ZPRAVODAJSTVÍ

Srdce Šumperka ožije módní přehlídkou plavek i koncerty

9. června 2016, 16:50, redakce
Srdce Šumperka ožije módní přehlídkou plavek i koncerty Šumperk - Již po čtvrté se tuto sobotu 11. června bude konat Den zábavy a veteránů v srdci města Šumperka. Přímo na náměstí Míru u radnice vyroste velké pódium s přehlídkovým módním molem, na kterém předvedou krásné modelky nové kolekce pro rok 2016 plavek a spodního prádla.

 Pozvání přijal módní návrhář Luděk Hanák. Je nachystán bohatý program. Vystoupí zde Mažoretky KK Dance Šumperk, taneční skupina Folí de le Fúl, Klub taneční ho sportu Šumperk, Šumperský kytarový orchestr a žáci pěveckého oddělení ZUŠ Šumperk.

Nebudou chybět krásná veteránská vozidla a motocykly veteránklubu Severního pomoraví a jejich hosti či břišní tanečnice Angeľ s Tribe.

O večerní zábavu se pak postarají hudební skupiny Katapult cover band a A. M. Úlet.


Přijměte pozvání na sobotní program, který bude zahájen o půl druhé odpoledne a končit bude až o půlnoci. Po dobu akce bude zdarma zpřístupněna radniční věž a bude nachystán bohatý katering.Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 9.6.2016 19:16
Titulek: No snad jim to vyjde
Autor: Kakamila
106
125
a nebudou chystat ve 13:30h teprve ozvučení.......
Reagovat
Datum: 10.6.2016 12:56
Titulek: zlatý hřeb
Autor: aNONYM
169
Na závěr přehlídky prý jako zlatý hřeb předvedou bývalí zaměstnanci a dozorovatelé PMŠ modely vězeňských tepláků.
Reagovat
Datum: 12.6.2016 08:58
Titulek: A bude to opravdu zadarmo?
Autor: Hamty
88
Kamerování a focení bez poplatku? A zveřejňovánína internet bez autorských práv?
Reagovat

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).