SPORT

Šumperský pohár nakročil nadějně: na úvod se servírovalo napínavé drama ve Velkých Losinách, rozhodovala jediná vteřina

9. května 2018, 15:00, Petr Fišer
Velké Losiny – Bylo to kdo s koho. Pokud se nový ročník Šumperského poháru horských kol ponese ve znamení podobných dramatických momentů, které nabídla úvodní Velká cena v Losinách, příznivci „bajkového“ sportu to bezpochyby uvítají. Přijdou si totiž na své.

 Souboj o prvenství v hlavní mužské kategorii rozhodovaly centimetry. A to doslova. Vítězný Marek Hejtmánek porazil druhého Roberta Navaříka z pořádající stáje o jedinou vteřinu! Hodnotným představením se prezentoval také celkově třetí Tomáš Fláma.

VELKÁ CENA LOSINY

MUŽI A+B: 1. Hejtmánek (Sporton Šumperk) 56:15, 2. Navařík ml. (Nava sport) 56:16, 3. T. Fláma (T. S. Bohemia RT) 56:56, 4. Kechrt (Primesport Expert) 58:12, 5. M. Fláma (BS Uničov) 58:40.
VÍTĚZOVÉ – junioři: Vítek (Opava). Muži C: T. Najser (Bike One). Muži D: Hrubý (Les Nice). Muži E: Kouřil (Jeseník). Ženy A: Seidlová (BA Opletal). Ženy B: Komárková (Cyklo Polách a syn). Starší žactvo: Vykydal (Puskinak.cz). Mladší žactvo: K. Najser (Bike One). Malé žactvo: M. Lipenský. Předžactvo: J. Lipenský (oba Moravec team). Benjamínci: Schadová (Nava sport).

NEJBLIŽŠÍ PROGRAM

2. LEZNICKÉ HÓPAN. Datum: středa 9. května. Místo: Lesnice – před hospodou. Typ: XC. Dětské kategorie: ano. Pořadatel: Cykloklub Morava.
3. KRÁLECKÝ ÚVOZ. Datum: středa 23. května. Místo: Králec – školka. Typ: XC. Dětské kategorie: ano. Pořadatel: HAS Bike.
4. BIKEMARATON BOZEŇOV. Datum: sobota 2. června: Místo: Dolní Bušínov – restaurace. Typ: maraton. Dětské kategorie: ano. Pořadatel: Centrum volného času Bozeňov.
5. RÁBL BIKE CUP. Datum: sobota 9. června. Místo: Rabštejn – horská chata. Typ: minimaraton. Dětské kategorie: ano.
Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA DIVADLO ZADARMO

Hrajte s REJEM o 2krát 2 vstupenky na ojedinělé divadelní představení ĎÁBEL PROTI BOHU, které se uskuteční v klášterním kostele v Šumperku v úterý 18. prosince. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména dvou čtenářů, kteří půjdou na představení zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kdo hraje v šumperské inscenaci Ďábel proti bohu postavu Bobliga?

A) Petr Král
B) Petr Komínek
C) Petr

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii ZIMNÍ RADOVÁNKY PATA A MATA, kterou promítá šumperské kino Oko 20. prosince, vyhráli Jiří Motyka z Hrabenova, Katina Korbarová z Rapotína a Iva Mikešková z Loučné nad Desnou.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina Oko Šumperk.