SPORT

Snowboardisti a lyžaři si zařádí v centru, bavit sebe i diváky budou v Okružní ulici

19. listopadu 2014, 20:45, Petr Fišer
Snowboardisti a lyžaři si zařádí v centru, bavit sebe i diváky budou v Okružní ulici Šumperk - Protože bylo prozatímní počasí tomu klasickému listopadovému na hony vzdálené, bude to svým způsobem i přivolávání zimy. Šumperk se připravuje na třetí pokračování velmi oblíbeného street freestylového závodu RAIL JAM. Okružní ulice ležící nedaleko bývalé mototechny a v těsném sousedství tradičního podniku Metra ožije atraktivní a svým způsobem ojedinělou sportovní akcí už v sobotu dvaadvacátého.

 Zvýšená dávka adrenalinu se bude podávat na novém místě, předchozí ročníky se odehrály na legendárním „Gottwalďáku“. „Na konstrukci z lešení připevníme tři raily o délce 6,5 – 5,5 – 3,5 metru. Rozmístíme je tak, aby se dalo transferovat z railu na rail,“ prozradil jeden z hlavních organizátorů Jakub Smyček.
Na své si přijdou milovníci snowboardu i vyznavači odvážných kousků na lyžích. Rozdají si to na profesionálně postavené dráze, která vyroste přímo v centru města. Celou akcí bude provázet oblíbený speaker Michal Vločka Vrba. Po odjetém kvalifikačním jamu všech kategorií proběhne finálové vyvrcholení pod umělým osvětlením.

ČASOVÝ PROGRAM

PÁTEK 21. LISTOPADU: stavba trati a trénink.
SOBOTA 22. LISTOPADU: 13.00 freeski jam, 15.00 snowboard jam, 18.00 finále snb/freeski, 20.00 vyhlášení tomboly a finálového jamu, 21.00 start afterparty.

REGISTRACE

Registraci lze uskutečnit přímo na místě nebo prostřednictvím e-mailu (jakub@parkcreation.cz). Je potřeba uvést jméno, příjmení, přezdívku, věk, kategorii (u snb přední nohu) a sponzory. V ceně za 150 korun je startovné, energy drink Monster, VIP kartička se slevou na jídlo a pití a také volný vstup na pozávodní párty ve sklípku na „Točáku“, kde se představí seskupení vystupující pod názvem Bad Boyz.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 22.11.2014 19:30
Titulek: Tak
Autor: LH
30
Tak kdo přišel v 18 hod uviděl pouze vyhlášení výsledků, nebyl jsem rozhodně sám, takový informace sem ani nedávejte to je spíš k nasrání.
Reagovat
Datum: 23.11.2014 08:40
Titulek: Nadšení nestačí
Autor: Grifit
37
Tihle mladí na tom budou muset ještě hodně makat.
Reagovat
Datum: 23.11.2014 12:16
Titulek: Re: Nadšení nestačí
Autor: Anonym
35
Přiložte tedy ruku k dílu :-)
Reagovat

NA FESTIVAL ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na festival JAZZ IN HALL, který se uskuteční v sobotu 7. října v tenisové hale v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na jazzový festival zadarmo.

Soutěžní otázka:

Která populární zpěvačka ozdobí letošní program festivalu Jazz in Hall?

A) Petra Janů
B) Jitka Zelenková
C) Leona Machálková

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na komponovaný koncertní recitál textaře MICHALA HORÁČKA, který se uskuteční v pátek 6. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Hana Burešová ze Šumperka, Vlaďka Jančíková ze Sudkova, Eva Mazáková z Bludova, Vlasta Minářová z Postřelmova a Jarmila Papuková ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 hodin).