KULTURA

Šumperský ples musí pro velký zájem přidávat vstupenky

7. února 2017, 20:00, Ondřej Polák
Šumperský ples musí pro velký zájem přidávat vstupenky Šumperk - Mimořádný zájem mají lidé o vstupenky na Šumperský ples, který se uskuteční v pátek 10. února od 19 hodin v Domě kultury Šumperk. Pořadatelé z Radia Haná nechali dotisknout další desítky lístků.

 Šumperský ples nabídne exkluzivní program. Večerem hosty provede půvabná moderátorka a zpěvačka Olga Lounová. Romanticky pak tanečníky naladí svým klavírem a hlasem Marek Ztracený. Energií přítomné nabije kapela Zelená pára a dále je bude bavit fotokoutek, zážitková magie, taneční vystoupení a DJ Lukáš Kobza.
„Doufáme, že nová akce obohatí plesovou sezónu na Šumpersku a brzy se stane tradiční a prestižní událostí. Děláme maximum, aby byl Šumperský ples jiný, než podobné akce. Chceme, aby hosté odcházeli spokojení a s chutí přijít za rok znovu,“ dodal programový ředitel Radia Haná Marek Berger.
Poslední volné vstupenky s místenkou prodává pokladna DK Šumperk za 390 korun.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 14.2.2017 19:42
Titulek: Bez titulku
Autor: Moris
13
A pridali se i zidlicky ven. Kam ty lidi nacpou?
Reagovat
Datum: 14.2.2017 21:58
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Nanosekunda ®
souhlas
1
nesouhlas
0
Fklidu, si (v)lezou navzájem do p...:)))
Reagovat
Datum: 21.2.2017 15:56
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Nanosekunda ®
59
To jako cenzurujete slovo PRDEL? kde žijete?
dejte tam aspon počet těch teček podle počtu písmen, takhle to vypadá na 3,14-ču...
tak potom extra pro Vás:
https://www.youtube.com/watch?v=djFcjDyaZNY
Reagovat

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s TÝDNEM o 4 krát 2 vstupenky na pořad scénického čtení LiStOVáNí s herci Alanem Novotným a Jiřím Resslerem, který se uskuteční ve středu 28. března v zábřežském kině Retro. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtyř čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Který populární herec je propagátorem a hlavní tváří cyklu scénického čtení LiStOVáNí?

A) Lukáš Hejlík
B) Ondřej Sokol
C) Pavel Liška

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku, vyhráli Tomáš Tesař ze Šumperka, Marie Maráková ze Šumperka, Helena Unzeitigová ze Zábřeha, Petr Doleček z Bludova a Zdenka Klimešová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).