ZPRÁVY

Srazil chodkyni a utekl

13. dubna 2013, 15:36, mošo
Srazil chodkyni a utekl Šumperk – Osmnáctiletou chodkyni srazil v Šumperku u Vily Doris šestadvacetiletý muž ze Zábřeha, který z místa nehody utekl. Dívka naštěstí vyvázla s lehkým poraněním. Policie našla ve voze kuličkovou pistoli, skleněné trubičky a nádoby se zelenou rostlinou. Muž podle testu řídil auto pod vlivem drog.
Událost se odehrála v úterý 9. března kolem šestnácté hodiny. Mladík ujížděl hlídce městské policie, která ho chtěla zkontrolovat. Nezvládl řízení, vyjel na travnatou plochu a na chodník, kde nabral kapotou kolemjdoucí dívku. Nezabrzdil, zastavila ho však betonová podezdívka s lavičkou. Dívky z vozu spadla, řidič otevřel dveře auta a vzal nohy na ramena. Jeho tři spolucestující zůstali na místě. Dívka byla později ošetřena v nemocnici v Šumperku.

Strážníci později chytili uprchlého řidiče v ulici Fialová. Dechová zkouška na alkohol byla negativní, test na drogy ovšem pozitivní. Muž se přiznal, že konzumuje dvakrát týdně pervitin, a to po dobu devíti let. O dva roky déle kouří marihuanu. Kromě toho nemá řidičský průkaz, automobil Proton nemá platné STK a ME, je v převodu a bez zákonného pojištění. Škoda na vozidle činí tři tisíc korun. Celý případ je nyní v šetření. foto: policejní archiv


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 19.4.2013 16:13
Titulek: Bez titulku
Autor: Karel
110
179
Každý může někdy udělat nějakou chybu, i fatální. Každý někdy něco poruší. Ale u těchto zfetovaných kryplů je skoro vždy vidět, že prostě kašlou úplně na všechno. V tomto případě bez řidičáku, auto bez papírů, zfetovanej, na policajty z vysoka kašle, když někoho zraní, tak se na něj vyprdne a nepomůže mu. Prostě krypl, který by už nikdy do společnosti neměl být vpuštěn.
Reagovat

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.