KULTURA

Tečku za Létem u zámku napíší dvě filmové komedie

14. srpna 2018, 20:00, Ondřej Polák
Tečku za Létem u zámku napíší dvě filmové komedie Zábřeh – Následující dva srpnové čtvrtky bude pokračovat prázdninový festival Léto u zámku, a to filmovými večery pod otevřeným nebem.

 Plátno s projektorem se vrátí do amfiteátru na zábřežském Masarykově náměstí 16. srpna. Diváci se mohou těšit na napínavou a zábavnou jízdu režiséra Jiřího Vejdělka Tátova volha se skvělými hereckými výkony Elišky Balzerové, Tatiany Vilhelmové, Evy Holubové a dalších populárních herců.
Mnohatýdenní akci Léto u zámku pak uzavře 23. srpna projekce německé komedie Fakjů pane učiteli 3, která naváže na u diváků úspěšné předchozí díly série. „Ve „trojce“ přichází na řadu další novátorské pedagogické postupy Zekiho Müllera, zahrnující i nelegální podkožní čipování studentů, aby se mu netoulali za školou,“ popisuje za pořadatele Zdeněk David ze Zábřežské kulturní.
Všechny akce před zámkem startují ve 20 hodin, areál ale bude otevřen už o půl hodiny dříve. V případě nepřízně počasí se filmová představení přesunou do kina Retro.
Více informací lze získat na webových stránkách Kulturak.info.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s TÝDNEM o 3 vstupenky na koncert legendární kapely TŘI SESTRY, která v Zábřehu vystoupí 3. května. Odstartuje tam svoje letní turné s názvem Gambrinus 11 tour. Kapela v čele s Fanánkem přiveze všechny svoje pecky a zároveň písničky z nedávno vydaného alba Svobodu
ředkvičkám. Můžete být přitom, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Výherce zveřejníme v příštím čísle.

Otázka:

Která kapela doprovodí TŘI SESTRY na jejich zábřežském koncertu?

1. žádná
2. E!E
3. Doctor P.P.

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Volné vstupenky na závěrečný díl ságy Avengers, kterou šumperské kino OKO uvede 25. dubna vyhráli: Jan Kastner ze Šumperka a Alfréd Schubert z Prahy. Blahopřejeme! O vstupenky se přihlaste v den promítání v pokladně kina OKO.