SPORT

Současný Šumperk pro nás není tolik lákavý a zajímavý, tvrdí nekompromisně losinský fotbalista Marek Smrž

5. února 2014, 16:03, téma FOTBAL, Petr Fišer, Bohumil Tesař
Současný Šumperk pro nás není tolik lákavý a zajímavý, tvrdí nekompromisně losinský fotbalista Marek Smrž Velké Losiny, Šumperk - Po svém rozhodnutí se ocitli pod palbou docela nesmlouvavé kritiky. Mnozí jejich neochotu hrát za divizní Šumperk nechápali. Vždyť jsou mladí a mohli by sbírat zkušenosti a fotbalově růst na kvalitnější úrovni, klepali si na čelo. O kom je řeč?

O perspektivní dvojici Marek Smrž – Petr Linet. Opory Velkých Losin upřednostnily pokračování v oblíbeném klubu před nabídkou z Tyršova stadionu. "Vyšší soutěži bychom se v budoucnu nebránili. Současný Šumperk ale pro nás není tolik lákavý a zajímavý. Za těchto okolností a dané situace, která se nám tam jeví jako problémovější, se nám odcházet nechce. Navíc to máme v Losinách hodně rádi," shodovali se jako jeden muž.

Víkendová příprava
VELKÉ LOSINY - PROSETÍN 5:1 (2:0)

I když většina losinských fotbalistů nechyběla na páteční plesové tancovačce v Rapotíně, neměla víkendová sestava se zvládnutím sobotní přípravy sebemenší potíže. Základní jedenáctka operovala s míčem častěji, od začátku až do konce svého vyzyvatele přehrávala. Nechyběla tomu ani patřičná odezva. Po centrech Šenekla a Mičundy obstaral první a poslední gól zápasu Jiří Uvízl.

Zbývající brankové kousky pocházely ze soukromé dílny Petra Lineta. K čistému hattricku se prostřílel třemi různými způsoby. Hokejovým blafákem, po souhře se spoluhráčem a také jako úspěšný exekutor trestného kopu. Z hranice velkého vápna umístil míč precizně mimo gólmanův dosah.

Hosté kontrovali pouze jednou. A ještě k tomu až v závěru, kdy už bylo o osudu jednostranného duelu dávno jasno. Na losinské straně se představilo několik noviců, včetně jmenovců Karla a Vojtěcha Špičky. Oba naposledy hrávali za Bludov.
 

VELKÉ LOSINY: Hatala - D. Šimák, Kupčík, K. Špička, Šenekl - V. Špička, M. Smrž, Linet, Šinogl - Mičunda, J. Uvízl. Střídali: V. Smrž, M. Uvízl, Hošek, M. Lokšík, Schelle.
Foto: Petr Fišer
Marek Smrž (na snímku) zůstává ve Velkých Losinách. A společně s ním i Petr Linet.Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.