ZPRÁVY

Šumperští studenti zářili na „melounovém“ šampionátu

22. června 2014, 11:41, téma DĚTI, STUDENTI, Ondřej Polák
Šumperští studenti zářili na „melounovém“ šampionátu Třebíč - Studenti Střední odborné školy v Šumperku - oboru cestovní ruch se zaměřením na hotelový provoz se v polovině června zúčastnili soutěže v carvingu. Klání v uměleckém vyřezávání z potravin se uskutečnilo ve čtvrtek 12. června v Třebíči, kam se sjeli nejlepší řezbáři z České republiky, Polska a Německa. Hlavní surovinou byl tentokrát meloun.

 „Naši studenti uspěli mezi těmi nejlepšími, a proto jim moc a moc gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů v carvingu,“ chválí své svěřence učitelka Kateřina Ondráčková.

V kategorii A – melounový „live“ carving – získali bronzové pásmo studenti 2. a 3. ročníku Tomáš Kostecký, Petra Zajícová, Simona Martincová, Kristýna Krňávková a Libuše Rýznarová, při čemž poslední tři jmenované výtvarnice uspěly rovněž v kategorii B, kde obdržely stříbrné a bronzové pásmo. V kategorii C pro začínající řezbáře získala nejvyšší ocenění zlaté pásmo Klára Hunčarová a v totožné disciplíně zabodovaly na druhém místě také Edita Korytárová a Eliška Vymětalová.


Foto: Kateřina Ondráčková

Studenti šumperské „zemědělky“ posbírali na mezinárodní soutěži v carvingu mnoho ocenění.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA DIVADLO ZADARMO

Hrajte s REJEM o 2krát 2 vstupenky na ojedinělé divadelní představení ĎÁBEL PROTI BOHU, které se uskuteční v klášterním kostele v Šumperku v úterý 18. prosince. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména dvou čtenářů, kteří půjdou na představení zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kdo hraje v šumperské inscenaci Ďábel proti bohu postavu Bobliga?

A) Petr Král
B) Petr Komínek
C) Petr

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii ZIMNÍ RADOVÁNKY PATA A MATA, kterou promítá šumperské kino Oko 20. prosince, vyhráli Jiří Motyka z Hrabenova, Katina Korbarová z Rapotína a Iva Mikešková z Loučné nad Desnou.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina Oko Šumperk.