SPORT

Šumperský čert 2012 je minulostí

7. listopadu 2012, 20:40, téma PLAVÁNÍ, redakce, Radek Lysák
Šumperský čert 2012 je minulostí Šumperk - O celý měsíc dříve letos zabloudil čert do Šumperka, konkrétně na  krytý bazén, kde se v sobotu 3. listopadu konal šestnáctý ročník plaveckého závodu Šumperský čert. Mladí plavci z osmi plaveckých klubů – Klubu plaveckých sportů Vyškov, Lokomotivy Česká Třebová, Plaveckých sportů Kroměříž, TJ Sokol Mohelnice, Spartaku Přerov, TJ Spartak Uherský Brod, TJ Šumperk a Sportovního klubu Univerzita Olomouc – změřili síly ve čtyřech věkových kategoriích na tratích padesát, sto a dvě stě metrů.
Pořadetelé z místního plaveckého oddílu, v čele s ředitelkou závodu Dášou Hejlovou, se postarali o skvělou atmosféru v průběhu celého mítinku. Příležitost dostali také začínající plavci šumperské přípravky, kteří tak mohli předvést své plavecké dovednosti. Starší plavci se snažili, aby co nejvíce medailí zůstalo doma. To se jim podařilo hned sedmatřicetkrát. Před blížícím se krajským přeborem těší trenéry výtečná forma šumperských plavců o to více.
Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.