SPORT

Taneční soubor připomíná továrnu na výrobu medailí

16. května 2018, 15:00, Petr Fišer
Taneční soubor připomíná továrnu na výrobu medailí Šumperk – Taneční soubor KK – Dance Šumperk připomíná továrnu na výrobu medailí. Na mistrovství Moravy v Opavě byl pětkrát zlatý, čtyřikrát stříbrný, pětkrát bronzový a navrch přidal další hodnotná umístění.

 Ve Slezsku se prezentoval osmnácti sestavami, které sklidily úspěch nejen po výkonnostní stránce, ale i za zvolenou choreografii. Líbila se porotcům a také početnému obecenstvu. Velkým překvapením bylo vystoupení Elišky Bauerové. Ve své dětské kategorii vystupovala na soutěži poprvé a hned se přihlásila o pozornost obsazením nejcennější pozice.
Šumperské mažoretky znovu potvrdily nesporné kvality a zároveň i perfektivní připravenost. Na opavské medailové hody by rády navázaly v dalším kole, jímž nebude nic menšího než celorepublikový šampionát. Na řadu přijde koncem května v Jaroměři.
Speciální pochvalu zaslouží jednotlivkyně, co bojují vždy jen za sebe a musí se v přímých soubojích popasovat s několika kvalitními soupeřkami. „Děkujeme všem našim příznivcům, trenérkám a rodičovskému týmu, který vydržel fandit až do úplného nočního závěru,“ vzkazovala za celý soubor tisková mluvčí Olga Davidová.
VÝSLEDKY SÓLO: 1. Eliška Bauerová, 1. Barbora Skoumalová, 2. a 7. Vendula Smrčková, 3. Karolína Davidová, 6. Denisa Flašarová, 8. Michaela Smičková.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.