ZPRAVODAJSTVÍ

Srdce Šumperka ožije módní přehlídkou plavek i koncerty

9. června 2016, 16:50, redakce
Srdce Šumperka ožije módní přehlídkou plavek i koncerty Šumperk - Již po čtvrté se tuto sobotu 11. června bude konat Den zábavy a veteránů v srdci města Šumperka. Přímo na náměstí Míru u radnice vyroste velké pódium s přehlídkovým módním molem, na kterém předvedou krásné modelky nové kolekce pro rok 2016 plavek a spodního prádla.

 Pozvání přijal módní návrhář Luděk Hanák. Je nachystán bohatý program. Vystoupí zde Mažoretky KK Dance Šumperk, taneční skupina Folí de le Fúl, Klub taneční ho sportu Šumperk, Šumperský kytarový orchestr a žáci pěveckého oddělení ZUŠ Šumperk.

Nebudou chybět krásná veteránská vozidla a motocykly veteránklubu Severního pomoraví a jejich hosti či břišní tanečnice Angeľ s Tribe.

O večerní zábavu se pak postarají hudební skupiny Katapult cover band a A. M. Úlet.


Přijměte pozvání na sobotní program, který bude zahájen o půl druhé odpoledne a končit bude až o půlnoci. Po dobu akce bude zdarma zpřístupněna radniční věž a bude nachystán bohatý katering.Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 9.6.2016 19:16
Titulek: No snad jim to vyjde
Autor: Kakamila
110
144
a nebudou chystat ve 13:30h teprve ozvučení.......
Reagovat
Datum: 10.6.2016 12:56
Titulek: zlatý hřeb
Autor: aNONYM
184
100
Na závěr přehlídky prý jako zlatý hřeb předvedou bývalí zaměstnanci a dozorovatelé PMŠ modely vězeňských tepláků.
Reagovat
Datum: 12.6.2016 08:58
Titulek: A bude to opravdu zadarmo?
Autor: Hamty
96
Kamerování a focení bez poplatku? A zveřejňovánína internet bez autorských práv?
Reagovat

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).