SPORT

Šumperští fotbalisté na úvod prohráli v Hranicích

10. srpna 2009, 14:26, Michal Šíma
Hranice - Na místě, kde se loni rozplynul sen o postupu, zahájili fotbalisté Šumperka novou sezonu.
Hranice potvrdily, že jsou pro Šumperk prokletým soupeřem. Zatímco loni domácí vybojobali záchranu v divizi a soupeři z podhúří Jeseníků zabránili postoupit do ligy, letos uštědřili favoritovi soutěže tvrdý direkt hned na začátku.
Svěřenci trenéra Jáněho sice vedli, když Los přistrčil míč Pobuckému, který se nemýlil, pak však již stříleli jen domácí hráči Hranic. Dvě chyby šumperských stoperů znamenaly nejprve pokutový kop po ruce Skopala, jenž navíc vyfasoval červenou kartu a zanedlouho hrubice Opravila poslala znovu soupeře do úniku, který byl také ukončen penaltovým zákrokem - 2:1.
Snaha o obrat ze strany hostů pak byla již jen platonická, Hranice si náskok pohlídaly a naopak k vidění byl míč ještě dvakrát za zády šumperského Kameníka.
Šumperk tak na úvod nestačil na Hranice, soupeře, jenž měl loni velké potíže se záchranou. To by se favoritovi na postup stávat nemělo, ale již brzy zde bude šance na zlepšení si reputace. V neděli přijede do Šumperka Havířov.

SK Hranice - FK SAN-JV Šumperk  4:1


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).