SPORT

Soutěž ve sportovním lezení

8. února 2011, 14:26, -JaS-
Soutěž ve sportovním lezení Šumperk - Ve středu 2. února 2011 proběhlo na umělé horolezecké stěně SOŠ Šumperk, Zemědělská 3 okresní finále ve sportovním lezení žáků středních škol. SOŠ Šumperk disponuje jedinou lezeckou stěnou tohoto druhu v regionu, a tak zde už proběhl v pořadí třetí ročník.
Náročné a velmi dobře připravené soutěže se zúčastnilo 14 lezců a 6 lezkyň z několika středních škol. Závod v lezení na obtížnost se skládal ze dvou kvalifikačních a dvou finálových cest, o které se z největší části postaraly Jeseníky – Sdružení cestovního ruchu.
 

V kategorii hochů si nejlépe se záludnostmi soutěže poradil Tomáš Staněk z OA Šumperk, následovaný Lukášem Kallerem z VOŠ a SPŠ Šumperk na druhém místě a třetí místo obsadil Michal Hošek z pořádající SOŠ Šumperk. V týmové soutěži se z 1. místa radovali lezci z VOŠ a SPŠ Šumperk, 2. místo získali studenti SOŠ Šumperk. Kategorie dívek byla okořeněna soubojem domácích děvčat, který skončil vítězně pro Alžbětu Ottovou. 2. místo tak získala Lucie Linhartová, obě SOŠ Šumperk. Na 3. místo dosáhla Martina Navaříková z VOŠ a SPŠ Šumperk. V družstvech se tak z 1. místa radovala děvčata ze SOŠ Šumperk, 2. místo vybojovalo družstvo děvčat z VOŠ a SPŠ Šumperk.Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO


Hrajte s REJEM o tři vstupenky na nový film MILADA, který kino OKO v Šumperku promítá 17. a 27. listopadu. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví film Milada?

A) o životě lékařky Emmerové
B) o životě političky Horákové
C) o životě malířky Gabrielové

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert rockové skupiny HORKÝŽE SLÍŽE, který se uskuteční ve čtvrtek 23. listopadu v DK Šumperk, vyhráli Jiří Hromada ze Šumperka, Milan Lichnovský z Mohelnice, Karolína Lukášová ze Starého Města, Jana Stuchlá ze Šumperka a Marek Štelc z Hrabišína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po – pá, 14 – 18 h.).