SPORT

Snowboardisti a lyžaři si zařádí v centru, bavit sebe i diváky budou v Okružní ulici

19. listopadu 2014, 20:45, Petr Fišer
Snowboardisti a lyžaři si zařádí v centru, bavit sebe i diváky budou v Okružní ulici Šumperk - Protože bylo prozatímní počasí tomu klasickému listopadovému na hony vzdálené, bude to svým způsobem i přivolávání zimy. Šumperk se připravuje na třetí pokračování velmi oblíbeného street freestylového závodu RAIL JAM. Okružní ulice ležící nedaleko bývalé mototechny a v těsném sousedství tradičního podniku Metra ožije atraktivní a svým způsobem ojedinělou sportovní akcí už v sobotu dvaadvacátého.

 Zvýšená dávka adrenalinu se bude podávat na novém místě, předchozí ročníky se odehrály na legendárním „Gottwalďáku“. „Na konstrukci z lešení připevníme tři raily o délce 6,5 – 5,5 – 3,5 metru. Rozmístíme je tak, aby se dalo transferovat z railu na rail,“ prozradil jeden z hlavních organizátorů Jakub Smyček.
Na své si přijdou milovníci snowboardu i vyznavači odvážných kousků na lyžích. Rozdají si to na profesionálně postavené dráze, která vyroste přímo v centru města. Celou akcí bude provázet oblíbený speaker Michal Vločka Vrba. Po odjetém kvalifikačním jamu všech kategorií proběhne finálové vyvrcholení pod umělým osvětlením.

ČASOVÝ PROGRAM

PÁTEK 21. LISTOPADU: stavba trati a trénink.
SOBOTA 22. LISTOPADU: 13.00 freeski jam, 15.00 snowboard jam, 18.00 finále snb/freeski, 20.00 vyhlášení tomboly a finálového jamu, 21.00 start afterparty.

REGISTRACE

Registraci lze uskutečnit přímo na místě nebo prostřednictvím e-mailu (jakub@parkcreation.cz). Je potřeba uvést jméno, příjmení, přezdívku, věk, kategorii (u snb přední nohu) a sponzory. V ceně za 150 korun je startovné, energy drink Monster, VIP kartička se slevou na jídlo a pití a také volný vstup na pozávodní párty ve sklípku na „Točáku“, kde se představí seskupení vystupující pod názvem Bad Boyz.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 22.11.2014 19:30
Titulek: Tak
Autor: LH
55
Tak kdo přišel v 18 hod uviděl pouze vyhlášení výsledků, nebyl jsem rozhodně sám, takový informace sem ani nedávejte to je spíš k nasrání.
Reagovat
Datum: 23.11.2014 08:40
Titulek: Nadšení nestačí
Autor: Grifit
56
Tihle mladí na tom budou muset ještě hodně makat.
Reagovat
Datum: 23.11.2014 12:16
Titulek: Re: Nadšení nestačí
Autor: Anonym
61
Přiložte tedy ruku k dílu :-)
Reagovat