KULTURA

Tanečníky v riflích rozproudí hity Olympicu

7. února 2019, 16:00, ok
Zábřeh – Jeden z víkendových termínů zábřežské plesové sezony patří již tradičně Riflovému bálu. I letos se mohou návštěvníci těšit na dobrou zábavu a nestárnoucí hity současných českých i světových hvězd popmusic v podání kapely Styl. Roli hlavního hudebního hosta tentokrát přijal revival skupiny Olympic.

Písně legendární české kapely ve špičkovém provedení na bálu představí královéhradecký Olympic Revival Band. „Náš band se sice řadí mezi mladší revivaly Olympicu, ale snad nebude znít neskromně, když prohlásím, že patřím mezi nejvěrnější napodobitele zpěvu a hry na kytaru Petra Jandy,“ míní lídr čtyřčlenné formace Martin Gregor.

Příznivci klasické rockové muziky se tak v Zábřeze mohou těšit na melodie nejznámějších hitů z let největší slávy legendy českého bigbítu.

Doprovodný program Riflového bálu nabídne vystoupení taneční skupiny Dance Club či stylový fotokoutek.

Oblíbená akce startuje v sále kulturního domu v sobotu 9. února ve 20 hodin. Prodejní místa Zábřežské kulturní nabízejí už pouze několik volných vstupenek.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s TÝDNEM o 5 vstupenek na závěrečný díl ságy Avengers, kterou šumperské kino OKO uvede 25. dubna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Výherce zveřejníme v příštím čísle.

Hrozivé události způsobené Thanosem, který vyhladil polovinu života ve vesmíru a silně oslabil Avengers, vedou zbylé superhrdiny k tomu, aby ve strhujícím finále 22 filmů studia Marvel zvaném Avengers: Endgame sebrali poslední síly a pokusili se vrátit úder.

Poslední díl série se jmenuje:

A) Avengers: Endgame
B) Avengers: Infinity War
C) Avengers: Intimity bar

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Volné vstupenky na velikonočně laděný den v šumperském muzeu ve čtvrtek 18.dubna od 9 do 16 hodin vyhráli: Lucie Šafářová z Brníčka a Lenka Valentová z Bohutína. Blahopřejeme! O vstupenky se přihlaste v den konání akce na recepci muzea.