KULTURA

Šumperský ples musí pro velký zájem přidávat vstupenky

7. února 2017, 20:00, Ondřej Polák
Šumperský ples musí pro velký zájem přidávat vstupenky Šumperk - Mimořádný zájem mají lidé o vstupenky na Šumperský ples, který se uskuteční v pátek 10. února od 19 hodin v Domě kultury Šumperk. Pořadatelé z Radia Haná nechali dotisknout další desítky lístků.

 Šumperský ples nabídne exkluzivní program. Večerem hosty provede půvabná moderátorka a zpěvačka Olga Lounová. Romanticky pak tanečníky naladí svým klavírem a hlasem Marek Ztracený. Energií přítomné nabije kapela Zelená pára a dále je bude bavit fotokoutek, zážitková magie, taneční vystoupení a DJ Lukáš Kobza.
„Doufáme, že nová akce obohatí plesovou sezónu na Šumpersku a brzy se stane tradiční a prestižní událostí. Děláme maximum, aby byl Šumperský ples jiný, než podobné akce. Chceme, aby hosté odcházeli spokojení a s chutí přijít za rok znovu,“ dodal programový ředitel Radia Haná Marek Berger.
Poslední volné vstupenky s místenkou prodává pokladna DK Šumperk za 390 korun.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 14.2.2017 19:42
Titulek: Bez titulku
Autor: Moris
14
A pridali se i zidlicky ven. Kam ty lidi nacpou?
Reagovat
Datum: 14.2.2017 21:58
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Nanosekunda ®
souhlas
1
nesouhlas
0
Fklidu, si (v)lezou navzájem do p...:)))
Reagovat
Datum: 21.2.2017 15:56
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Nanosekunda ®
95
To jako cenzurujete slovo PRDEL? kde žijete?
dejte tam aspon počet těch teček podle počtu písmen, takhle to vypadá na 3,14-ču...
tak potom extra pro Vás:
https://www.youtube.com/watch?v=djFcjDyaZNY
Reagovat

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s TÝDNEM o 3 vstupenky na novou premiéru Divadla Václav z Václavova. Komedii s názvem Mandragora uvedou na své domovské scéně již tuto sobotu a neděli a vy můžete být u toho. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Výherce, kterého v předstihu oslovíme sms, může zvolit den premiéry podle svého času.

Soutěžní otázka:

Jaké jubileum Divadlo Václav v loňském roce oslavilo:

a) 10 let
b) 15 let
c) 20 let

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Vstupenku na koncert Radka Bagára, který se koná v pondělí 18. března v šumperském Klášterním kostele s „předskokankou“ Pavlou Pavlíkovou z Bludova, vyhráli Petra Vinklárková z Vikýřovic, Milan Uhl z Bludova a Elenka Hrebačková ze Šumperka. Výherce jsme informovali prostřednictvím sms.