SPORT

Šumperští fotbalisté na úvod prohráli v Hranicích

10. srpna 2009, 14:26, Michal Šíma
Hranice - Na místě, kde se loni rozplynul sen o postupu, zahájili fotbalisté Šumperka novou sezonu.
Hranice potvrdily, že jsou pro Šumperk prokletým soupeřem. Zatímco loni domácí vybojobali záchranu v divizi a soupeři z podhúří Jeseníků zabránili postoupit do ligy, letos uštědřili favoritovi soutěže tvrdý direkt hned na začátku.
Svěřenci trenéra Jáněho sice vedli, když Los přistrčil míč Pobuckému, který se nemýlil, pak však již stříleli jen domácí hráči Hranic. Dvě chyby šumperských stoperů znamenaly nejprve pokutový kop po ruce Skopala, jenž navíc vyfasoval červenou kartu a zanedlouho hrubice Opravila poslala znovu soupeře do úniku, který byl také ukončen penaltovým zákrokem - 2:1.
Snaha o obrat ze strany hostů pak byla již jen platonická, Hranice si náskok pohlídaly a naopak k vidění byl míč ještě dvakrát za zády šumperského Kameníka.
Šumperk tak na úvod nestačil na Hranice, soupeře, jenž měl loni velké potíže se záchranou. To by se favoritovi na postup stávat nemělo, ale již brzy zde bude šance na zlepšení si reputace. V neděli přijede do Šumperka Havířov.

SK Hranice - FK SAN-JV Šumperk  4:1


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).