SPORT

Šumperk je vítězem oblastního přeboru

8. května 2007, 09:57, Rejdakce
Mládežnický basketbal Oblastní přebor střední a severní Moravy

 

Šumperk/Hlučín  - K poslednímu utkání finálové skupiny OP střední a severní Moravy odjeli šumperští starší dorostenci do Hlučína. Domácí nastoupili v nejsilnější sestavě,  zatímco hosté přijeli pouze s osmi hráči. Úvod prvního utkání vyzněl lépe pro Hlučín. Šumperk se nemohl střelecky chytit, chyboval v přihrávkách při rozehrávce a pak inkasoval laciné koše z rychlých protiútoků. Přechodem ze zónové obrany na osobní se zlepšila celková hra. O vítězství se nejvíce zasloužil v poslední čtvrtině Ondra Kuchtík, který dal dvě důležité trojky, dobře bránil a rozehrával.

 

Druhé utkání bylo vyrovnané do přestávky, kdy byl stav 31 : 30. V druhé polovině se rozehráli ke skvělému výkonu Jan Suchomel, Martin Kuchtík, Petr Václavek a Václav Ptáček. Poslední čtvrtinu vyhráli 30 : 3  a domácí dohrávali v naprostém útlumu.

Celkové vítězství v oblastním přeboru je zcela zasloužené, protože  z 16 odehraných utkání jich Šumperk dokázal vyhrát 15.
 

Neděle 6.5.2007 

1.utkání

 

 

 

TJ Hlučín              -         TJ Šumperk 1.ZŠ

 

 

 

  49     :     54

 

 

 

Čtvrtiny: 17 : 10, 4 : 15, 13 : 10, 15 : 19

 

 

 

Body : Suchomel Jan12, Kuchtík Martin 12, Kuchtík Ondra 10,  Horníček Jakub 7, Ptáček

 

Václav 6,  Kochwasser Jan 5, Václavek Petr  2.


 

 

 

 

2.utkání

 

 

 

TJ Hlučín             -         TJ Šumperk 1.ZŠ

 

 

 

49     :     80

 

 

 

Čtvrtiny: 15 : 15, 16 : 15, 15 : 20, 3 : 30.

 

 

 

Body : Kuchtík Martin 22,  Suchomel Jan 19, Václavek Petr  14, Ptáček Václav  14,

 

            Kochwasser  Jan  9,  Horníček Jakub 2.

 

 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO


Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kde se odehrává děj animované komedie Emoji ve filmu?

A) uvnitř mobilního telefonu
B) uvnitř mrazáku na zmrzlinu
C) uvnitř lidského těla

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na hudební přehlídku REVIVAL INVAZE, která se uskuteční v pátek 25. srpna v Pavlínině dvoře v Šumperku, vyhráli Pavlína Lešovská ze Šumperka, Martina Hejduková z Velkých Losin, Radka Pospíšilová z Kolšova, Petr Fišer ze Šumperka a Edita Mederová z Rejhotic.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.