KULTURA

Speciální unplugged dvojkoncert - READY KIRKEN, O5&RADEČEK

19. listopadu 2008, 14:33, rejdakce, ready-kirken.cz
Jeseník - Ready Kirken vyrazili poprvé v historii kapely na unplugged šnůru s názvem “SVĚTY AKUSTIK TOUR“. Jednou ze zastávek je i jesenické divadlo Petra Bezruče, kde vystoupí v sobotu 22. listopadu od 19:30 hodin.
Společně s nimi vystoupí šumperská kapela O5&Radeček, která byla ozdobou letošního festivalu Jeseník se baví. Fanoušci pardubických rockerů se mohou těšit na jedinečné úpravy svých oblíbených písní jako Černý brejle, Zejtra mám, 1+1 anebo letošní velký hit Není to tak zlé.
Příznivci šumperské kapely se potom mohou těšit na akustické verze hitů Praha, Po nohou, Kristián nebo letos úspěšně hraný singl O půl pátý. Vstupné v předprodeji je 100 Kč, v den koncertu 150 Kč, předprodej vstupenek probíhá v kanceláři divadla a Informačním centru Jesenicka (pasáž Alkron).

Nový klip: Není to tak zlé

Che Guevara Che Guevara


Ready Kirken je možné si v samostatném koncertu poslechnout o den dříve v pátek 21.listopadu od 20 hodin v šumperském G klubu.Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

Hrajte s REJEM o 3 vstupenky na animovanou komedii ASTERIX A TAJEMSTVÍ KOUZELNÉHO LEKTVARU, kterou promítá šumperské kino Oko v pátek 4. ledna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kdo střeží recept na výrobu kouzelného nápoje v galské vesničce?

A) Magistrix
B) Lektvarik
C) Panoramix

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na ojedinělé divadelní představení ĎÁBEL PROTI BOHU, které se uskuteční v klášterním kostele v Šumperku v úterý 18. prosince, vyhráli Pavel Kubíček z Bohuslavic a Ladislav Ondráček ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v den akce přímo u vstupu.