SPORT

TAKHLE NE! Z hrušky zpátky rychle dolů, vztyčil varovný prst naštvaný trenér

5. října 2016, 14:00, téma HÁZENÁ, Petr Fišer
TAKHLE NE! Z hrušky zpátky rychle dolů, vztyčil varovný prst naštvaný trenér Šumperk - Ze šumperských házenkářů se pomalu stávají specialisté na zápasy, v nichž nepadá moc gólů. Zatímco v Polance dovedli brankově chudé utkání do vítězného konce, proti rovněž neporaženému Rožnovu se karta otočila.
 DRUHÁ LIGA
ŠUMPERK – ROŽNOV 18:20 (10:10)


„Nemám problém přiznat, když nás někdo porazí po právu. Vyhrát si zasloužili víc než my. Hlavně mě štve, jakým způsobem k tomu došlo. K některým chybám nás donutili, jejich obrana byla výborná. Spoustu dalších školáckých jsme ale vyrobili sami. Převážně byly technického rázu, kazili jsme základní věci,“ zlobil se hrající kouč domácího celku Petr Korec.
Sílu Šumperka na důležitém postu spojky zvýšila přítomnost pražského navrátilce Martina Vobořila. „Maty odvedl dobrý standard, odehrál si svoje. Daleko víc jsem čekal od Davida Petrtýla. Jestli je po předchozích střeleckých hodech na hrušce, tak by se měl velmi rychle vrátit zpátky na zem. Jako by dnes na hřišti vůbec nebyl. Nikdo po něm nechce, aby v každém kole dával patnáct gólů. Spíš mi jde o přístup a ten od něj tentokrát nebyl ani zdaleka ideální. Nepřizná chybu, všechno nechlapsky okecává. Když se mu nedaří, vymýšlí něco, co mu není vlastní,“ hudroval nespokojený Korec a pokračoval: „Z výsledku jsem strašně zklamaný. Už jen proto, jaký luxus jsme měli na spojkách. A taky kvůli divácké návštěvě, která byla docela solidní. Velkou pochvalu zaslouží akorát Zbyňa Ošťádal. V tvrdě, ale ne zákeřně hraném utkání jim toho pochytal opravdu hodně. Klobouk dolů.“
BRANKY: Ošťádal, Příhoda – Laštůvka 5, Vobořil 5, Petrtýl 4, Korec 3, Kubáček 1, Mikuláš, Drechsler, Kučera, Hejný, Sedlák, M. Šmíd.

DALŠÍ PROGRAM

8. ŘÍJNA: Vsetín – Šumperk. 16. ŘÍJNA: Šumperk – MHK Karviná. 22. ŘÍJNA: Holešov – Šumperk. 13. LISTOPADU: Šumperk – Velká Bystřice B. 20. LISTOPADU: Litovel B – Šumperk. 27. LISTOPADU: Šumperk – Luhačovice. 3. PROSINCE: Frýdek-Místek B – Šumperk. 11. PROSINCE: Šumperk – Uničov.Foto: Petr Fišer
Trenérem Korcem kritizovaný David Petrtýl při jednom z ofenzivních výpadů.Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s TÝDNEM o 4 krát 2 vstupenky na pořad scénického čtení LiStOVáNí s herci Alanem Novotným a Jiřím Resslerem, který se uskuteční ve středu 28. března v zábřežském kině Retro. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtyř čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Který populární herec je propagátorem a hlavní tváří cyklu scénického čtení LiStOVáNí?

A) Lukáš Hejlík
B) Ondřej Sokol
C) Pavel Liška

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku, vyhráli Tomáš Tesař ze Šumperka, Marie Maráková ze Šumperka, Helena Unzeitigová ze Zábřeha, Petr Doleček z Bludova a Zdenka Klimešová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).