SPORT

Šumperští florbalisté opět nedokázali zvítězit

4. února 2011, 15:59, téma FLORBAL, Michal Šíma
Přerov - Hráči šumperského Asperu se v letošní sezoně 3. ligy nebývale trápí a vážně jim hrozí sestup do krajské soutěže.
 Bohužel ani s rezervou přerovského Spartaku, ani s Olomoucí Šumperk bodovat nedokázal. V utkání s Piranhou Přerov si hráči ve žlutém pracně vytvořili vedení 3:1, aby o něj během jediné minuty přišli a o další okamžik později domácí dokonce vedli. Nezastavitelný extraligou ostřílený Ďopan v barvách domácích navíc přidal ještě dvě branky, svoji třetí a čtvrtou v zápase. Snížení Šíbla pak bylo již jen labutí písní šumperského celku.

FBC Piranha Spartak Přerov B - FBC Asper Šumperk 6:4


V utkání s tradičním rivalem z Olomouce byli favoritem Hanáci, kteří ač nováčci soutěže předvádí skvělý florbal, zejména zásluhou nově příchozích hráčů, konkrétně dlouhána Héla z Prostějova. Toho se Šumperku ustrážit podařilo a Asper hrál dlouho vyrovnanou partii, kterou ztratil až v posledních minutách, kdy inkasoval dva góly ve vlastní přesilovce.

FBS Olomouc - FBC Asper Šumperk 5:3


Další utkání sehrají hráči Šumperka za tři týdny v Postřelmově, kde jim budou soupeři Ostravské Remedicum B a Opava. Dva těžcí soupeři, s nimiž Asper musí zvítězit, jinak se setrvání ve 3. lize stane pouhou teorií.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na Jiřího Kolbabu zadarmo.

Soutěžní otázka:

Které území nazývá Jiří Kolbaba Ukradenou zemí?

A) jihozápad USA
B) jižní Afriku
C) střední Moravu

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny KATAPULT, který se uskuteční v pátek 23. března v DK Šumperk, vyhráli Pavla Němčíková z Nového Malína, Pavel Gargulák z Loučné nad Desnou, Marta Vláčelová z Nemile, Tomáš Zbíral z Bohuslavic a Karel Trojek ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).