ZPRAVODAJSTVÍ

Surový útok na dívku v Zábřeze byla fáma

24. září 2019, 15:00, jak
Zábřeh – Celý minulý týden kolovala sociálními sítěmi zpráva o surovém útoku na mladou dívku v Zábřehe. V prostoru tamního vlakového nádraží ji měl zákeřně napadnou mladý násilník a způsobit ji vážná zranění. Policie tvrdí, že vše se odehrálo úplně jinak a k žádnému trestnému činu vůbec nedošlo.

 „Dávejte pozor, na nádraží v Zábřeze přepadli mladou slečnu. Má zlomenou lebeční kost a krvácení do mozku. Dívka z Leštiny bojuje o život,“ stalo ve varovné zprávě, kterou na internetu sdílely stovky lidí.

Událost se odehrála v sobotu 14. září ráno. K vážnému zranění dívky skutečně došlo, podle policie se na něm ale žádná jiná osoba nepodílela.

„Provedeným šetřením, zejména pak vyhodnocením kamerových záznamů z dotčených prostor, bylo vyloučeno násilné jednání jiné osoby. Věc je dále šetřena jako drážní nehoda a veškerými okolnostmi této události se nadále zabýváme,“ dodala policejní mluvčí Jiřina Vybíhalová.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Reagovat na příspěvek:
Datum: 29.9.2019 17:54
Titulek: Bez titulku
Autor: jan
Asi se ji vybili baterky u Robertka!A stoho měla depresi a nebo čekala větší ňadra,které jsi půjčil náhodou Jarda!
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

ZA KULTUROU ZADARMO

Dnes s Týdnem na severu soutěžíme o dvě vstupenky na divadelní představení Hodina duchů. V bludovském Kulturním domě ho 12. března od 18 hodin odehraje Divadlo Artur Praha. Můžete být u toho, když správně zodpovíte připravenou otázku a budete mít kapku příslovečného štěstíčka při losování.

Otázka:
Který z uvedených herců v představení Divadla Artur Hodina duchů nehraje?

a) Michal Kavalčík
b) Bořek Slezáček
c) Vlasta Korec

Odpovědi posílejte jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Volné vstupenky na nově otevřenou interaktivní výstavu Hrátky s penězi, kde se pobaví hlavně děti a která bude v zábřežském muzeu otevřená do 19. dubna vyhrávají: Jana H. z Bludova a Blanka Z. z Rohle. Blahopřejeme! O vstupenky se přihlaste u pořadatelů.