ZPRAVODAJSTVÍ

Syn chtěl zavraždit matku

25. června 2019, 08:00, Jaroslav Kropáč
Okres – Případ zvlášť závažného zločinu řeší policie na Šumpersku. Z pokusu vraždy vyšetřovatelé obvinili třiačtyřicetiletého muže, který se měl ve čtvrtek 13. června pokusit sekerou zabít svoji matku. Kde přesně v regionu k události došlo, policie zveřejnit nechce. Násilníka poslal soudce okamžitě do vazby.

Telefonát o napadení ženy policie obdržela krátce před sedmou hodinou večer. „Policisté na místo okamžitě vyrazili a zadrželi tam podnapilého muže. Jeho matka utekla k sousedům. Přímému útoku se sice ženě podařilo zabránit, přesto byla k vyšetření převezena do nemocnice v Šumperku,“ uvedl Libor Hejtman, komisař krajského policejního ředitelství.

Případ si od šumperských policistů převzali kriminalisté z Olomouce. Ti se teď snaží objasnit další okolnosti dramatické události. „Zatím můžeme sdělit, že obviněný muž v minulosti žádné opletačky se zákonem neměl,“ dodal policejní mluvčí.

Motivem činu byly údajně dlouhodobé neshody mezi synem a matkou. Násilník může ve vazbě pobýt až do začátku soudního procesu. Na jeho konci mu hrozí osmnáct let odnětí svobody.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 25.6.2019 18:21
Titulek: Bez titulku
Autor: Anonymous
35
Zvole
Reagovat