SPORT

Dívky bodují ve sportovním aerobiku

26. června 2013, 20:26, redakce, mošo
Dívky bodují ve sportovním aerobiku Šumperk – Osmiletá Terezie Venoušová reprezentovala Šumperk na celorepublikovém finále ve sportovním aerobiku. Nadějná sportovkyně trénuje pod vedením Denisy Venosové, studentky Střední zdravotnické školy Šumperk. Malá Terezie skončila na sedmém místě.
Terezie Venoušová se věnuje sportovnímu aerobiku teprve prvním rokem. Denisa Venosová je trenérkou AK Olomouc a Fit active teamu v Šumperku. „Velkým úspěchem bylo, že se Terezka vůbec probojovala až do celorepublikového finále, kam se nominuje pouze deset nejlepších dívek," řekla Venosová.
S úspěchem odjížděla ze závodů také její trenérka, která cvičí duo se svou kolegyní Evou Michalcovou. Společně skončily na šestém místě.

Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

DO DIVADLA ZADARMO


Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na literární pořad LiStOVáNí s hercem Lukášem Hejlíkem, který se uskuteční 1. února v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který získá dvě vstupenky.

Soutěžní otázka:

Jakou knihu tentokrát představí Lukáš Hejlík v šumperském divadle v rámci pořadu ?

A) Co by můj syn měl vědět o světě
B) Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce
C) Vím, že nic nevím, a přece něco vím

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert kytarového virtuosa LUBOMÍRA BRABCE, který se uskuteční 25. ledna v DK Šumperk, vyhráli Petr Tkadlec ze Šumperka, Milan Uhl z Bludova, Mirka Janů ze Šumperka, Miroslav Diviš z Postřelmova a Marcela Haramiová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.