SPORT

Soutěž ve sportovním lezení

8. února 2011, 14:26, -JaS-
Soutěž ve sportovním lezení Šumperk - Ve středu 2. února 2011 proběhlo na umělé horolezecké stěně SOŠ Šumperk, Zemědělská 3 okresní finále ve sportovním lezení žáků středních škol. SOŠ Šumperk disponuje jedinou lezeckou stěnou tohoto druhu v regionu, a tak zde už proběhl v pořadí třetí ročník.
Náročné a velmi dobře připravené soutěže se zúčastnilo 14 lezců a 6 lezkyň z několika středních škol. Závod v lezení na obtížnost se skládal ze dvou kvalifikačních a dvou finálových cest, o které se z největší části postaraly Jeseníky – Sdružení cestovního ruchu.
 

V kategorii hochů si nejlépe se záludnostmi soutěže poradil Tomáš Staněk z OA Šumperk, následovaný Lukášem Kallerem z VOŠ a SPŠ Šumperk na druhém místě a třetí místo obsadil Michal Hošek z pořádající SOŠ Šumperk. V týmové soutěži se z 1. místa radovali lezci z VOŠ a SPŠ Šumperk, 2. místo získali studenti SOŠ Šumperk. Kategorie dívek byla okořeněna soubojem domácích děvčat, který skončil vítězně pro Alžbětu Ottovou. 2. místo tak získala Lucie Linhartová, obě SOŠ Šumperk. Na 3. místo dosáhla Martina Navaříková z VOŠ a SPŠ Šumperk. V družstvech se tak z 1. místa radovala děvčata ze SOŠ Šumperk, 2. místo vybojovalo družstvo děvčat z VOŠ a SPŠ Šumperk.Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO


Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kde se odehrává děj animované komedie Emoji ve filmu?

A) uvnitř mobilního telefonu
B) uvnitř mrazáku na zmrzlinu
C) uvnitř lidského těla

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na hudební přehlídku REVIVAL INVAZE, která se uskuteční v pátek 25. srpna v Pavlínině dvoře v Šumperku, vyhráli Pavlína Lešovská ze Šumperka, Martina Hejduková z Velkých Losin, Radka Pospíšilová z Kolšova, Petr Fišer ze Šumperka a Edita Mederová z Rejhotic.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.