hrdina, Čížek, Vl. Šavrda, F. Stejskal, J. Mařík, Vavřík, Trávníček a další.

V sobotu 11.9. v 9:00 startuje turnaj umělců a osobností, kde budou k vidění tito známí umělci: Helena Vondráčková, Petr Rychlý, Karel Šíp, Josef Náhlovský, Josef Mladý, Josef Laufer, Zdeněk Merta a Felix Slováček. V sobotu plánujeme ukončení turnaje kolem 17 - 18 hodiny a to finálovými zápasy.

"V průběhu dne se pak pravděpodobně uskuteční exhibiční utkání za účasti prezidenta ČR - pana Václava Klause," potvrdil organizátor turnaje Fratišek Šmejkal a dodává, že návštěva Václava Klause nebude v Šumperku ničim novým, prezident byl již v minulosti častým hostem turnajů. "Zveme tímto všechny příznivce tenisu a dobré zábavy do areálu šumperských tenisových dvorců T.J. Sokol," lákají proto organizátoři, kteří zároveň doufají, že se jim letos vydaří i počasí.  
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert legendárního folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká je původní profese písničkáře Vladimíra Merty?

A) strojvedoucí
B) architekt
C) pedagog

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na ŠUMPERSKÝ PLES, který se uskutečnil 9. února v DK Šumperk, vyhrál Václav Nováček z Loučné nad Desnou.
Blahopřejeme! Výhru jsme výherci předali před konáním Šumperského plesu.