ZPRÁVY

Sprostá krádež za bílého dne. Máme fotku pachatelky!

21. dubna 2015, 13:00, jak
Sprostá krádež za bílého dne. Máme fotku pachatelky! Šumperk - Policie pátrá po ženě, která 8. dubna okradla dvaasedmdesátiletou ženu v Šumperku. V obchodě jí z košíku odcizila peněženku s platební kartou a poté z účtu důchodkyně vybrala několik tisíc korun. Zlodějka však nepočítala s tím, že její tvář zachytí bezpečnostní kamera. Vyšetřovatelé navíc znají i barvu auta, kterým na místo činu přijela.

 „Ke krádeži peněženky, kde měla seniorka kromě osobních dokladů i platební kartu, došlo v obchodním domě ve Vřesové ulici po jedenácté hodině dopoledne,“ přiblížil místo činu i dobu, kdy se odehrál, mluvčí šumperské policie Josef Bednařík. Důchodkyně měla v peněžence schovaný PIN k platební kartě, drzá zlodějka tak mohla z účtu ženy vybrat více než pět tisíc korun.
Svědci, hlaste se!
Fotografie přiložená k článku zobrazuje tvář ženy během okamžiku, kdy do výše zmiňovaného obchodu vchází. „Policie žádá veřejnost o spolupráci při pátrání po neznámé pachatelce. Veškeré informace o této ženě mohou občané sdělit na kterékoli policejní služebnu nebo linku 158,“ vyzývá Bednařík. Podle zjištění vyšetřovatelů zlodějka přijela před obchod v červeném Peugeotu 206.


Foto: red

Snímek z bezpečností kamery sice není nijak kvalitní, pro identifikaci pachatelky však podle policie stačí.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 21.4.2015 14:57
Titulek: Bez titulku
Autor: jj
175
docela opozdení článek pachatelka už davno chycena :) Ale rej je dost po zadu
Reagovat

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).