SPORT

Snowboardisti a lyžaři si zařádí v centru, bavit sebe i diváky budou v Okružní ulici

19. listopadu 2014, 20:45, Petr Fišer
Snowboardisti a lyžaři si zařádí v centru, bavit sebe i diváky budou v Okružní ulici Šumperk - Protože bylo prozatímní počasí tomu klasickému listopadovému na hony vzdálené, bude to svým způsobem i přivolávání zimy. Šumperk se připravuje na třetí pokračování velmi oblíbeného street freestylového závodu RAIL JAM. Okružní ulice ležící nedaleko bývalé mototechny a v těsném sousedství tradičního podniku Metra ožije atraktivní a svým způsobem ojedinělou sportovní akcí už v sobotu dvaadvacátého.

 Zvýšená dávka adrenalinu se bude podávat na novém místě, předchozí ročníky se odehrály na legendárním „Gottwalďáku“. „Na konstrukci z lešení připevníme tři raily o délce 6,5 – 5,5 – 3,5 metru. Rozmístíme je tak, aby se dalo transferovat z railu na rail,“ prozradil jeden z hlavních organizátorů Jakub Smyček.
Na své si přijdou milovníci snowboardu i vyznavači odvážných kousků na lyžích. Rozdají si to na profesionálně postavené dráze, která vyroste přímo v centru města. Celou akcí bude provázet oblíbený speaker Michal Vločka Vrba. Po odjetém kvalifikačním jamu všech kategorií proběhne finálové vyvrcholení pod umělým osvětlením.

ČASOVÝ PROGRAM

PÁTEK 21. LISTOPADU: stavba trati a trénink.
SOBOTA 22. LISTOPADU: 13.00 freeski jam, 15.00 snowboard jam, 18.00 finále snb/freeski, 20.00 vyhlášení tomboly a finálového jamu, 21.00 start afterparty.

REGISTRACE

Registraci lze uskutečnit přímo na místě nebo prostřednictvím e-mailu (jakub@parkcreation.cz). Je potřeba uvést jméno, příjmení, přezdívku, věk, kategorii (u snb přední nohu) a sponzory. V ceně za 150 korun je startovné, energy drink Monster, VIP kartička se slevou na jídlo a pití a také volný vstup na pozávodní párty ve sklípku na „Točáku“, kde se představí seskupení vystupující pod názvem Bad Boyz.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 22.11.2014 19:30
Titulek: Tak
Autor: LH
27
Tak kdo přišel v 18 hod uviděl pouze vyhlášení výsledků, nebyl jsem rozhodně sám, takový informace sem ani nedávejte to je spíš k nasrání.
Reagovat
Datum: 23.11.2014 08:40
Titulek: Nadšení nestačí
Autor: Grifit
31
Tihle mladí na tom budou muset ještě hodně makat.
Reagovat
Datum: 23.11.2014 12:16
Titulek: Re: Nadšení nestačí
Autor: Anonym
29
Přiložte tedy ruku k dílu :-)
Reagovat

DO KINA ZADARMO


Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kde se odehrává děj animované komedie Emoji ve filmu?

A) uvnitř mobilního telefonu
B) uvnitř mrazáku na zmrzlinu
C) uvnitř lidského těla

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na hudební přehlídku REVIVAL INVAZE, která se uskuteční v pátek 25. srpna v Pavlínině dvoře v Šumperku, vyhráli Pavlína Lešovská ze Šumperka, Martina Hejduková z Velkých Losin, Radka Pospíšilová z Kolšova, Petr Fišer ze Šumperka a Edita Mederová z Rejhotic.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.