SPORT

Sněhové podmínky na víkend

30. listopadu 2007, 20:38, Rejdakce
Sněhové podmínky na víkend Šumpersko - V Šumperku nám padá sníh, zajímá Vás, kam vyrazit o víkendu na hory?
O víkendu budou v provozu vleky v Branné, v Koutech nad Desnou a pravděpodobně v sobotu na Paprsku.

Kouty Kareš 20 cm   -2°C provoz o víkendu 10:00 17:00, večerní 19:00 -21:00
Paprsek 30 - 50 cm technického   -2 °C, mrholí v sobotu v provozu 9:00 -16:00 - pokud nebude pršet
Klepáčov 30 cm 10 cm -4 °C, zataženo, sněžení, bezvětří o víkendu v provozu vlek TLV. Jezdit se bude za mimosezónní jízdné.
Proskil Branná 30 - 50 cm technického 7 cm -2°C, zataženo provoz o víkendu
pá, so, ne 9:00 - 21:00, po-čt 9:00 - 19:00
Na víkend 1.-2.prosince můžete počítat s těmito upravenými lyžařskými běžeckými trasami: Červenohorské sedlo - Švýcárna, Červenohorské sedlo - Vřesová studánka, Petrovka - K Pelikánovi, Okruhy na Skřítku (s horšími úseky), Ztracené kameny - Alfrédka, Alfrédka - Karlov.
Kvůli nedostatku sněhu jsou trasy z Paprsku (Petříkov, Ostružná a Smrk)  strojově neupravené,  projeté pouze od běžkařů.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).