SPORT

Snowboardisti a lyžaři si zařádí v centru, bavit sebe i diváky budou v Okružní ulici

19. listopadu 2014, 20:45, Petr Fišer
Snowboardisti a lyžaři si zařádí v centru, bavit sebe i diváky budou v Okružní ulici Šumperk - Protože bylo prozatímní počasí tomu klasickému listopadovému na hony vzdálené, bude to svým způsobem i přivolávání zimy. Šumperk se připravuje na třetí pokračování velmi oblíbeného street freestylového závodu RAIL JAM. Okružní ulice ležící nedaleko bývalé mototechny a v těsném sousedství tradičního podniku Metra ožije atraktivní a svým způsobem ojedinělou sportovní akcí už v sobotu dvaadvacátého.

 Zvýšená dávka adrenalinu se bude podávat na novém místě, předchozí ročníky se odehrály na legendárním „Gottwalďáku“. „Na konstrukci z lešení připevníme tři raily o délce 6,5 – 5,5 – 3,5 metru. Rozmístíme je tak, aby se dalo transferovat z railu na rail,“ prozradil jeden z hlavních organizátorů Jakub Smyček.
Na své si přijdou milovníci snowboardu i vyznavači odvážných kousků na lyžích. Rozdají si to na profesionálně postavené dráze, která vyroste přímo v centru města. Celou akcí bude provázet oblíbený speaker Michal Vločka Vrba. Po odjetém kvalifikačním jamu všech kategorií proběhne finálové vyvrcholení pod umělým osvětlením.

ČASOVÝ PROGRAM

PÁTEK 21. LISTOPADU: stavba trati a trénink.
SOBOTA 22. LISTOPADU: 13.00 freeski jam, 15.00 snowboard jam, 18.00 finále snb/freeski, 20.00 vyhlášení tomboly a finálového jamu, 21.00 start afterparty.

REGISTRACE

Registraci lze uskutečnit přímo na místě nebo prostřednictvím e-mailu (jakub@parkcreation.cz). Je potřeba uvést jméno, příjmení, přezdívku, věk, kategorii (u snb přední nohu) a sponzory. V ceně za 150 korun je startovné, energy drink Monster, VIP kartička se slevou na jídlo a pití a také volný vstup na pozávodní párty ve sklípku na „Točáku“, kde se představí seskupení vystupující pod názvem Bad Boyz.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 22.11.2014 19:30
Titulek: Tak
Autor: LH
51
Tak kdo přišel v 18 hod uviděl pouze vyhlášení výsledků, nebyl jsem rozhodně sám, takový informace sem ani nedávejte to je spíš k nasrání.
Reagovat
Datum: 23.11.2014 08:40
Titulek: Nadšení nestačí
Autor: Grifit
54
Tihle mladí na tom budou muset ještě hodně makat.
Reagovat
Datum: 23.11.2014 12:16
Titulek: Re: Nadšení nestačí
Autor: Anonym
58
Přiložte tedy ruku k dílu :-)
Reagovat

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s TÝDNEM o 4 krát 2 vstupenky na pořad scénického čtení LiStOVáNí s herci Alanem Novotným a Jiřím Resslerem, který se uskuteční ve středu 28. března v zábřežském kině Retro. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtyř čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Který populární herec je propagátorem a hlavní tváří cyklu scénického čtení LiStOVáNí?

A) Lukáš Hejlík
B) Ondřej Sokol
C) Pavel Liška

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku, vyhráli Tomáš Tesař ze Šumperka, Marie Maráková ze Šumperka, Helena Unzeitigová ze Zábřeha, Petr Doleček z Bludova a Zdenka Klimešová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).