Šumperk zdolal Havířov, Losiny stále v čele

22. září 2008, 16:31, simi
O víkendu pokračovala dalšími zápasy fotbalová Divize E. Šumperk hostil Havířov, Velké Losiny zavítaly na půdu Kravařů.
Velmi nepříjemného soupeře přivítal šumperský FK SAN-JV. Havířov platí za dobře organizovaný tým schopný porazit i velmi kvalitní soupeře. V prvním poločase poslal šumperské fotbalisty do vedení Mičunda, avšak za dvě minuty dokázal srovnat ze standardní situace Škoda. I přes několik slibných příležitostí zejména na straně domácích vydržel tento stav až do přestávky. V druhé půli se již tak atraktivní fotbal nehrál. Oba celky si byly vědomy důležitosti situace, kdy by inkasovaná branka  významně  narušila plány na bodový zisk.  Naštěstí v jedné z mála šancí v především opatrném fotbalu uspěl znovu Mičunda, který se perfektně trefil po přihrávce z levé strany, kdy zazvonila tyč hostující branky a od té se míč odrazil dovnitř. I přes zjevnou snahu Havířova o vyrovnání se zejména díky dobrému výkonu celé šumperské obrany stav nezměnil a Šumperk si tak připsal další tři body do divizní tabulky.

FK SAN-JV Šumperk - Havířov  2:1

V Kravařích se představil dosavadní lídr Divize E z Velkých Losin. Ty nezačaly utkání nejlépe a již v 15. minutě vytahoval míč ze své branky losinský Zbořil, kterého překonal domácí Tkadleček. Zlepšený výkon po přestávce a trefy Papicy a Hanzela v rozmezí čtyř minut však znamenaly otočení výsledku a vedení favorita 2:1, které vydrželo až do konce.

Kravaře - Velké Losiny  1:2