SPORT

Šumperská florbalová liga má za sebou první kolo

11. září 2010, 12:27, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk - Po několika letech se opět rozhořely boje v rámci páteční florbalové ligy v hale Obchodní akademie.
Rozlosování prvního kola slibovalo mnoho kvalitního florbalu a nutno dodat, že předvedená hra musela všechny přítomné diváky bavit.

Jako první se představili mladíci šumperského Asperu pod názvem Párci za dolar proti ještě mladším Youngers Glow.
Favorit zde byl jasný. Párci roztočili krásný kolotoč kombinací a nedali nervozním a chybujícím Youngers Glow nejmenší šanci. Čtyřmi trefami se blýskl Lakomý a bez zajímavosti není ani start šumperského odchovance, jenž nyní hájí barvy extraligového Chodova, Vojty Šišmy.

Párci za dolar - Youngers Glow  12:3

Další zápas proti sobě stanuli libinští šampioni Icemani proti hokejovému King Size. V utkání plném zvratů byli nakonec št'astnější Icemani. Rozhodla střela obránce ledových mužů Janků.

King Size - Icemani  3:4

V roli jasného outsidera proti jednomu z favoritů ligy vstupovali do zápasu s Včelkama Medulkama hráči Bílého Baletu. Včelky předvedli něco podobného jako Párci a svého soka jasně přehráli 11:3.

Včelky Medulky - Bílý Balet  11:3

Pivní souboj v podobě duelu Vychlazené 11 a libinských Beerboys neměl favorita, avšak Jedenáctka potvrdila své kvality a zejména díky výkonu Martina Vlka zvítězila 7:3.

Vychlazená 11 - Beerboys Libina  7:3.

Jednoznačný vrchol večera nabídlo střetnutí Spádové Legie s Lazy Swines. Dva tradiční účastníci předvedli v pozdním pátečním večeru nelítostnou bitvu. V dresu Legie se činil především rychlík Matěj, ale ani jeho dvě branky nezabránili celkovému vítězství Sviní. Jejich výhru režíroval Keclík spolu s Kilčickým.

Spádová Legie - Lazy Swines  4:5

Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.