SPORT

Taneční soubor připomíná továrnu na výrobu medailí

16. května 2018, 15:00, Petr Fišer
Taneční soubor připomíná továrnu na výrobu medailí Šumperk – Taneční soubor KK – Dance Šumperk připomíná továrnu na výrobu medailí. Na mistrovství Moravy v Opavě byl pětkrát zlatý, čtyřikrát stříbrný, pětkrát bronzový a navrch přidal další hodnotná umístění.

 Ve Slezsku se prezentoval osmnácti sestavami, které sklidily úspěch nejen po výkonnostní stránce, ale i za zvolenou choreografii. Líbila se porotcům a také početnému obecenstvu. Velkým překvapením bylo vystoupení Elišky Bauerové. Ve své dětské kategorii vystupovala na soutěži poprvé a hned se přihlásila o pozornost obsazením nejcennější pozice.
Šumperské mažoretky znovu potvrdily nesporné kvality a zároveň i perfektivní připravenost. Na opavské medailové hody by rády navázaly v dalším kole, jímž nebude nic menšího než celorepublikový šampionát. Na řadu přijde koncem května v Jaroměři.
Speciální pochvalu zaslouží jednotlivkyně, co bojují vždy jen za sebe a musí se v přímých soubojích popasovat s několika kvalitními soupeřkami. „Děkujeme všem našim příznivcům, trenérkám a rodičovskému týmu, který vydržel fandit až do úplného nočního závěru,“ vzkazovala za celý soubor tisková mluvčí Olga Davidová.
VÝSLEDKY SÓLO: 1. Eliška Bauerová, 1. Barbora Skoumalová, 2. a 7. Vendula Smrčková, 3. Karolína Davidová, 6. Denisa Flašarová, 8. Michaela Smičková.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

Hrajte s REJEM o 3 vstupenky na novou českou pohádku ČERTÍ BRKO, kterou promítá šumperské kino OKO od 29. listopadu do 23. prosince. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Koho hraje Ondřej Vetchý v nové pohádce Čertí brko?

A) sluhu
B) knížete
C) lucifera

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny LIVE FOYN FRIIS QUINTET v čele se zpěvačkou Live Foyn Friis, který se uskuteční v neděli 25. listopadu v zábřežském kině Retro, vyhráli Alžběta Vévodová z Chromče, Marcela Haramiová ze Šumperka, Daniel Balcárek z Rapotína, Lenka Kubíčková z Mohelnice a Eva Valnohová ze Zábřeha.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).