ZPRÁVY

Sprostá krádež za bílého dne. Máme fotku pachatelky!

21. dubna 2015, 13:00, jak
Sprostá krádež za bílého dne. Máme fotku pachatelky! Šumperk - Policie pátrá po ženě, která 8. dubna okradla dvaasedmdesátiletou ženu v Šumperku. V obchodě jí z košíku odcizila peněženku s platební kartou a poté z účtu důchodkyně vybrala několik tisíc korun. Zlodějka však nepočítala s tím, že její tvář zachytí bezpečnostní kamera. Vyšetřovatelé navíc znají i barvu auta, kterým na místo činu přijela.

 „Ke krádeži peněženky, kde měla seniorka kromě osobních dokladů i platební kartu, došlo v obchodním domě ve Vřesové ulici po jedenácté hodině dopoledne,“ přiblížil místo činu i dobu, kdy se odehrál, mluvčí šumperské policie Josef Bednařík. Důchodkyně měla v peněžence schovaný PIN k platební kartě, drzá zlodějka tak mohla z účtu ženy vybrat více než pět tisíc korun.
Svědci, hlaste se!
Fotografie přiložená k článku zobrazuje tvář ženy během okamžiku, kdy do výše zmiňovaného obchodu vchází. „Policie žádá veřejnost o spolupráci při pátrání po neznámé pachatelce. Veškeré informace o této ženě mohou občané sdělit na kterékoli policejní služebnu nebo linku 158,“ vyzývá Bednařík. Podle zjištění vyšetřovatelů zlodějka přijela před obchod v červeném Peugeotu 206.


Foto: red

Snímek z bezpečností kamery sice není nijak kvalitní, pro identifikaci pachatelky však podle policie stačí.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 21.4.2015 14:57
Titulek: Bez titulku
Autor: jj
153
docela opozdení článek pachatelka už davno chycena :) Ale rej je dost po zadu
Reagovat

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).