ZPRAVODAJSTVÍ

Šumperk zažije Den zdraví

3. října 2018, 10:00, hap
Šumperk – Vyznavači zdravého životního stylu a vědomého života se v polovině září mohou v Šumperku těšit už popáté na Den zdraví. Na sedmi místech proběhne celkem 28 programů inspirujících návštěvníky prostřednictvím přednášek, cvičení, nabídky zdravého jídla a pití i dalších aktivit.

 „Letošní ročník je specifický tím, že se sjednotily časy začátků jednotlivých bloků, které trvají vždy hodinu a půl. Na výběr máte celkem z 28 programů, které proběhnou v 7 místnostech,“ zve na Den zdraví organizátorka Petra Zsáková.
V sekci přednášek se návštěvníci dozví o Wim Hof metodě otužování, o zdraví z úlu, či rytmech roku. Zjistí, jak mít domácnost bez odpadů, načerpají nové poznatky a informace o zdravé výživě.
„Pokud chcete více zážitkové programy, určitě si nenechte ujít mužský kruh, malování mandal, meditaci s hlínou, vedenou automasáž chodidla, léčivé zpívání a také hraní na netradiční hudební nástroje,“ doporučuje Zsáková.
Ten, kdo preferuje pohyb, si může jít zatančit nebo vyzkoušet různé typy jógy.
Na závěr Dne zdraví čeká účastníky společný hudební happening Letem hudebním světem s Petrem Lukášem, který dokáže rozezpívat či rozeznít i zaryté nezpěváky.
Den zdraví odstartuje v sobotu 13. října v 9 hodin v Domě kultury Šumperk. Bližší informace najdou zájemci na www.den-zdravi-sumperk.cz.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na koncert kapely TURBO, která vystoupí v DK Šumperk v pátek 26. října. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Ve kterém roce vydala kapela Turbo první album?

A) 1981
B) 1987
C) 1984

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na beznadějně vyprodaný festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 19. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Mirka Jílková z Libiny a Vladimír Urbanec ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.