SPORT

Šumperk zdolal Havířov, Losiny stále v čele

22. září 2008, 16:31, simi
O víkendu pokračovala dalšími zápasy fotbalová Divize E. Šumperk hostil Havířov, Velké Losiny zavítaly na půdu Kravařů.
Velmi nepříjemného soupeře přivítal šumperský FK SAN-JV. Havířov platí za dobře organizovaný tým schopný porazit i velmi kvalitní soupeře. V prvním poločase poslal šumperské fotbalisty do vedení Mičunda, avšak za dvě minuty dokázal srovnat ze standardní situace Škoda. I přes několik slibných příležitostí zejména na straně domácích vydržel tento stav až do přestávky. V druhé půli se již tak atraktivní fotbal nehrál. Oba celky si byly vědomy důležitosti situace, kdy by inkasovaná branka  významně  narušila plány na bodový zisk.  Naštěstí v jedné z mála šancí v především opatrném fotbalu uspěl znovu Mičunda, který se perfektně trefil po přihrávce z levé strany, kdy zazvonila tyč hostující branky a od té se míč odrazil dovnitř. I přes zjevnou snahu Havířova o vyrovnání se zejména díky dobrému výkonu celé šumperské obrany stav nezměnil a Šumperk si tak připsal další tři body do divizní tabulky.

FK SAN-JV Šumperk - Havířov  2:1

V Kravařích se představil dosavadní lídr Divize E z Velkých Losin. Ty nezačaly utkání nejlépe a již v 15. minutě vytahoval míč ze své branky losinský Zbořil, kterého překonal domácí Tkadleček. Zlepšený výkon po přestávce a trefy Papicy a Hanzela v rozmezí čtyř minut však znamenaly otočení výsledku a vedení favorita 2:1, které vydrželo až do konce.

Kravaře - Velké Losiny  1:2
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).