KULTURA

Speciální unplugged dvojkoncert - READY KIRKEN, O5&RADEČEK

19. listopadu 2008, 14:33, rejdakce, ready-kirken.cz
Jeseník - Ready Kirken vyrazili poprvé v historii kapely na unplugged šnůru s názvem “SVĚTY AKUSTIK TOUR“. Jednou ze zastávek je i jesenické divadlo Petra Bezruče, kde vystoupí v sobotu 22. listopadu od 19:30 hodin.
Společně s nimi vystoupí šumperská kapela O5&Radeček, která byla ozdobou letošního festivalu Jeseník se baví. Fanoušci pardubických rockerů se mohou těšit na jedinečné úpravy svých oblíbených písní jako Černý brejle, Zejtra mám, 1+1 anebo letošní velký hit Není to tak zlé.
Příznivci šumperské kapely se potom mohou těšit na akustické verze hitů Praha, Po nohou, Kristián nebo letos úspěšně hraný singl O půl pátý. Vstupné v předprodeji je 100 Kč, v den koncertu 150 Kč, předprodej vstupenek probíhá v kanceláři divadla a Informačním centru Jesenicka (pasáž Alkron).

Nový klip: Není to tak zlé

Che Guevara Che Guevara


Ready Kirken je možné si v samostatném koncertu poslechnout o den dříve v pátek 21.listopadu od 20 hodin v šumperském G klubu.Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na Jiřího Kolbabu zadarmo.

Soutěžní otázka:

Které území nazývá Jiří Kolbaba Ukradenou zemí?

A) jihozápad USA
B) jižní Afriku
C) střední Moravu

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny KATAPULT, který se uskuteční v pátek 23. března v DK Šumperk, vyhráli Pavla Němčíková z Nového Malína, Pavel Gargulák z Loučné nad Desnou, Marta Vláčelová z Nemile, Tomáš Zbíral z Bohuslavic a Karel Trojek ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).