ZPRÁVY

Šumperské ANO je hitem internetových diskuzí

8. září 2014, 00:00, kro, bum
Šumperk - Svět diskuzí na regionálních zpravodajských serverech už několik týdnů ovládají kandidáti Hnutí ANO ze Šumperka. K často kritickým názorům veřejnosti se nyní přidala i redakce portálu Vimeproc.cz, jehož obsah použilo Hnutí ANO bez svolení k sebeprezentaci.

 Zatím poslední vlnu posměšných komentářů v ohlasech čtenářů vyvolal sám lídr šumperské kandidátky Martin Janíček, který se na vlastním volebním profilu předvedl podle diskutujících jako "ne příliš bystrý kandidát na starostu". „Jsem Šumperský patriot, a připadá my, že jsme se v Šumperku vrátili do minulosti,“ píše Martin Janíček. V jedné větě, jež mu má získat sympatie voličstva, spáchal dvě gramatické chyby, upozorňují čtenáři Rej.cz. „Opravdu se to stalo, udělal jsem pravopisné chyby v návalu práce,“ obhajuje Martin Janíček.

Politický turista

Obří lavinu jízlivých komentářů si vykoledoval také politický "superturista" Vladislav Kučík, který kandiduje za ANO na pozici sedm. Spisovatel se již ucházel o přízeň voličů v Karlových Varech, Praze, v Šumperku... Veřejnosti je ovšem trnem v oku spíše fakt, že Vladislav Kučík se pokoušel o politickou kariéru již pod hlavičkou komunistů, ČSSD, Suverenity, Evropských demokratů, naposledy Zemanovců... A nyní jej najdeme na kadidátce šumperského ANO.

Dalším rekordmanem v počtu diskuzních příspěvků na regionálních webech je kandidát č. 4 Tomáš Menšík, který se snažil čtenáře přesvědčit o tom, že ho pronásledují výhružné anonymy kvůli snaze jít do politiky a obrátit vývoj v Šumperku k lepšímu.

VimeProc.cz se zlobí

V současné době čelí kandidáti Hnutí ANO kritice také od redakce VimeProc.cz, neboť bez dovolení použili obsah tohoto lokálního zpravodajského portálu k vlastní prezentaci na svém webu. "Kandidátka ANO je všeobecně vnímána jako narychlo složená z lidí, kteří ve městě příliš věcí neřešili. Bez souhlasu překopírovali autentický obsah z našeho webu, který rozhodně nemá sloužit žádné politické straně k prezentaci názorů," uvedla šéfredaktorka VimeProc.cz Tereza Schreiberová. "Nicméně to ukazuje, že jsme měli celou dobu pravdu. Když jsme zakládali iniciativu Moje město a webový portál VimeProc, naším hlavním záměrem bylo upozornit místní samosprávu, aby si uvědomila konkrétní problémy a začala je řešit. Je tedy v podstatě v pořádku, že si Hnutí ANO uvědomilo tyto záležitosti a že je přebralo. Je to určitě konstruktivní postup, i když tím neříkám, že jsou nejlepší variantou koho volit," dodala.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 9.9.2014 08:32
Titulek: Ach jo
Autor: Anonym
246
190
Jako nepolitický založený člověk a pozorovatel kroutím hlavou nad místními šumperskými médii. Jen upozornuji. Dohledal jsem majitele nebo provozovatele Rej.cz. Chápu je to novinář a kromě novim je dobré mít vlastní internetévé medium. Ale pak jsem dohledal, že kandiduje za ODS. V pravo zde vidím reklamu na stranu, kterou zde v článku napadáte přes jiný server vimeproc.cz. Dohledal jsem, že šéfredaktorka VimeProc.cz Tereza Schreiberová a majitel Rej.cz jsou přátele takže spojení médií. No a pak zde čtu článek výše, kde autorem je nějaký kro, bum. Nechápu proč z lidí děláte hlupáky. Čtenáře bych rád upozornil, že na internetu se dá napsat úplně vše, ale je jen na vás, zda-li tomu věříte. Hezký den
Reagovat
Datum: 9.9.2014 10:08
Titulek: Re: Ach jo
Autor: Anonym
188
171
Tyto informace se budou hodit. Je to správně uvedeno a Schrieberová hraje na víc stranách, dejme na ní pozor - není to náhoda, že nekandiduje!!!!! Z důvodu dotací potřebuje být na pohled nestranná a mít všude známé - je jedna ruka s Jiřím Blažkem, který platí Moje město a před volbami najednou založil novou stranu Region. V ODS má Ondřeje Poláka a každý si může přečíst, že Moje město a Vímeproč s ní dělá Radoslav Auer, který jí pomáhá prosazovat zájmy za TOPku :-)))
Reagovat
Datum: 9.9.2014 10:48
Titulek: Politicky nekorektní REJ
Autor: Anonym
184
204
Neznám Terezu S. osobně, ale protože se v ŠPK pohybuji a zajímám se o místní věci vím, že toho už udělala tolik, že by před ní ti, co nadávají po hospodách, doma u televize NOVA a jako anonymové na netu, mohli smeknout. Možná, že ne vždycky odhadla situaci a uměla diplomaticky jednat, ale nebála se a na problémy ukazovala a i hledala řešení (spolu s ostatními). Chápu, že už je bojem proti větrným mlýnům a zkaženýmu vzduchu vanoucímu z radnice tak znechucená, že se jí do přední linie nechce. Problém vidím v Polákovi - ten je hlavní postavou REJe a leader ODS. Takový novinář nikdy nemůže být objektivní a stejně tak plátek, který vede. Takže: výzva č. 1 - podávejte sázky na to, která volební strana bude mít jako další negativní článek na REJi. Výzva č. 2 - podávejte sázky na to, zda bude mít i ODS nějakou negativní recenzi ze strany REJe, nebo zde bude probíhat pouze pozitivní reklama a vyzdvihování Poláka (zleva, zprava, zhora zdola). Výzva č. 3 - dohledá někdo odpověď na otázku, kdo je vlastníkem REJe a kdo tvoří jeho redakci? Nikde jsem to nenašel - a takový zpravodajský server bez možnosti ověřit, kdo za ním stojí, kdo nám předkládá své názory a kdo za to bere peníze je bez diskuzí netransparentní. Na to myslete při čtení jednotlivých článků, z nichž se na Vás bude Polák, Potěšil a ODS usmívat. A nevěřte.
Reagovat
Datum: 12.9.2014 09:37
Titulek: Re: Politicky nekorektní REJ
Autor: Anonym
186
163
Vy si myslite, ze to Schreiberova dela z lasky k mestu? Jak blahova myslenka. Nekandiduje jen proto, ze je tak provarena, by ji stejne nikdo nevolil tak to zkousi jinak.
Reagovat
Datum: 12.9.2014 11:37
Titulek: Re: Politicky nekorektní REJ
Autor: Anonym
137
152
Dotace, penize, provize, prace vseho druhu za vase dane.
Reagovat
Datum: 9.9.2014 18:59
Titulek: Přátelé - stojí za přečtení !!!
Autor: Tomáš
187
142
evolte staré struktury, nebo

Přidej hlas! Uber hlas!
Bodů: 1
Nevolte staré struktury, nebo tady dalších X let budeme platit drahou vodu , drahé teplo, sponzorovat firmy od bůh ví odkud . Hlavně běžte k volbám a chtějte změnu !

9. Září 2014 - 17:42 — Stará struktura (bez ověření)
odpovědět
Všichni rozumní lidé, jestli

Přidej hlas! Uber hlas!
Bodů: 0
Všichni rozumní lidé, jestli uvažujete o volbě někoho jiného a ne stejných tváří dokola, ale nechcete členy Ano tak já budu volit kandidáty Pro-Region. Nové lidi, které to dají do pořádku.

8. Září 2014 - 22:39 — Jiří K. (bez ověření)
odpovědět
Jasně, všichni budeme volit

Přidej hlas! Uber hlas!
Bodů: 2
Jasně, všichni budeme volit pana Jiřího K., měl byste napsat vaše plné jméno, abychom se u voleb nespletli.

9. Září 2014 - 10:56 — Anonym (bez ověření)
odpovědět
Frišťo , to nejsou pisatelé ,

Přidej hlas! Uber hlas!
Bodů: 2
Frišťo , to nejsou pisatelé , to jsou přátelé , jen nevím koho

8. Září 2014 - 21:09 — fakt (bez ověření)
odpovědět
Nemůžu se zbavit dojmu, že

Přidej hlas! Uber hlas!
Bodů: 0
Nemůžu se zbavit dojmu, že někteří "přítomní pisatelé" něco berou. I tato diskuze je zřejmě manipulace. Možná budu i libovej.

8. Září 2014 - 20:43 — Frišťa (bez ověření)
odpovědět
Jo jsi , ale to si tak

Přidej hlas! Uber hlas!
Bodů: 2
Jo jsi , ale to si tak neber.Čti mezi řádky a pochopíš.

8. Září 2014 - 21:02 — JOJO (bez ověření)
odpovědět
Na letišti stojí nové letadlo

Přidej hlas! Uber hlas!
Bodů: 8
Na letišti stojí nové letadlo ,nějakého Potěšila. Přispějte prosím je dost dobrý, škoda aby nelítalo.

8. Září 2014 - 20:24 — Letadlo (bez ověření)
odpovědět
Nelíbí se mi množství

Přidej hlas! Uber hlas!
Bodů: 4
Nelíbí se mi množství pedagogů u "Nezávislých." Zneužívat všeobecnou známost různých "celebrit okresního formátu," lékařů, právníků a kamarádů Mr. Brože, je jednoduchá ,ale účinná taktika na získávání hlasů, avšak mělo by platit, alepoň u slušných občanů, dodržovat pravidlo nepsaných zákonů. Hlavně to není fér vůdci těm prakticky neznámým kandidátům. Co není zakázáno zákonem, může zakazovat lidská slušnost.
Všichni ti neohrožení Vykydalové, Knířové, Polášci, Martinákové, či Szostek, Štěpán, Kudláček.... Tato sestava znamená, udržování stávajícho stavu. Pánbůh s námi.

8. Září 2014 - 15:18 — redakce deníku PRADĚD (bez ověření)
odpovědět
Příští číslo Ve schránkách

Přidej hlas! Uber hlas!
Bodů: -1
Příští číslo Ve schránkách zdarma 6. 10. 2014 Zas budou tykadýlka a kníry jako minule? :-( To se arogantních chmatáků jistě dotkne.

8. Září 2014 - 10:40 — Anonym (bez ověření)
odpovědět
Zajímavé ! Jsou tady 2 druhy

Přidej hlas! Uber hlas!
Bodů: 6
Zajímavé ! Jsou tady 2 druhy anonymů - jeden (bez ověření) a druhy asi ověřený jako redakce , ta taky neuvádí (bez ověření) ! Náhoda ? Nebo chyba systému ? jinak anonym s ověřením přilévá rád do ohně.

7. Září 2014 - 22:33 — Anonym s ověřením (bez ověření)
odpovědět
Nevíme čím to je, zkoušeli

Přidej hlas! Uber hlas!
Bodů: -3
Nevíme čím to je, zkoušeli jsme nyní napsat vzkaz anonymně a označilo to "bez ověření", požádáme o radu webmastera. Redakce

8. Září 2014 - 8:06 — Anonym (bez ověření)
odpovědět
To mě vážně zajímá, jak tohle

Přidej hlas! Uber hlas!
Bodů: 1
To mě vážně zajímá, jak tohle dopadne. Stébáci, agenti, ujetí kantoři, psychopati a do toho analfabeti. Tak zase nic... A co takhle nevolit? Když bude pak zle, navrhneme sníst psy. A když to nepomůže, necháme umrznout potah. To bude humánní. V nejhorším někoho napíšeme do deníku...

7. Září 2014 - 19:41 — Frišťa (bez ověření)
odpovědět
Se souhlasem překopírováno z

Přidej hlas! Uber hlas!
Bodů: -19
Se souhlasem překopírováno z REJ.cz:
Tak jsem se, zlákán blikajícím okénkem na hlavní straně Reje, podíval na Šumperskou prezentaci strany ANO. Chtěl jsem si prohlédnout kandidáty a logicky začal lídrem Martinem Janíčkem. Na otázku, proč jde do politiky píše: „Jsem Šumperský patriot, a připadá my, že jsme se v Šumperku vrátili do minulosti...“ Dál už jsem nečetl a web zavřel. To v té šumperské pobočce opravdu není nikdo, kdo by ty dvě hrubky v prvních šesti slovech opravil? Chtěl jsem jim napsat, ať si to opraví, ale nikde žádný e-mail, jen jakési nesrozumitelné pokyny. Tak mají smůlu a píšu to sem. Asi začnu dělat konzultanta předvolebních kampaní, minimálně v Šumperku bych byl brzo milionář.

4. Září 2014 - 14:19 — Anonym (bez ověření)
odpovědět
Smutné, že. Hlavu moc

Přidej hlas! Uber hlas!
Bodů: -5
Smutné, že. Hlavu moc nepoužívá.To se ví. Zato jiné věci.

8. Září 2014 - 11:16 —...
Reagovat
Datum: 9.9.2014 19:00
Titulek: Přátelé - stojí za přečtení !!! 2. část
Autor: Tomáš
228
162
Souhlas, mladé lidi, popř.

Přidej hlas! Uber hlas!
Bodů: 10
Souhlas, mladé lidi, popř. "nové", nespojené se stávajícím, zabetonovaným systémem, který je za ty roky tak propojen, že už ani nemůže normálně fungovat. Určitě hledat nové cesty, s čistou hlavou, s nezkaženými úmysly a bez závazků jiným "sponzorům", kmotrům a spolukoaličníkům. Ale jistě by to měli být lidé, kteří tu žijí a mají zájem zde řešit problémy, kterými zde sami prochází a komunikují je s jinými obyvateli. Člověk, který bydlí a naplno se věnuje své (jistě náročné) práci v Praze pro Šumperk není spasením. Jen bude naslouchat názorům jiných, kteří za ta léta v radničních funkcích vědí, o co zde jde a komu je potřeba ustoupit. Je tak jen zástěrkou, na oko nabídkou nového, přitom slouží jen k utužení toho starého, zatuhlého, zabetonovaného. Vždyť jeho strana je za ty roky současného stavu strůjcem, podpůrcem a udržovatelem.

16. Srpen 2014 - 11:59 — naivka doufající ve změnu (bez ověření)
odpovědět
Naivko, to zní velmi dobře.

Přidej hlas! Uber hlas!
Bodů: 4
Naivko, to zní velmi dobře. Budu nad tím přemýšlet a snad nejen já. Díky moc

16. Srpen 2014 - 13:48 — Terminátor (bez ověření)
odpovědět
JEDEN POSTŘEH - HODNĚ JE

Přidej hlas! Uber hlas!
Bodů: 3
JEDEN POSTŘEH - HODNĚ JE ZAJÍMAVÉ, ŽE TU JSOU POMLOUVÁNY VŠECHNY STRANY A JEJICH KANDIDÁTI VYJMA SNAŽIVÉ NOVÉ STRANY PROREGION? STRANU ZALOŽIL A FINANČNĚ ZAJIŠŤUJE KOMUNISTICKÝ PRÁVNÍK JUDR. NĚMEČEK. MOHLA BY REDAKCE POSKYTNOUT IP KODY OD PŘISPĚVATELŮ V DISKUZI? VEDOU K LIDEM Z PRO-REGION? DĚKUJU VÁM PŘEDEM

14. Srpen 2014 - 10:25 — Kláris (bez ověření)
odpovědět
To jsou podvodníci, další

Přidej hlas! Uber hlas!
Bodů: -2
To jsou podvodníci, další podvod na voliče.

17. Srpen 2014 - 21:18 — Anonym (bez ověření)
odpovědět
Pomluvy a udavani - to nasemu

Přidej hlas! Uber hlas!
Bodů: 13
Pomluvy a udavani - to nasemu narodu vzdy slo dobre. samozrejme anonymne
Reagovat
Datum: 10.9.2014 13:08
Titulek: Re: Ach jo
Autor: Anonym
196
162
Když jsi nepolitický člověk - proč kandiduješ? Ty si myslíš že tě nejde poznat? ;-))))))
Reagovat
Datum: 9.9.2014 09:45
Titulek: ANO se diskredituje
Autor: Šinták
171
170
Kandidátka ANO mohla být udělaná lépe, lidé jako pan "spisovatel" Kučík škodí a je to škoda i pro tu republikovou stranu i pro místní. Převlékači košil budou vždy a jednou se hrnou k Věcem veřejným a pak pro změnu do ANO, ale volič pozná a rozhodne se podle sebe
Reagovat
Datum: 9.9.2014 12:17
Titulek: Volte Pro-Region
Autor: Volte Pro-Region
150
156
Volte Pro-Region, Volte Pro-Region, Volte Pro-Region, Volte Pro-Region, Volte Pro-Region, Volte Pro-Region, Volte Pro-Region,, Volte Pro-Region, Volte Pro-Region, Volte Pro-Region, Volte Pro-Region, Volte Pro-Region, Volte Pro-Region, Volte Pro-Region, Volte Pro-Region, Volte Pro-Region, Volte Pro-Region
Reagovat
Datum: 9.9.2014 14:57
Titulek: Re: Volte Pro-Region
Autor: Elle
193
168
Proč?
Reagovat
Datum: 12.9.2014 14:24
Titulek: Re: Volte Pro-Region
Autor: Anonym
195
203
Aby se dostal ke kšeftu, co jiného? Nebuďte naivní
Reagovat
Datum: 9.9.2014 12:57
Titulek: REJ (ODS) podpořili ANO tímto článkem
Autor: Matěj
170
167
Dobrá reklama pro ANO - držím jim palce, nové tváře , dobrý postoj
Reagovat
Datum: 9.9.2014 13:40
Titulek: REJ (ODS) nezná základní marketingovou poučku
Autor: Lenka Hoffmannová
187
113
REJ (ODS) nezná základní marketingovou poučku, i negativní reklama, se kterou vyrukovali, je reklama, viz Agáta Prachařová a další. Držím palce ANO.
Reagovat
Datum: 9.9.2014 14:30
Titulek: Ondřej Polák, lídr ODS, ovšem bez politické příslušnosti!
Autor: Elle
191
159
Ondřej Polák (ODS) je šéfredaktor Rej.cz! Tak už se nedivím, že tu nikdy nevyšla ani čárka proti zlodějům v radniční noře a teď, měsíc před volbami, teprve ne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NEIFORMOVANÝM OVCÍM BY RÁDA NADÁLE VLÁDLA ODS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://sumpersky.rej.cz/clanky/rej-cz-prosi--diskutujme-slusne/ "Nechceme diskutující nutit ke složitým registracím, a tak dnes může do diskuze přispět každý, i anonymně, ovšem příspěvky nemohou obsahovat vulgarismy a hrubé pomluvy," upozorňuje šéfredaktor internetového zpravodajství Ondřej Polák.
Reagovat
Datum: 10.9.2014 09:27
Titulek: Re: Ondřej Polák, lídr ODS, ovšem bez politické
Autor: Anonym
226
153
Jasny dukaz o tom, ze média a politika nejdou dohromady.
Reagovat
Datum: 9.9.2014 14:38
Titulek: Zločinecká organizace ODS
Autor: Anonym
175
210
ODS je zločinecká politická strana, která v posledních 25 letech rozkradla státní majetek, připravila občany České republiky zcela veřejně minimálně o 2 biliony Kč z prodejů státních podniků, o které jsme totálně přišli, a navíc zadlužila stát spolu s poslanci, kteří seděli v parlamentu 20 a více let, o dalších 1,8 bilionu Kč. Nakonec si tuneldědek Klaus se svazákem-katolíkem Nečasem navzájem podepsali AMNESTII PRO TUNELÁŘE a gigantické církevní restituce na úroveň 18. století před reformy Josefa II. (1784).
Reagovat
Datum: 7.5.2018 12:59
Titulek: Re: Zločinecká organizace ODS
Autor: KKK
25
Vážený pane, vy se mýlíte. Kdyby ODS měla ty dva biliony o kterých mluvíte, tak by s přehledem upatila voliče na věčné časy. Jedíný kdo tu něco ukradl byl bolševik v ro 48. Ten dosadil národní správce, kteří ničemu nerozuměli do funkcí ve fabrikách. Okradl živnostníky o to co budovali generace nechal to totálně zdevastovat. Důsledkem je dnešní stav.
A že právě Vy máte toliko řečí? Vám někdo něco ukradl?
Reagovat
Datum: 9.9.2014 14:54
Titulek: Lidi, doufám, že nejste takoví hlupáci či masochisti,
Autor: Anonym
156
203
abyste skočili ODS na vějičku "Ondřej Polák, novinář, hudebník, bez politické příslušnosti", kterého si šumperská ODS vychytrale nastrčila na 1. místo! Za ním se totiž vezou tradiční mafiáni a pijavice Tomáš Potěšil (ředitel Kutalovy firmy FORTEX a jednatel Divadla Šumperk), Marek Zapletal (místostarosta), Krill (starosta v 90. letech) , Zerzáň (místostarosta v 90. letech), stavební byznysmen-agent III. správy SNB Pecha a podobná individua.
Reagovat
Datum: 9.9.2014 17:06
Titulek: Hezky jste to lídři vymysleli
Autor: Kacer Donald
198
200
Hezky jste to lídři vymysleli, tak se dělá předvolební propaganda, naoko se pomlouvat a tím se vlastně zviditelňovat, dělat z voličů blbouny.
Reagovat
Datum: 9.9.2014 18:45
Titulek: REJ (ODS) podpořili ANO tímto článkem
Autor: Matěj
193
143
Dobrá reklama pro ANO - držím jim palce, nové tváře , dobrý postoj
Reagovat
Datum: 9.9.2014 19:11
Titulek: Re: REJ (ODS) podpořili ANO tímto článkem
Autor: Anonym
210
133
Politikům ANO bude líp.
Reagovat
Datum: 9.9.2014 18:57
Titulek: čtěte programy , vzpomeňte na sliby
Autor: Matěj
193
159
Slibují dobře , stálo nás to už hodně, každý měsíc - každý občan vydá ze své pěněženky navíc !! Za co ? Teplo, voda , služby např. úklid sněhu a další. A proč? Aby měli "vyvolení" dost ! A občané, co vy? No vy to zaplaťte , nebo volte . Chcete stále to samé , nebo změnu ?? Pište o všem co víte, jen osvěta pomůže.
Reagovat
Datum: 9.9.2014 20:56
Titulek: Bez titulku
Autor: Anonym
199
188
REJ SE TOUTO CESTOU POKUSIL PŘETÁHNOUT SLEDOVANOST (návštěvnost) Z VIMEPROC.CZ , úsměvné jak se pere konkurence, to už asi nebudou přátelé.
Reagovat
Datum: 11.9.2014 18:45
Titulek: Radnice bez starých struktur
Autor: Anonym
179
169
Blázen bude ten , kdo bude volit stranu , ve které jsou staré struktury
Reagovat
Datum: 11.9.2014 20:42
Titulek: Re: Radnice bez starých struktur
Autor: Pesseveze
160
115
Co je staré, to je špatné? S takovými názory jděte do háje! Chytráčku.
Reagovat
Datum: 12.9.2014 08:35
Titulek: Re: Radnice bez starých struktur
Autor: Anonym
161
180
V tomto případě ano. Tak jak se zachází s rozpočtem tady, tak snad nikde.
Reagovat
Datum: 16.9.2014 09:32
Titulek: ANO- neprůhledné hnutí
Autor: kinderman
149
215
V aktuálním vydání Respektu je výstižně shrnuto, proč je ANO nepředvídatelná síla a proč není jasné, co by případní vítězové se svým mandátem vlastně udělali. Ukazuje se to mimo jiné i na způsobu, jakým hnutí složilo kandidátní listiny pro komunálky 2014. Na příkladu Třeboně lze spatřit, jak o lidech na kandidátce rozhodl jediný člověk. Ve spoustě regionů to bude podobné. Předvolební vyjádření místních kandidátů ANO mne vesměs pobavila, stejně jako rozhovor s Ondřejem Polákem v dnešním Týdnu (ten mě tedy nepobavil svou prostoduchostí, ale tím, jak se jeho bohulibé téma "náhodně" vynořilo těsně před volbami).
Reagovat
Datum: 13.9.2018 11:46
Titulek: Já jim věřím
Autor: Naivka
22
Tak se v našem okresním městě našlo 380 kandidátů, kteří chtějí na Šumperské radnici konat dobro pro lid.
Co je asi vede k tomuto milosrdnému jednání? Asi jeden samaritán větší než druhý.
Samí hodní lidé. Už se těším na tu spoustu dobra co nám přinesou. Ptám se: co za to budou chtít? Zřejmě nic, dělají to z čisté lásky ke svým bližním.
Reagovat

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s TÝDNEM o 3 vstupenky na koncert legendární kapely TŘI SESTRY, která v Zábřehu vystoupí 3. května. Odstartuje tam svoje letní turné s názvem Gambrinus 11 tour. Kapela v čele s Fanánkem přiveze všechny svoje pecky a zároveň písničky z nedávno vydaného alba Svobodu
ředkvičkám. Můžete být přitom, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Výherce zveřejníme v příštím čísle.

Otázka:

Která kapela doprovodí TŘI SESTRY na jejich zábřežském koncertu?

1. žádná
2. E!E
3. Doctor P.P.

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Volné vstupenky na závěrečný díl ságy Avengers, kterou šumperské kino OKO uvede 25. dubna vyhráli: Jan Kastner ze Šumperka a Alfréd Schubert z Prahy. Blahopřejeme! O vstupenky se přihlaste v den promítání v pokladně kina OKO.