KULTURA

ŠPeK Fest dává prostor talentovaným zpěvačkám

10. dubna 2018, 20:00, Roman Tyčka
ŠPeK Fest dává prostor talentovaným zpěvačkám Šumperk - Šumperská přehlídka umění Olomouckého kraje s názvem ŠPeK Fest pokračuje v úterý 17. dubna koncertem dvou talentovaných zábřežských zpěvaček Maki a Elišky Bröcklové. Hlediště bude navíc umístěno přímo na jevišti velkého sálu Domu kultury Šumperk, a proto se hudební fanoušci mohou těšit na bezprostřední umělecký zážitek.

 Písničkářku a malířku Markétu Stejskalovou alias Maki provází nadšení pro hudbu odmalička. V patnácti letech se začala věnovat skládání vlastní hudební tvorby, ve které se snaží popisovat své pocity, zážitky a emoce. Dnes vystupuje jako sólistka s kytarou na komornějších hudebních akcích. Svůj styl sama zařazuje do kategorie „jemného popu“ s prvky indie a folku. Mimo hudbu ráda maluje.
Druhá protagonistka šumperského koncertu Eliška Bröcklová tíhne k umění už od narození, kdy se zamilovala do zvuku klavíru, poezie, zpěvu, tance a malby. Jejím největším přáním je, aby hudba, kterou vytváří, otevírala lidská srdce. Přestože je Eliška stále ještě velmi mladá, za svou kariéru působila v mnoha kapelách a hudebních tělesech. Natočila také několik singlů a videoklipů.
Společný koncert Elišky Bröcklové a Maki se uskuteční v úterý 17. dubna od sedmi hodin večer v DK Šumperk. Vstupné činí v předprodeji 120 korun.

Eliška Bröcklová a Markéta Stejskalová.


 
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.