KULTURA

Tanečníky v riflích rozproudí hity Olympicu

7. února 2019, 16:00, ok
Zábřeh – Jeden z víkendových termínů zábřežské plesové sezony patří již tradičně Riflovému bálu. I letos se mohou návštěvníci těšit na dobrou zábavu a nestárnoucí hity současných českých i světových hvězd popmusic v podání kapely Styl. Roli hlavního hudebního hosta tentokrát přijal revival skupiny Olympic.

Písně legendární české kapely ve špičkovém provedení na bálu představí královéhradecký Olympic Revival Band. „Náš band se sice řadí mezi mladší revivaly Olympicu, ale snad nebude znít neskromně, když prohlásím, že patřím mezi nejvěrnější napodobitele zpěvu a hry na kytaru Petra Jandy,“ míní lídr čtyřčlenné formace Martin Gregor.

Příznivci klasické rockové muziky se tak v Zábřeze mohou těšit na melodie nejznámějších hitů z let největší slávy legendy českého bigbítu.

Doprovodný program Riflového bálu nabídne vystoupení taneční skupiny Dance Club či stylový fotokoutek.

Oblíbená akce startuje v sále kulturního domu v sobotu 9. února ve 20 hodin. Prodejní místa Zábřežské kulturní nabízejí už pouze několik volných vstupenek.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.