SPORT

Dívky bodují ve sportovním aerobiku

26. června 2013, 20:26, redakce, mošo
Dívky bodují ve sportovním aerobiku Šumperk – Osmiletá Terezie Venoušová reprezentovala Šumperk na celorepublikovém finále ve sportovním aerobiku. Nadějná sportovkyně trénuje pod vedením Denisy Venosové, studentky Střední zdravotnické školy Šumperk. Malá Terezie skončila na sedmém místě.
Terezie Venoušová se věnuje sportovnímu aerobiku teprve prvním rokem. Denisa Venosová je trenérkou AK Olomouc a Fit active teamu v Šumperku. „Velkým úspěchem bylo, že se Terezka vůbec probojovala až do celorepublikového finále, kam se nominuje pouze deset nejlepších dívek," řekla Venosová.
S úspěchem odjížděla ze závodů také její trenérka, která cvičí duo se svou kolegyní Evou Michalcovou. Společně skončily na šestém místě.

Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO


Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kde se odehrává děj animované komedie Emoji ve filmu?

A) uvnitř mobilního telefonu
B) uvnitř mrazáku na zmrzlinu
C) uvnitř lidského těla

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na hudební přehlídku REVIVAL INVAZE, která se uskuteční v pátek 25. srpna v Pavlínině dvoře v Šumperku, vyhráli Pavlína Lešovská ze Šumperka, Martina Hejduková z Velkých Losin, Radka Pospíšilová z Kolšova, Petr Fišer ze Šumperka a Edita Mederová z Rejhotic.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.