KULTURA

Šumperský ples proběhne ve znamení britského šarmu

6. února 2018, 20:00, Ondřej Polák
Šumperský ples proběhne ve znamení britského šarmu Šumperk - Pokud slyšíte v botníku stepovat vaše plesové boty a lodičky, je potřeba je opět prohnat po tanečním parketu. Kde? Například na Fortex Šumperském plese pod záštitou města Šumperka, který nabídne exkluzivní program a celý se odehraje v britském stylu. Druhý ročník společenské akce se uskuteční v pátek 9. února od 19 hodin.

 „Šumperský ples je jedinečnou příležitostí, jak si užít večer ve výborné společnosti, poslechnout si skvělou hudbu a setkat se se zajímavými hosty. Nechte si šedivé lednové dny prozářit barvami a užít si zábavu v britském stylu. Ať už jste připraveni protančit střevíce nebo obdivovat doprovodný program, litovat určitě nebudete,” zve na ples za pořadatele Marek Berger.

Hrůza zazpívá hity

Šumperský ples se uskutečnil poprvé loni. Sklidil velký úspěch, kapacita byla vyprodaná. Letos organizátoři pro jistotu program akce ještě vylepšili. Hlavním hostem večera bude Michal Hrůza se svou kapelou. Návštěvníky pobaví i talentovaný hudebník Václav Noid Bárta. K tanci i poslechu zahraje Pavel Novák & Family Band a o afterparty se postarají prvotřídní moderátoři a DJs Radia Haná. Dechberoucí zážitek vykouzlí Taneční studio Tomáše Komendy se svým vystoupením. A na památku se hosté mohou zvěčnit v zážitkovém fotokoutku s originálními rekvizitami. 


Foto: archiv

Hosty Šumperského plesu rozezpívá hitmaker Michal Hrůza.

 

Cena vstupenky s místenkou je 390 korun, ovšem pořadatelé upozorňují, že zbývá několik posledních kusů.
„Doufáme, že naše akce opět obohatí plesovou sezónu na Šumpersku a jako loni se stane prestižní událostí. Děláme maximum, aby byl Šumperský ples jiný než podobné akce. Chceme, aby hosté odcházeli spokojení, pobavení, vytancovaní a s chutí přijít za rok znovu,“ dodal programový ředitel Radia Haná Marek Berger.

Více informací o plese přinášejí webové stránky Sumperskyples.cz.


 
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 12.2.2018 18:34
Titulek: hruza
Autor: cerny
28
to je opravdu hruza
Reagovat
Datum: 12.2.2018 22:49
Titulek: Proč?
Autor: RWM
28
Proč ve znamení britského šarmu v roce 100. výročí vzniku republiky.
Reagovat

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).