SPORT

Tenisové září v Šumperku aneb 23. ročník turnaje osobností ProKennex

27. srpna 2010, 00:00, -zag-, T.J. Sokol Šumperk
Šumperk - Ve dnech 10. a 11. září 2010 se opět sejde na šumperských tenisový dvorcích T.J. Sokol řada osobností z oblasti kultury, sportu a podnikatelské sféry.
Tenisový víkend bude zahájen v pátek 10.9. ve 14:30 turnajem internacionálů, kde se představí bývalí špičkoví čeští reprezentanti Petr a Pavel Huťkovi, kteří tuto celou akci pořádají, dále F. Pála, J. Hřebec, Hrdina, Čížek, Vl. Šavrda, F. Stejskal, J. Mařík, Vavřík, Trávníček a další.

V sobotu 11.9. v 9:00 startuje turnaj umělců a osobností, kde budou k vidění tito známí umělci: Helena Vondráčková, Petr Rychlý, Karel Šíp, Josef Náhlovský, Josef Mladý, Josef Laufer, Zdeněk Merta a Felix Slováček. V sobotu plánujeme ukončení turnaje kolem 17 - 18 hodiny a to finálovými zápasy.

"V průběhu dne se pak pravděpodobně uskuteční exhibiční utkání za účasti prezidenta ČR - pana Václava Klause," potvrdil organizátor turnaje Fratišek Šmejkal a dodává, že návštěva Václava Klause nebude v Šumperku ničim novým, prezident byl již v minulosti častým hostem turnajů. "Zveme tímto všechny příznivce tenisu a dobré zábavy do areálu šumperských tenisových dvorců T.J. Sokol," lákají proto organizátoři, kteří zároveň doufají, že se jim letos vydaří i počasí.  
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.