SPORT

Šumperský čert 2012 je minulostí

7. listopadu 2012, 20:40, téma PLAVÁNÍ, redakce, Radek Lysák
Šumperský čert 2012 je minulostí Šumperk - O celý měsíc dříve letos zabloudil čert do Šumperka, konkrétně na  krytý bazén, kde se v sobotu 3. listopadu konal šestnáctý ročník plaveckého závodu Šumperský čert. Mladí plavci z osmi plaveckých klubů – Klubu plaveckých sportů Vyškov, Lokomotivy Česká Třebová, Plaveckých sportů Kroměříž, TJ Sokol Mohelnice, Spartaku Přerov, TJ Spartak Uherský Brod, TJ Šumperk a Sportovního klubu Univerzita Olomouc – změřili síly ve čtyřech věkových kategoriích na tratích padesát, sto a dvě stě metrů.
Pořadetelé z místního plaveckého oddílu, v čele s ředitelkou závodu Dášou Hejlovou, se postarali o skvělou atmosféru v průběhu celého mítinku. Příležitost dostali také začínající plavci šumperské přípravky, kteří tak mohli předvést své plavecké dovednosti. Starší plavci se snažili, aby co nejvíce medailí zůstalo doma. To se jim podařilo hned sedmatřicetkrát. Před blížícím se krajským přeborem těší trenéry výtečná forma šumperských plavců o to více.
Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s TÝDNEM o 4 krát 2 vstupenky na pořad scénického čtení LiStOVáNí s herci Alanem Novotným a Jiřím Resslerem, který se uskuteční ve středu 28. března v zábřežském kině Retro. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtyř čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Který populární herec je propagátorem a hlavní tváří cyklu scénického čtení LiStOVáNí?

A) Lukáš Hejlík
B) Ondřej Sokol
C) Pavel Liška

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku, vyhráli Tomáš Tesař ze Šumperka, Marie Maráková ze Šumperka, Helena Unzeitigová ze Zábřeha, Petr Doleček z Bludova a Zdenka Klimešová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).