Šumperské gymnastky v polské Nyse, v Brně ale chyběly

8. prosince 2008, 13:49, rejdakce
Šumperk - Závodnice oddílu sportovní gymnastiky doprovázela v podzimních soutěžích smůla. Nejdříve se zranila Adéla Pukyšová a potom její kamarádka Katka Kubíčková. Proto na mezinárodním závodě v polské Nyse 15. listopadu reprezentovaly Šumperk jen Veronika Rounová pěkným pátým místem a nejmladší závodnice Bára Vobořilová si odvezla stříbrnou medaili. Za Šumperk bojovaly v soutěži mladších žákyň ještě Eliška Švédová a Anežka Pukyšová.

Mistrovství ČR ligových soutěží se proto muselo letos obejít bez našeho družstva, i když jsme si vloni ve 2. lize vybojovaly účast. Konalo se  29. 11. v  Brně.  Adéla Pukyšová obdržela hostování ve družstvu Vítkovic a svým startem prolomila smůlu. Svým výkonem pomohla vítkovickým děvčatům ke splnění limitu na příští rok a vybojovala třetí místo v soutěži jednotlivkyň. I když nacvičovala po zranění jen sestavu na bradlech,  zariskovala v soutěži a dobře zacvičila na všech čtyřech nářadích. Třetí skončila jen o pouhé dvě desetiny bodu za Petrou Kukalovou , vítězkou z Děčína a o pět setin bodu za druhou v pořadí , Lucií Hirmerovou ze Sokola Plzeň.

NA FLÁM FEST ZADARMO

Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na FLÁM FEST, který se uskuteční na zábřežském bazénu v sobotu 9. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na festival zadarmo.

Kolikátý ročník Flám festu se letos uskuteční?

A) druhý
B) čtvrtý
C) šestý

Vstupenku na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna, vyhráli Petra Jelínková z Nového Malína, Adéla Borseníková ze Sobotína a Daniel Poštulka ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO Šumperk.