SPORT

Sváteční víkend na nářadí

9. dubna 2012, 17:06, rejdakce
Šumperk / Vrchlabí - Kdo měl upletenou pomlázku a chtěl, mohl se v sobotu v aprílovém nečase vydat do Vrchlabí na 9.ročník poháru Krkonoš. Šumperským se vyplatilo vyrazit tentokrát již v sobotu večer, protože se museli cestou potýkat s defektem. Ještě nervóznější příjezd však museli absolvovat účastníci, kteří přijížděli na závod až v neděli v čerstvé sněhové nadílce.

Nakonec se prezentovalo 39 gymnastů ze šesti klubů, mezi nimiž byli i 2 mladší a 1 nejmladší žák z GK Šumperk. Tím byl Říha J., který prošel kompletním šestibojem bez výraznějšího zaváhání, což mu stačilo na bronzovou příčku. Ještě o jednu příčku lépe dopadl mezi mladšími žáky S. Holínek, který měl na většině nářadí jen o málo více než jeho klubový kolega V. Nimmerrichter. Toho však výrazná slabina, kterou byla bradla, odsunula až na 8.místo.

Přesto získali svěřenci trenéra Navrkala kromě věcných cen také možnost omrknout svou konkurenci v Čechách i mezi kluby, které se na moravských soutěžích moc neobjevují.

Závěrečným překvapením bylo vyhlášení výsledků družstev mimo znění rozpisu, ve kterém sčítal pořadatel známku nejlepšího nejmladšího a mladšího žáka z klubu a v tomto sčítání skončili Říha s Holínkem na 2.místě.

  vyhlášení – nejmladší žáci

  vyhlášení – mladší žáci


  vyhlášení - družstva


Výsledky:

nejmladší žáci:                                                          družstva:
1.Tomov Š. SG Liberec 60,85                                   1.SKHradčany Praha 129,30
2.Tomášek J. SKH Praha 58,60                                2.GK Šumperk 121,95
3.Říha J. GK Šumperk 58,15                                     3.SG Liberec 120,95

Mladší žáci:
1.Kalný O. SKH Praha 70,70
2.Holínek S. GK Šumperk 63,80
3.Štefl B. Sokol Vršovice 63,65

8.Nimmerrichter V. GK Šumperk 59,30
Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).