SPORT

Šumperk je vítězem oblastního přeboru

8. května 2007, 09:57, Rejdakce
Mládežnický basketbal Oblastní přebor střední a severní Moravy

 

Šumperk/Hlučín  - K poslednímu utkání finálové skupiny OP střední a severní Moravy odjeli šumperští starší dorostenci do Hlučína. Domácí nastoupili v nejsilnější sestavě,  zatímco hosté přijeli pouze s osmi hráči. Úvod prvního utkání vyzněl lépe pro Hlučín. Šumperk se nemohl střelecky chytit, chyboval v přihrávkách při rozehrávce a pak inkasoval laciné koše z rychlých protiútoků. Přechodem ze zónové obrany na osobní se zlepšila celková hra. O vítězství se nejvíce zasloužil v poslední čtvrtině Ondra Kuchtík, který dal dvě důležité trojky, dobře bránil a rozehrával.

 

Druhé utkání bylo vyrovnané do přestávky, kdy byl stav 31 : 30. V druhé polovině se rozehráli ke skvělému výkonu Jan Suchomel, Martin Kuchtík, Petr Václavek a Václav Ptáček. Poslední čtvrtinu vyhráli 30 : 3  a domácí dohrávali v naprostém útlumu.

Celkové vítězství v oblastním přeboru je zcela zasloužené, protože  z 16 odehraných utkání jich Šumperk dokázal vyhrát 15.
 

Neděle 6.5.2007 

1.utkání

 

 

 

TJ Hlučín              -         TJ Šumperk 1.ZŠ

 

 

 

  49     :     54

 

 

 

Čtvrtiny: 17 : 10, 4 : 15, 13 : 10, 15 : 19

 

 

 

Body : Suchomel Jan12, Kuchtík Martin 12, Kuchtík Ondra 10,  Horníček Jakub 7, Ptáček

 

Václav 6,  Kochwasser Jan 5, Václavek Petr  2.


 

 

 

 

2.utkání

 

 

 

TJ Hlučín             -         TJ Šumperk 1.ZŠ

 

 

 

49     :     80

 

 

 

Čtvrtiny: 15 : 15, 16 : 15, 15 : 20, 3 : 30.

 

 

 

Body : Kuchtík Martin 22,  Suchomel Jan 19, Václavek Petr  14, Ptáček Václav  14,

 

            Kochwasser  Jan  9,  Horníček Jakub 2.

 

 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na Jiřího Kolbabu zadarmo.

Soutěžní otázka:

Které území nazývá Jiří Kolbaba Ukradenou zemí?

A) jihozápad USA
B) jižní Afriku
C) střední Moravu

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny KATAPULT, který se uskuteční v pátek 23. března v DK Šumperk, vyhráli Pavla Němčíková z Nového Malína, Pavel Gargulák z Loučné nad Desnou, Marta Vláčelová z Nemile, Tomáš Zbíral z Bohuslavic a Karel Trojek ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).