SPORT

TALENT TÝDNE: Nemohla jsem tomu uvěřit, jsem strašně šťastná

17. června 2015, 20:00, Petr Fišer
TALENT TÝDNE: Nemohla jsem tomu uvěřit, jsem strašně šťastná Praha, Šumperk - Navázala na triumf Nikoly Vykydalové, který je už poněkud vousatý. Šumperk se může chlubit a také pyšnit další medailistkou, která zazářila ve finále prestižní soutěže Miss aerobik. KATEŘINA KUČEROVÁ se v kategorii juniorek propracovala na senzační třetí místo!

 „Je to neskutečně krásný výsledek,“ rozplývala se nad příznivým průběhem pražského vyvrcholení Věra Formánková. Ta podle očekávání nešetřila chválou. „Katce patří obrovská gratulace. Už několik let potvrzuje, jak je talentovaná. Navíc se nerozpakuje své zkušenosti a úžasné dovednosti předávat mladší generaci v nejrůznějších kroužcích,“ ocenila sprškou pozitivních slov snažení sympatické členky FITACTIVE TEAMU, který působí pod hlavičkou SVČ DORIS U RADNICE v Šumperku. Vedoucí Formánková má na starosti sportovní oddělení. Kateřina Kučerová soutěžila ve věkové třídě dívek od čtrnácti do sedmnácti let. V Praze jí připadlo startovní číslo 10. „Na finále mě přijela podpořit celá rodina, celkem jedenáct osob. Jejich jásání a povzbuzování mi moc pomáhalo,“ vyzdvihla patřičnou odezvu ze „své“ části publika.
Po prázdninách nastoupí na šumperské gymnázium a bude mít celé čtyři roky na to, aby se rozmyslela, kam povedou její další kroky. „Jelikož ráda sportuji a mám ráda děti a společnost, mělo by to být tímto směrem,“ naznačila při první bodované disciplíně. Byla jí rozprava s moderátory a porotou.
Kučerová? Kučera? Velčovský…? Jestli vás myšlenkové pochody zavedly na zimní stadión v Šumperku, můžete zvolat vítězné BINGO! „Ptali se mě, jestli bych chtěla být hokejistou. To ne, ale z hokejové rodiny pocházím a proto mi bohatě stačí fandit s maminkou na tribuně mému bratrovi, který je moc šikovný, a tatínkovi, jenž trénuje muže,“ pousmála se dcera Radka Kučery, dlouholetého kormidelníka Draků.
Ve stověžatém hlavním městě mu udělala upřímnou radost. Kromě konverzace totiž zvládla nadprůměrně i cvičení s lektorem. „Zumba byla jednou z disciplín, na kterou jsem se moc těšila. A taky jsem si ji nesmírně užila. Protože byla první část individuální sestavy taneční a s kloboukem, po jejím skončení jsem si strašně oddechla, že mi nespadl,“ popisovala upřímně.
Chybět nemohla ani tradiční promenáda v plavkách. Každá z finalistek si mohla vybrat plážovou rekvizitu, s níž chodila po pódiu a dělala pózy. K mání byly nafukovací delfín, míč, brýle, šátek nebo vodní pistol. Právě po ní sáhla naděje ze Šumperka. „Před vyhlášením při závěrečném defilé jsem byla nervózní. A když jsem uslyšela své jméno, nemohla jsem tomu uvěřit. Jsem strašně šťastná, že to takhle dopadlo. Určitě je to velký úspěch. Získala jsem spoustu nových zkušeností a mám zážitky, na které jen tak nezapomenu,“ svěřovala se novopečená II. vicemiss.


Kateřina Kučerová se vyšvihla mezi republikovou elitu.


 

 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.