SPORT

Dívky bodují ve sportovním aerobiku

26. června 2013, 20:26, redakce, mošo
Dívky bodují ve sportovním aerobiku Šumperk – Osmiletá Terezie Venoušová reprezentovala Šumperk na celorepublikovém finále ve sportovním aerobiku. Nadějná sportovkyně trénuje pod vedením Denisy Venosové, studentky Střední zdravotnické školy Šumperk. Malá Terezie skončila na sedmém místě.
Terezie Venoušová se věnuje sportovnímu aerobiku teprve prvním rokem. Denisa Venosová je trenérkou AK Olomouc a Fit active teamu v Šumperku. „Velkým úspěchem bylo, že se Terezka vůbec probojovala až do celorepublikového finále, kam se nominuje pouze deset nejlepších dívek," řekla Venosová.
S úspěchem odjížděla ze závodů také její trenérka, která cvičí duo se svou kolegyní Evou Michalcovou. Společně skončily na šestém místě.

Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na společný koncert kapel UDG, O5 a RADEČEK a písničkáře POKÁČE, který se uskuteční v pátek 1. prosince v zábřežském kulturáku. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje společné turné UDG, O5 a Radeček a Pokáče?

A) Kamarádi tour
B) Rivalové tour
C) Parťáci na turné

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na nový film MILADA, který promítá kino OKO v Šumperku 27. listopadu, vyhráli Šárka Siblová ze Šumperka, Vilma Sadilová z Libiny a Renda Šmíd z Kolšova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina.