SPORT

Taneční soubor připomíná továrnu na výrobu medailí

16. května 2018, 15:00, Petr Fišer
Taneční soubor připomíná továrnu na výrobu medailí Šumperk – Taneční soubor KK – Dance Šumperk připomíná továrnu na výrobu medailí. Na mistrovství Moravy v Opavě byl pětkrát zlatý, čtyřikrát stříbrný, pětkrát bronzový a navrch přidal další hodnotná umístění.

 Ve Slezsku se prezentoval osmnácti sestavami, které sklidily úspěch nejen po výkonnostní stránce, ale i za zvolenou choreografii. Líbila se porotcům a také početnému obecenstvu. Velkým překvapením bylo vystoupení Elišky Bauerové. Ve své dětské kategorii vystupovala na soutěži poprvé a hned se přihlásila o pozornost obsazením nejcennější pozice.
Šumperské mažoretky znovu potvrdily nesporné kvality a zároveň i perfektivní připravenost. Na opavské medailové hody by rády navázaly v dalším kole, jímž nebude nic menšího než celorepublikový šampionát. Na řadu přijde koncem května v Jaroměři.
Speciální pochvalu zaslouží jednotlivkyně, co bojují vždy jen za sebe a musí se v přímých soubojích popasovat s několika kvalitními soupeřkami. „Děkujeme všem našim příznivcům, trenérkám a rodičovskému týmu, který vydržel fandit až do úplného nočního závěru,“ vzkazovala za celý soubor tisková mluvčí Olga Davidová.
VÝSLEDKY SÓLO: 1. Eliška Bauerová, 1. Barbora Skoumalová, 2. a 7. Vendula Smrčková, 3. Karolína Davidová, 6. Denisa Flašarová, 8. Michaela Smičková.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.