SPORT

Startuje Futsalová liga Šumperka

21. listopadu 2011, 11:04, téma FUTSAL, Michal Šíma
Šumperk - Zimní krajský přebor ve futsale bude mít konkurenci v amatérské futsalové lize.
 Již 27. listopadu bude patřit hala 3. ZŠ v Šumperku futsalu. Organizátoru Davidu Braunovi se podařilo domluvit kvalitní osmičlenné obsazení této ligy. "Můžu potvrdit start týmů Kamion Rapotín, Strážci Vesmíru, Hoka Šumperk, Senior Sobotín, Bohutín, Loučná, Lázně Losiny a VŠB-TU Šumperk. Tedy samá velmi známá jména okresní futsalové scény," dodal Braun. 

První kolo se tedy odehraje tuto neděli a následovat budou další zápasy systémem dvakrát každý s každým, vítěz bude znám v únoru.

Uvidíme, jestli se první ročník tohoto projektu dočká pozitivní odezvy, nakročeno má ale zatím velmi dobře. Osm kvalitních celků zaručuje atraktivní podívanou. "Určitě bych byl rád v případě úspěchu za pokračování soutěže i v dalších letech, jako je tomu například u populární florbalové páteční ligy," doufá Braun v počátek tradice.  Hracím dnem bude vždy neděle, a to od 9 hodin na Hlucháku. 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

DO DIVADLA ZADARMO


Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na literární pořad LiStOVáNí s hercem Lukášem Hejlíkem, který se uskuteční 1. února v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který získá dvě vstupenky.

Soutěžní otázka:

Jakou knihu tentokrát představí Lukáš Hejlík v šumperském divadle v rámci pořadu ?

A) Co by můj syn měl vědět o světě
B) Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce
C) Vím, že nic nevím, a přece něco vím

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert kytarového virtuosa LUBOMÍRA BRABCE, který se uskuteční 25. ledna v DK Šumperk, vyhráli Petr Tkadlec ze Šumperka, Milan Uhl z Bludova, Mirka Janů ze Šumperka, Miroslav Diviš z Postřelmova a Marcela Haramiová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.