KULTURA

Tanečníky v riflích rozproudí hity Olympicu

7. února 2019, 16:00, ok
Zábřeh – Jeden z víkendových termínů zábřežské plesové sezony patří již tradičně Riflovému bálu. I letos se mohou návštěvníci těšit na dobrou zábavu a nestárnoucí hity současných českých i světových hvězd popmusic v podání kapely Styl. Roli hlavního hudebního hosta tentokrát přijal revival skupiny Olympic.

Písně legendární české kapely ve špičkovém provedení na bálu představí královéhradecký Olympic Revival Band. „Náš band se sice řadí mezi mladší revivaly Olympicu, ale snad nebude znít neskromně, když prohlásím, že patřím mezi nejvěrnější napodobitele zpěvu a hry na kytaru Petra Jandy,“ míní lídr čtyřčlenné formace Martin Gregor.

Příznivci klasické rockové muziky se tak v Zábřeze mohou těšit na melodie nejznámějších hitů z let největší slávy legendy českého bigbítu.

Doprovodný program Riflového bálu nabídne vystoupení taneční skupiny Dance Club či stylový fotokoutek.

Oblíbená akce startuje v sále kulturního domu v sobotu 9. února ve 20 hodin. Prodejní místa Zábřežské kulturní nabízejí už pouze několik volných vstupenek.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s REJEM o 3 vstupenky na novou českou romantickou komedii LÉTO S GENTLEMANEM, kterou šumperské kino Oko uvádí od 14. do 25. února. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Který populární český herec napsal scénář k filmu Léto s gentlemanem?

A) Jaromír Hanzlík
B) Jiří Bartoška
C) Ondřej Vetchý

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na hudební a taneční přehlídku KELTSKÝ VEČER, která se uskuteční v DK Šumperk v sobotu 16. února, vyhráli Alena Turková z Bratrušova, Ivana Tomášková ze Svébohova, Jana Koníčková z Rudy nad Moravou, Elena Hřebáčková ze Šumperka a Josef Haramia ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhru si vyzvedněte v pokladně kina OKO v Šumperku.