SPORT

Tango Deltě nadělovalo

14. prosince 2011, 17:12, téma FUTSAL, eFutsal.eu
Tango Deltě nadělovalo Šumperk - Dvanácté kolo znamená první odvetné zápasy, a tak brněnské Tango podruhé narazilo na Šumperk, se kterým na startu ligy vyhrálo po divoké přestřelce 10:7. I tentokrát padalo hodně branek, konečné skóre se zastavilo na cifře 15:4.

Po minulých změnách došlo v sestavě domácích ke korekcím sestavy i nyní, v první čtveřici nastoupil Belej, druhá hrála prakticky v novém složení. A ta se hned uvedla brankou, před Janem Havlem se otevřel prostor na pravé straně a střela divně zaplavala před Netopilem, který lehce komicky promáchl oběma rukama - 1:0. Do statistik se zapsali i zbývající členové čtyřky. Po zisku míče založil Seidler skvěle brejk 3 na 2 a Svoboda zakončoval do prázdné branky - 2:0. Exhibice druhé čtyřky pokračovala i ve druhém střídání, když se během dvou minut prosadil střelec Seidler - 4:0. Hosté ale rychle snížili, když se na zadní objevil osamocený Václavský a zužitkoval pas Martina Málka - 4:1.

Při dalším střídání ale Seidler s nasazením choulostivých partií dopravil nástřel po rohu do brány a Tango vedlo 5:1. Následně nastala pasáž s aktivitou hostí, jenomže střely Navrátila, Novotného a Martina Málka šly do připraveného Kubíčka. A tak Seidler opět potvrdil bilanci gól na střídání, když se nejlépe orientoval ve skrumáži před brankou a šťastně zavěsil - 6:1. Ve stejné minutě se konečně prosadil i první kvartet, když prudký nástřel do vápna poslal do sítě Belej - 7:1. V poslední minutě první části hry pak ještě po signálu z lavičky zvýšil po nezištné přihrávce Seidlera jeho kolega Belej.

Do druhé části se změnilo nasazení čtyřek, ta úspěšnější začala jako první, ale do statistik se zapsali jejich kolegové. Trestný kop napálil Josef Havel nečekaně bodlem napřímo a míč se zatřepetal až v síti - 9:1. Pak měli šance Seidler a Martin Málko, ale mířili vedle. Vzývanou desítku pak dokonali hráči Tanga ve 27. minutě, když po souboji ve středu hřiště získali míč a kontr 3 na 3 dokázali bez problémů zakončit - 10:1. A za minutu už to bylo 11:1, když Chadzidis předložil před prázdnou Zárubovi. Nastalo hromadné střídání brankářů, do klecí se dostali oba náhradníci, kteří málem hned inkasovali. Nejprve se nedohodli domácí hráči, na brankové čáře nastřelili jeden druhého, naštěstí míč odletěl mimo tři tyče. Na druhé straně svou pátou branku nedal Seidler, když dloubnul brankáře i s břevnem.

Na palubovce se pak objevili i střídající Kovács a Brůna, tempo hry povadlo, a tak diváci se bavili s výbornými bubeníky. Poslední pětiminutovka ale branky přinesla, nejprve snížil Novotný, aby následně ostrostřelci Belej se Seidlerem posunuli stav na 13:2. V dalším rychlém sledu se střílelo v posledních dvou minutách, kdy se přidaly na každé straně dvě trefy a skóre se tak zastavilo na vysoké výhře domácích 15:4.

Tango Brno - Delta Real Šumperk 15:4 (8:1)

Branky: 3. Havel Jan (Seidler), 3. Svoboda (Veselovský), 7. Seidler, 8. Seidler (Veselovský), 11. Seidler (Havel Jan), 18. Seidler, 18. Belej (Josef Havel), 20. Belej (Seidler), 23. Havel Josef, 27. Svoboda (Seidler), 28. Záruba (Chdzidis), 36. Belej (Havel Josef), 37. Seidler (Záruba), 39. Brůna (Veselovský), 40. Brůna (Svoboda) - 8. Václavský (Málko M.), 35. Novotný (Šinogl), 39. Navrátil (Málko M.), 40. Novotný (Hatala).
Tango: Kubíček, Zrzavý - Havel Josef, Chadzidis, Záruba, Belej - Havel Jan, Veselovský, Seidler, Svoboda - Kovács, Brůna.
Šumperk: Netopil, Hatala - Málko M., Navrátil, Václavský, Málko O., Hruda, Šinogl, Klemsa, Novotný.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s TÝDNEM o 4 krát 2 vstupenky na pořad scénického čtení LiStOVáNí s herci Alanem Novotným a Jiřím Resslerem, který se uskuteční ve středu 28. března v zábřežském kině Retro. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtyř čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Který populární herec je propagátorem a hlavní tváří cyklu scénického čtení LiStOVáNí?

A) Lukáš Hejlík
B) Ondřej Sokol
C) Pavel Liška

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku, vyhráli Tomáš Tesař ze Šumperka, Marie Maráková ze Šumperka, Helena Unzeitigová ze Zábřeha, Petr Doleček z Bludova a Zdenka Klimešová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).