SPORT

Sněhové podmínky na víkend

30. listopadu 2007, 20:38, Rejdakce
Sněhové podmínky na víkend Šumpersko - V Šumperku nám padá sníh, zajímá Vás, kam vyrazit o víkendu na hory?
O víkendu budou v provozu vleky v Branné, v Koutech nad Desnou a pravděpodobně v sobotu na Paprsku.

Kouty Kareš 20 cm   -2°C provoz o víkendu 10:00 17:00, večerní 19:00 -21:00
Paprsek 30 - 50 cm technického   -2 °C, mrholí v sobotu v provozu 9:00 -16:00 - pokud nebude pršet
Klepáčov 30 cm 10 cm -4 °C, zataženo, sněžení, bezvětří o víkendu v provozu vlek TLV. Jezdit se bude za mimosezónní jízdné.
Proskil Branná 30 - 50 cm technického 7 cm -2°C, zataženo provoz o víkendu
pá, so, ne 9:00 - 21:00, po-čt 9:00 - 19:00
Na víkend 1.-2.prosince můžete počítat s těmito upravenými lyžařskými běžeckými trasami: Červenohorské sedlo - Švýcárna, Červenohorské sedlo - Vřesová studánka, Petrovka - K Pelikánovi, Okruhy na Skřítku (s horšími úseky), Ztracené kameny - Alfrédka, Alfrédka - Karlov.
Kvůli nedostatku sněhu jsou trasy z Paprsku (Petříkov, Ostružná a Smrk)  strojově neupravené,  projeté pouze od běžkařů.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).