ZPRAVODAJSTVÍ

Syn chtěl zavraždit matku

25. června 2019, 08:00, Jaroslav Kropáč
Okres – Případ zvlášť závažného zločinu řeší policie na Šumpersku. Z pokusu vraždy vyšetřovatelé obvinili třiačtyřicetiletého muže, který se měl ve čtvrtek 13. června pokusit sekerou zabít svoji matku. Kde přesně v regionu k události došlo, policie zveřejnit nechce. Násilníka poslal soudce okamžitě do vazby.

Telefonát o napadení ženy policie obdržela krátce před sedmou hodinou večer. „Policisté na místo okamžitě vyrazili a zadrželi tam podnapilého muže. Jeho matka utekla k sousedům. Přímému útoku se sice ženě podařilo zabránit, přesto byla k vyšetření převezena do nemocnice v Šumperku,“ uvedl Libor Hejtman, komisař krajského policejního ředitelství.

Případ si od šumperských policistů převzali kriminalisté z Olomouce. Ti se teď snaží objasnit další okolnosti dramatické události. „Zatím můžeme sdělit, že obviněný muž v minulosti žádné opletačky se zákonem neměl,“ dodal policejní mluvčí.

Motivem činu byly údajně dlouhodobé neshody mezi synem a matkou. Násilník může ve vazbě pobýt až do začátku soudního procesu. Na jeho konci mu hrozí osmnáct let odnětí svobody.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 25.6.2019 18:21
Titulek: Bez titulku
Autor: Anonymous
13
Zvole
Reagovat

ZA KULTUROU ZADARMO

Tentokrát s Týdnem na severu soutěžíme o pět volných vstupenek na hlavní den festivalu Čokoládové lázně, konaný 28. září ve Velkých Losinách. Můžete být u toho, proniknout do tajů výroby čokolády a obdivovat mistrovské kousky z ní, pokud správně odpovíte na soutěžní otázku a budete mít kapku příslovečného štěstíčka. Výherce oznámíme v příštím čísle.

Soutěžní otázka:

Co je to lyofilizované ovoce?

a) ovoce sušené mrazem
b) ovoce naložené v čokoládě
c) ovoce naložené v rumu

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO a ADRESA na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Volnou dvojvstupenku na zbrusu novou zábavnou show skupiny SCREAMERS, kterou Zábřežská kulturní uvede ve čtvrtek 19. září vyhrávají: Jana Zetochová ze Šumperka, Marie Badalová a Jiří Vavrač ze Zábřeha. Blahopřejeme! O vstupenky se přihlaste u pořadatelů.