Šumperští florbalisté opět nedokázali zvítězit

4. února 2011, 15:59, téma FLORBAL, Michal Šíma
Přerov - Hráči šumperského Asperu se v letošní sezoně 3. ligy nebývale trápí a vážně jim hrozí sestup do krajské soutěže.
 Bohužel ani s rezervou přerovského Spartaku, ani s Olomoucí Šumperk bodovat nedokázal. V utkání s Piranhou Přerov si hráči ve žlutém pracně vytvořili vedení 3:1, aby o něj během jediné minuty přišli a o další okamžik později domácí dokonce vedli. Nezastavitelný extraligou ostřílený Ďopan v barvách domácích navíc přidal ještě dvě branky, svoji třetí a čtvrtou v zápase. Snížení Šíbla pak bylo již jen labutí písní šumperského celku.

FBC Piranha Spartak Přerov B - FBC Asper Šumperk 6:4

V utkání s tradičním rivalem z Olomouce byli favoritem Hanáci, kteří ač nováčci soutěže předvádí skvělý florbal, zejména zásluhou nově příchozích hráčů, konkrétně dlouhána Héla z Prostějova. Toho se Šumperku ustrážit podařilo a Asper hrál dlouho vyrovnanou partii, kterou ztratil až v posledních minutách, kdy inkasoval dva góly ve vlastní přesilovce.

FBS Olomouc - FBC Asper Šumperk 5:3

Další utkání sehrají hráči Šumperka za tři týdny v Postřelmově, kde jim budou soupeři Ostravské Remedicum B a Opava. Dva těžcí soupeři, s nimiž Asper musí zvítězit, jinak se setrvání ve 3. lize stane pouhou teorií.

Hrajte s REJEM o pět vstupenek na společný koncert kapel UDG, O5 a RADEČEK a písničkáře POKÁČE, který se uskuteční v pátek 1. prosince v zábřežském kulturáku. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Jak se jmenuje společné turné UDG, O5 a Radeček a Pokáče?

A) Kamarádi tour
B) Rivalové tour
C) Parťáci na turné

Vstupenku na nový film MILADA, který promítá kino OKO v Šumperku 27. listopadu, vyhráli Šárka Siblová ze Šumperka, Vilma Sadilová z Libiny a Renda Šmíd z Kolšova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina.