SPORT

Startuje Futsalová liga Šumperka

21. listopadu 2011, 11:04, téma FUTSAL, Michal Šíma
Šumperk - Zimní krajský přebor ve futsale bude mít konkurenci v amatérské futsalové lize.
 Již 27. listopadu bude patřit hala 3. ZŠ v Šumperku futsalu. Organizátoru Davidu Braunovi se podařilo domluvit kvalitní osmičlenné obsazení této ligy. "Můžu potvrdit start týmů Kamion Rapotín, Strážci Vesmíru, Hoka Šumperk, Senior Sobotín, Bohutín, Loučná, Lázně Losiny a VŠB-TU Šumperk. Tedy samá velmi známá jména okresní futsalové scény," dodal Braun. 

První kolo se tedy odehraje tuto neděli a následovat budou další zápasy systémem dvakrát každý s každým, vítěz bude znám v únoru.

Uvidíme, jestli se první ročník tohoto projektu dočká pozitivní odezvy, nakročeno má ale zatím velmi dobře. Osm kvalitních celků zaručuje atraktivní podívanou. "Určitě bych byl rád v případě úspěchu za pokračování soutěže i v dalších letech, jako je tomu například u populární florbalové páteční ligy," doufá Braun v počátek tradice.  Hracím dnem bude vždy neděle, a to od 9 hodin na Hlucháku. 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.