SPORT

Sněhové podmínky na víkend

30. listopadu 2007, 20:38, Rejdakce
Sněhové podmínky na víkend Šumpersko - V Šumperku nám padá sníh, zajímá Vás, kam vyrazit o víkendu na hory?
O víkendu budou v provozu vleky v Branné, v Koutech nad Desnou a pravděpodobně v sobotu na Paprsku.

Kouty Kareš 20 cm   -2°C provoz o víkendu 10:00 17:00, večerní 19:00 -21:00
Paprsek 30 - 50 cm technického   -2 °C, mrholí v sobotu v provozu 9:00 -16:00 - pokud nebude pršet
Klepáčov 30 cm 10 cm -4 °C, zataženo, sněžení, bezvětří o víkendu v provozu vlek TLV. Jezdit se bude za mimosezónní jízdné.
Proskil Branná 30 - 50 cm technického 7 cm -2°C, zataženo provoz o víkendu
pá, so, ne 9:00 - 21:00, po-čt 9:00 - 19:00
Na víkend 1.-2.prosince můžete počítat s těmito upravenými lyžařskými běžeckými trasami: Červenohorské sedlo - Švýcárna, Červenohorské sedlo - Vřesová studánka, Petrovka - K Pelikánovi, Okruhy na Skřítku (s horšími úseky), Ztracené kameny - Alfrédka, Alfrédka - Karlov.
Kvůli nedostatku sněhu jsou trasy z Paprsku (Petříkov, Ostružná a Smrk)  strojově neupravené,  projeté pouze od běžkařů.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA FLÁM FEST ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na FLÁM FEST, který se uskuteční na zábřežském bazénu v sobotu 9. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na festival zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kolikátý ročník Flám festu se letos uskuteční?

A) druhý
B) čtvrtý
C) šestý

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna, vyhráli Petra Jelínková z Nového Malína, Adéla Borseníková ze Sobotína a Daniel Poštulka ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO Šumperk.