Šumperk zdolal Havířov, Losiny stále v čele

22. září 2008, 16:31, simi
O víkendu pokračovala dalšími zápasy fotbalová Divize E. Šumperk hostil Havířov, Velké Losiny zavítaly na půdu Kravařů.
Velmi nepříjemného soupeře přivítal šumperský FK SAN-JV. Havířov platí za dobře organizovaný tým schopný porazit i velmi kvalitní soupeře. V prvním poločase poslal šumperské fotbalisty do vedení Mičunda, avšak za dvě minuty dokázal srovnat ze standardní situace Škoda. I přes několik slibných příležitostí zejména na straně domácích vydržel tento stav až do přestávky. V druhé půli se již tak atraktivní fotbal nehrál. Oba celky si byly vědomy důležitosti situace, kdy by inkasovaná branka  významně  narušila plány na bodový zisk.  Naštěstí v jedné z mála šancí v především opatrném fotbalu uspěl znovu Mičunda, který se perfektně trefil po přihrávce z levé strany, kdy zazvonila tyč hostující branky a od té se míč odrazil dovnitř. I přes zjevnou snahu Havířova o vyrovnání se zejména díky dobrému výkonu celé šumperské obrany stav nezměnil a Šumperk si tak připsal další tři body do divizní tabulky.

FK SAN-JV Šumperk - Havířov  2:1

V Kravařích se představil dosavadní lídr Divize E z Velkých Losin. Ty nezačaly utkání nejlépe a již v 15. minutě vytahoval míč ze své branky losinský Zbořil, kterého překonal domácí Tkadleček. Zlepšený výkon po přestávce a trefy Papicy a Hanzela v rozmezí čtyř minut však znamenaly otočení výsledku a vedení favorita 2:1, které vydrželo až do konce.

Kravaře - Velké Losiny  1:2

NA DYMYTRY ZADARMO

Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).