KULTURA

Teens Jazzband Velké Losiny a Michal Zpěvák zahrají v Suteren Lounge

31. srpna 2010, 00:00, téma KULTURNÍ ŽIVOT, rejdakce
Teens Jazzband Velké Losiny a Michal Zpěvák zahrají v Suteren Lounge Šumperk - Teens Jazzband Velké Losiny připravil na sobotu 4. září od 17:00 další ze série open-air koncertů, které se konají v zahrádce klubu Suteren Lounge za Divadlem Šumperk.
Tentokrát na přání posluchačů pozval mladý velkolosinský orchestr pro své vystoupení hosta Michala Zpěváka, vynikajícího pražského klarinetistu a sopránsaxofonistu, který je šumperskému publiku znám například z akce Hrádek pro krále, aneb Pocta Sidney Bechetovi, kde tento pražský interpret spolu s Teens Jazzbandem připomněl skladby slavného neworleánského rodáka.

Michal Zpěvák se taktéž podílel na nahrávání třetího CD Teens Jazzbandu, které nese název Paper Moon. V případě špatného počasí se koncert přesouvá do vnitřních prostor klubu.
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 2.9.2010 06:56
Titulek: Zahrádka za divadlem
Autor: Anonym
14
To budou mít obyvatelé Komenského ulice zase radost. Proč si pan Giesl nepořádá koncerty na své zahrádce pod svými okny?
Reagovat
Datum: 2.9.2010 14:16
Titulek: Re: Zahrádka za divadlem
Autor: Iva Chomiszaková
18
Milý Anonyme,

ano, věřím, že budou mít radost. A to zcela oprávněnou. Zadarmo si poslechnou kvalitní muziku. Ať klidně i sejdou dolů, ráda je osobně pozdravím. A pokud jste, nedejbože, ironický, i na to se dá snadno reagovat: že mohla hudba vadit obyvatelům po 22.h, to pochopím (nicméně Teens Jazzband toto nikdy neporušil). Ale od 17 do 19h? Milý Anonyme, pokud jste mluvčí obyvatel Komenského ulice, můžete jim vyřídit, ať se ničeho nebojí, ani večerní Události jim nenarušíme. Díky!

Iva Chomiszaková, vedoucí Teens Jazzbandu Velké Losiny
Reagovat
Datum: 3.9.2010 08:22
Titulek: Re: Zahrádka za divadlem
Autor: Anonym
23
Milá Ivo Chomiszaková,
bylo to myšleno ironicky a kdybyste bydlela na Komenské ulici, taky byste těchto produkcí u Giesla měla plné zuby. Jedna věc je, když se rozhodnete jít si poslechnout někam vámi oblíbenou muziku - a druhá věc je poslouchat produkce, o které nestojíte, neslyšet vlastní televizi, hifi věž atd. Taky byste byla mimo, zapálená obhájkyně.
Reagovat
Datum: 3.9.2010 10:06
Titulek: Re: Zahrádka za divadlem
Autor: Iva Chomiszaková
19
Milý pane Anonyme, pokud byste doopravdy chtěl hájit vámi předkládanou věc, určitě byste se představil. Takto Vaše komentáře považujeme za irelevantní.
Reagovat
Datum: 3.9.2010 10:22
Titulek: Re: Zahrádka za divadlem
Autor: aNONYM
13
Vaše snaha vsugerovat pisateli, jak to vlastně myslí, či nemyslí, je komická. Ale chápu, že se nějak musíte vyhnout odpovědi na nepříjemnou otázku.
Reagovat
Datum: 3.9.2010 10:27
Titulek: Re: Zahrádka za divadlem
Autor: Iva Chomiszaková
45
On se mě někdo na něco ptal??? :-D
Reagovat
Datum: 3.9.2010 17:38
Titulek: Re: Zahrádka za divadlem
Autor: aNONYM
26
Otazník tam nikde, pravda, není, ale řekl bych, že pisatele, a nejen jeho, zajímá, jak by se vám líbilo poslouchat produkce, o které nestojíte, a neslyšet vlastní televizi, hifi věž atd.
Reagovat
Datum: 2.9.2010 14:29
Titulek: Re: Zahrádka za divadlem
Autor: Jindřich
21
Absolutně mimo mísu, dobře se bavím :-D Jinak pozve-li nás jednou pan Giesel k sobě domů a zajistí publikum, budeme jedině rádi ;-)
Reagovat
Datum: 2.9.2010 14:39
Titulek: Re: Zahrádka za divadlem
Autor: Iva Chomiszaková
27
To jsem ráda, že nejsem sama, kdo si myslí, že pan Anonym nepíše zrovna k věci. Co se publika týče, Teens o něj nikdy nemívá nouzi. I ta zahrádka u p. Giesla bývá plná a těch lidí, co koukají z oken domů Komenského ulice :-D!
Reagovat

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s REJEM o 5 krát 2 vstupenky na koncert skupiny LIVE FOYN FRIIS QUINTET v čele s vycházející skandinávskou hvězdou jazzového vokálu, zpěvačkou Live Foyn Friis. Jedinečný hudební recitál se uskuteční v neděli 25. listopadu v zábřežském kině Retro. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří získají po dvou vstupenkách na koncert.

Soutěžní otázka:

Odkud pochází jazzová zpěvačka a skladatelka Live Foyn Friis?

A) z Finska
B) z Norska
C) z Dánska

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na setkání horolezců, dobrodruhů, turistů a milovníků extrémních sportů HOROVÁNÍ, které se uskuteční v sobotu 24. listopadu v Domě kultury Šumperk, vyhráli Petra Vinklárková z Vikýřovic, Martin Nedbal ze Šumperka, Lenka Kubíčková z Mohelnice, Zdenka Vojtková z Bludova a Lenka Skoumalová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.